Fraud Blocker

TC Electronic Spectra Comp ][ Kompresor basowy

  • 599,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy efektu basowego TC Electronic Spectra Comp

  • Fantastyczny kompresor do basu
  • Bardzo klarowne i selektywne brzmienie dające odpowiedni cios w mordę
  • Każdy dźwięk ma swoją chwilę, nic nie zanika nawet przy gęstym graniu
  • Świetnie sprawdzi się na koncercie, próbie czy w studio
  • Wiele miejsca nie zajmuje, zmieści się w każdym pedalboardzie
  • Nie ważne czy grasz jak RHCP czy jak Behemoth, Spectra Comp zrobi bardzo dobrą robotę
  • Oczywiście najprawdziwszy True Bypass
  • Zasilany zasilaczem o zasilaniu 9v

 

Ogólny opis

SpectraComp to najmniejsza „wielka rzecz” jaka pojawiła się w basowym świecie od bardzo dawna. Ten kompaktowy i intuicyjny kompresor wielopasmowy jest tak zaprojektowany aby wydobyć pełne chwały uderzenie niskiego pasma i prezencji Twojego basu w najbardziej muzyczny i przejrzysty sposób, jaki kiedykolwiek słyszałeś. Po prostu go włącz i przejmij kontrolę nad groove.

 

Magię wielopasmowej kompresji wprowadziliśmy po raz pierwszy w serii innowacyjnych wzmacniaczy basowych RH. Utrzymaliśmy minimalistyczne, jedno-gałkowe podejście znane z innych produktów, jednocześnie poprawiając algorytm kompresji, zapewniając Ci dostęp do studyjnej jakości brzmienia w tak małej kostce, że nie możesz sobie pozwolić na nie posiadanie jej w swojej podłodze.

 

SpectraComp posiada ten sam dynamiczny silnik MD3, znany z naszego renomowanego studyjnego systemu producenckiego System 6000, użytego podczas rejestracji niezliczonych hitów, zarówno muzycznych jak i filmowych. Ten zaawansowany algorytm wykorzystuje udoskonaloną kompresję dla Twoich wysokich, średnich oraz niskich częstotliwości aby osiągnąć bardziej jednolity i zrównoważony dźwięk, gdy Twoje niskie dźwięki nigdy nie prześcigają głośnością wysokich, czyli coś, co po prostu jest nieosiągalne dla zwykłych, kostkowych kompresorów. Tym sposobem uzyskasz mocny i sprężysty atak, z niekończącym się sustainem i naturalnym brzmieniem dołu.

 

SpectraComp jest przystosowany do obsługi aplikacji TonePrint, co oznacza że możesz albo wybrać z gotowych presetów przygotowanych przez znanych muzyków światowych scen, bądź też samemu opracować własne tryby działania kompresora, zmieniając jego parametry na własnym PC/Mac za pomocą darmowego programu TonePrint Editor.

 

Specyfikacja

Typ efektu: Kompresor
Rodzaj: Basowy
Zasilanie: Zasilacz 9V
True Bypass: Tak
Wejście stereo: Nie
Wyjście stereo: Nie

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Efekt basowy kompresor TC ELECTRONIC Spectra Comp, Efekty basowe, Efekty i multiefekty, Gitary, wzmacniacze, efekty, TC ELECTRONIC, Spectra Comp, TC Spectra Comp, efekt basowy, basowy kompresor, Efekt basowy TC electronic Spectra Comp