TC Electronic Ditto+ ][ Looper gitarowy

 • 847,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy Loopera Ditto+

 • 60-minutowy czas nagrywania oznacza, że nigdy nie zabraknie Ci miejsca na pętle
 • Opcjonalna długość pętli dynamicznej umożliwia nakładanie długich nakładek na krótsze pętle
 • Nieograniczone dogrywanie, cofanie i ponawianie dla całkowitej swobody twórczej
 • Importuj lub eksportuj pętle i ścieżki za pomocą dołączonego kabla USB
 • Kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości zapewnia szczegółowe informacje o zapętleniu w czasie rzeczywistym
 • Znane oryginalne 1-pokrętłowe sterowanie DITTO i intuicyjny układ pozwalają skoncentrować się na graniu
 • 24-bitowy nieskompresowany dźwięk zapewniający najwyższą jakość dźwięku
 • Pamięć wewnętrzna zachowuje pętle po wyłączeniu
 • Analog-Dry-Through utrzymuje integralność suchego sygnału nawet przy włączonym efekcie
 • Bardzo mała obudowa z łatwością mieści się w każdym pedalboardzie
 • True bypass zachowuje integralność sygnału, gdy pedał jest wyłączony

 

Ogólny opis

Ditto Looper

Wyrzeźbił unikalną przestrzeń w świecie pedałów gitarowych. Wydestylowując samą istotę loopowania w małej, wysokiej jakości kostce podłogowej z niezwykle intuicyjnym interfejsem, nadal definiuje sposób, w jaki postrzegamy loopery gitarowe po dziś dzień. DITTO + bierze całą funkcjonalność, którą znasz z oryginalnego DITTO i rozszerza ją o trochę więcej. Dzięki możliwości przechowywania i przywoływania do 99 sesji pętli, łatwemu importowaniu / eksportowaniu ścieżek i zupełnie nowej funkcji Extended Loop Mode, DITTO + oferuje wymagającemu gitarzyście trochę więcej wszystkiego.

 

Nigdy nie wiesz, kiedy nadejdzie inspiracja

Po prostu musisz być przygotowany na to, kiedy nadejdzie. Moment w którym grasz na gitarze i słyszysz, że wszystko się klei, a każda kolejna zagrywka buduje cały schemat utworu, przychodzi bardzo szybko i niespodziewanie, dlatego po prostu musisz być gotowy, by to złapać, aby nie zapomnieć. Obszerny bank pamięci DITTO + z 99. miejscami pamięci jest jak biblioteka sesji pętli do Twojej dyspozycji, dzięki czemu cały proces pisania piosenek jest znacznie bardziej intuicyjny.

 

Dynamically DITTO+

Nowy, przełomowy tryb rozszerzonej pętli pozwala na umieszczanie dłuższych dograń na krótszych pętlach, układając krótkie obok siebie. Zmieszany? Pomoże w tym przykład: wyobraź sobie, że przygotowujesz fajną, małą sekwencję funk w kilku taktach. Położyłeś swoją pierwszą pętlę i masz zamiar przyprawić ją obficie posypką niklowanego czarodziejskiego pyłu ale ta smaczna linia melodyczna w Twojej głowie rozwija się w ciągu kilku pełnych sekwencji pętli zamiast tylko jednej. Wejdź w tryb rozszerzonej pętli: Po rozpoczęciu dogrywania, DITTO+ powtarza pierwszą sekwencję pętli, aż skończysz, zanim zszyjesz wszystko razem jako jedną.

 

Wskazówka

Wciśnięcie przełącznika nożnego bezpośrednio w rytmie podczas robienia złożonego overdubu może czasami wydawać się niemożliwe. Dobra wiadomość jest taka, że dzięki trybowi rozszerzonej pętli DITTO + nie musisz tego robić. Gdy tylko jesteś na ostatnim etapie, naciśnięcie przełącznika nożnego pozwala wskazać koniec dub bez faktycznego uderzania w rytm. DITTO + rozpoznaje za każdym razem, gdy progresja pierwszej pętli uruchamia się ponownie, więc kiedy wchodzisz w ostatnie powtórzenie pętli, naciśnij przełącznik nożny, aby zasugerować, że jest to ostateczny zwrot.

 

Nie patrzysz na niego tylko dlatego, że jest ładny

Synchronizacja z pętlami jest łatwiejsza niż kiedykolwiek dzięki jasnemu, kolorowemu wyświetlaczowi o wysokiej rozdzielczości DITTO +. Jedno szybkie spojrzenie i dokładnie wiesz, gdzie jesteś. Zapewnia również natychmiastowy dostęp do biblioteki sesji pętli, umożliwiając przełączanie się między wszystkimi ścieżkami za pomocą dwóch przycisków selektora.

 

Specyfikacja

Producent TC Electronic
Model Ditto + Looper
Czas nagrywania 60 min
Ilość ścieżek 99
Złącze USB Tak
Wyświetlacz Tak
Zasilanie Zasilacz 9V 100mA / - w środku
W zestawie Kabel USB, Ditto+ Looper

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki

Słowa kluczowe oznaczające produkt

TC Electronic Ditto+ | Looper gitarowy, Efekty gitarowe, Efekty i multiefekty, Gitary, wzmacniacze, Efekty, Gitarówka, Polecamy, TC ELECTRONIC, Gitarowka, TC DITTO+, TC DITTO +, ditto+, ditto +