Fraud Blocker

TC Electronic Ditto+ ][ Looper gitarowy

  • 847,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy loopera gitarowego TC Electronic Ditto+

  • 60-minutowy czas nagrywania z pamięcią wewnętrzną zachowującą pętle po wyłączeniu
  • Opcjonalna długość pętli dynamicznej umożliwia nakładanie długich nakładek na krótsze pętle
  • Znane oryginalne 1-pokrętłowe sterowanie DITTO i podstawowe funkcje pozwalają skoncentrować się na graniu
  • True bypass i Analog-Dry-Through utrzymują integralność suchego sygnału wyłączonego i włączonego efektu
  • Importuj lub eksportuj pętle i ścieżki za pomocą dołączonego kabla USB
  • Bardzo mała obudowa z łatwością mieści się w każdym pedalboardzie

Ogólny opis TC Electronic Ditto Plus Looper

Na początku był Ditto Looper...

Oryginalny TC Electronic Ditto Looper stworzył wyjątkową przestrzeń w świecie efektów gitarowych. Został zaprojektowany od podstaw z myślą o gitarzystach i do dziś kreśli sposób postrzegania tych urządzeń. DITTO+ ma w sobie znane oryginalne sterowanie ditto z 1 pokrętłem i intuicyjny układ pozwalają skoncentrować się na grze, jak w ditto i rozszerza je o dodatkowe funkcje. Dzięki możliwości przechowywania i przywoływania do 99 sesji pętli, łatwemu importowaniu i eksportowaniu ścieżek oraz zupełnie nowej funkcji extended loop mode ten zaawansowany pedał looper pozwala na łatwe nagrywanie twoich pomysłów.

Dynamika DITTO+

Nowy, przełomowy tryb Extended Loop Mode pozwala na umieszczenie dłuższych dogrywek na wierzchu mniejszych pętli poprzez ułożenie tych krótszych obok siebie. Zdezorientowany? Pomoże ci przykład: Wyobraź sobie, że gotujesz parę fajnych progresji funk w kilku taktach. Masz już ułożoną pierwszą pętlę i zamierzasz ją doprawić hojnym strumieniem niklowanego, bajkowego pyłu. ALE ta smaczna linia melodyczna w twojej głowie rozwija się w kilku progresjach całej pętli zamiast tylko w jednej! Wejdź w tryb Extended Loop: Kiedy zaczynasz overdub, DITTO+ powtarza pierwszą progresję pętli, aż skończysz, zanim pozszywasz wszystko razem jako całość.

Wskazówka specjalnie dla Ciebie

Trafienie przełącznikiem nożnym dokładnie w takt podczas zgrywania skomplikowanego overduba może wydawać się czasami niemożliwe. Dobra wiadomość jest taka, że z trybem Extended Loop w DITTO+ nie musisz tego robić! Gdy tylko jesteś na ostatnim takcie, uderzenie w footswitch pozwala ci na zakończenie dubu bez faktycznego trafienia w rytm. DITTO+ rozpoznaje za każdym razem, że pierwsza progresja pętli zaczyna się od nowa, więc kiedy wchodzisz w ostatnie powtórzenie pętli, uderz w footswitch, aby zasygnalizować, że jest to ostatni obrót. Zapętlanie właśnie stało się o wiele łatwiejsze!

Nie mieszaj przy klasyce

W trybie DITTO, DITTO+ LOOPER pozwala tworzyć pętle dokładnie tak jak oryginalne DITTO, jeśli tylko tego chcesz. Łatwy w konfiguracji i prosty w obsłudze, dzięki czemu możesz skupić się na tym, co najważniejsze: graniu i występowaniu. Naciśnij raz, aby nagrać, naciśnij ponownie, aby odtworzyć pętlę. Wciśnij raz, aby dodać kolejną warstwę i powtórz z nieograniczoną ilością dogrywek, aż skończą Ci się pomysły! Możesz nawet cofnąć lub powtórzyć warstwę, wciśnij dwa razy, aby zatrzymać, lub naciśnij i przytrzymaj, aby wyczyścić pętlę. Nie da się tego zrobić w prostszy sposób.

Patrz w dobrą stronę!

Utrzymanie synchronizacji pomiędzy pętlami jest łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki jasnemu kolorowemu wyświetlaczowi o wysokiej rozdzielczości DITTO+. Jedno szybkie spojrzenie i będziesz wiedział, dokładnie gdzie jesteś. Daje on również natychmiastowy dostęp do biblioteki sesji pętli, pozwalając Ci na przeglądanie wszystkich ścieżek za pomocą dwóch przycisków wyboru.

Czas działa na twoją korzyść!

Nie ma nic gorszego niż koniec ścieżki, kiedy wpadasz w groove i zagrywki zaczynają płynąć. Mając do dyspozycji godzinę pętli w wysokiej rozdzielczości, DITTO+ zawsze ma dla ciebie czas. Prawdopodobnie możesz zmieścić wszystkie swoje sesje pętli do występów na żywo, jak również całe mnóstwo utworów do ćwiczeń, a nadal pozostanie Ci mnóstwo wolnego miejsca.

99 Problems but lost loops ain't one

Kiedy trafisz do muzycznego źródła, a riffy wylewają się z twojego wzmacniacza jak dietetyczna cola doprawiona Mentosami, ostatnią rzeczą, o której powinieneś myśleć, jest miejsce do ich przechowywania. Kto wie, czy gwiazdy znów się ustawią, by wysłać cię w stratosferę inspiracji? Z potężnym bankiem pamięci na pokładzie, DITTO+ pozwala Ci przechowywać do 99 przyszłych klasyków na deszczowy dzień. Graj, przechowuj, eksportuj - puszczaj i powtarzaj!

Nie przejmuj się rozmiarem

Biorąc pod uwagę wszystkie potencjalne zastosowania DITTO+ powinien zająć całkiem spory kawałek powierzchni pedalboardu. Jak to się dzieje, że zajmuje on tylko minimalną ilość miejsca? Prawdopodobnie jest to jakiś nudny, ale imponujący wyczyn inżynierski, ale dla nas gitarzystów załóżmy, że jest to rodzaj czarów. Szczerze mówiąc, wyciśnięcie całej tej funkcjonalności i potencjału twórczego w pedale, który mieści się na każdym pedalboardzie JEST magią. Można powiedzieć, że Looper został zaprojektowany od podstaw z użyciem czarów. ;)

Uwolnij swój umysł

Twoje pętle są odzwierciedleniem Ciebie. Więc, posiadanie ich zamkniętych w małym pudełku po prostu nie ma sensu. Teraz swobodnie możesz eksportować swoje pętle przez USB na dowolny komputer i pracować z nimi w wybranym DAW, lub możesz importować pętle, a nawet podkłady muzyczne i zabierać je na koncerty. DITTO+ pozwala na importowanie gotowych sesji loopów i podkładów muzycznych! Po prostu wybierz swój kawałek i daj czadu! Małe zdanie, ogromna korzyść dla koncertujących muzyków!

Pętle Hi-Fi

Jakość audio jest jak dobra sekcja rytmiczna — kiedy spełnia swoje zadanie, nie powinieneś jej zauważać. ALE jeśli coś jest nie tak, rozpraszasz się i zaczynasz wszystko nadmiernie analizować. 24-bitowy nieskompresowany dźwięk gwarantuje, że WSZYSTKIE dźwięki, emocje i pasja, które wlałeś w DITTO+, zostaną Ci ponownie oddane. Upewniliśmy się też, że DITTO+ LOOPER zajmuje minimalną ilość miejsca na Twojej desce, ale nadal posiada istotne funkcje "sprawiające, że Twoje gitarowe serce podskakuje", takie jak True Bypass i technologia analog-dry-through utrzymuje integralność czystego sygnału gdy efekt jest włączony. To urządzenie, które nieustannie kształtuje to jak postrzegamy gitarowy looper. Dlatego kup je już dziś i pozwól u kształtować twoje występy.

 

Specyfikacja

Producent TC Electronic
Model Ditto + Looper
Funkcje Nielimitowane dogrywanie, nakładanie warstw pętli, 99 ścieżek
Czas nagrywania 60 min
Ilość ścieżek 99
Wejście 1 x Jack
Wyście 1 x Jack
Złącze USB 1 x Mini-B (import/export loopów)
True Bypass Tak
Wyświetlacz Kolorowy, wysokiej rozdzielczości
Zasilanie Zasilacz 9V 100mA (brak w zestawie)
W zestawie Kabel USB, Ditto+ Looper

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

TC Electronic Ditto+ | Looper gitarowy, Efekty gitarowe, Efekty i multiefekty, Gitary, wzmacniacze, Efekty, Gitarówka, Polecamy, TC ELECTRONIC, Gitarowka, TC DITTO+, TC DITTO +, ditto+, ditto +, ditto plus, ditto, plus, 34000200,