TC Electronic TC Dark Matter ][ Efekt gitarowy

  • 352,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy efektu gitarowego typu distortion TC Electronic Dark Matter

  • Niesamowity, wszechstronny, wytrzymały, zabójczy. Oto Dark Matter od TC Electronic
  • Przester, który zaoferuje Ci wszystko od lekkiego overdrive'a, po bluźnierczy hi-gain
  • Kostka w solidnej, metalowej obudowie
  • Potencjometry efektu to Gain, Level, Bass i Treble
  • Przełącznik Voice służący do zmiany pracy danego pasma
  • Efekt ma bardzo fajną dynamikę i zapewnia komfort pracy
  • Oczywiście True Bypass
  • Zasilanie 9v, i baterią i kablowo

 

Ogólny opis

Dark Master Distortion czyli analogowy przester z nowej linii efektów podłogowych od TC, zapewnia dużo wrażeń i zdecydowanie mocniejsze brzmienie niż jego bliski kuzyn Mojo Mojo. Przy pomocy tego efektu z łatwością uzyskamy brzmienie z lekkim pazurkiem [tuż za granicą przesterowania] jak i masywny, zwarty ton. To co wyróżnia efekt spośród wszystkich obecnych na rynku przesterów to jego wszechstronność. Przy odpowiednich ustawieniach potencjometrów, można z niego ukręcić od pełnego ciepłego cleanu, poprzez brzmienie wczesnego plexi, aż po przester typu hi-gain. W tym przypadku eksperymenty są drogą do sukcesu! Zawodowy przester sprawdzi się we wszelkich rodzajach Rocka, muzyce metalowej jak również alternatywnej.

Zarówno Dark Matter Distortion jak i Mojo Mojo Overdrive posiadają wspólne cechy konstrukcyjne. Odlewane, pancerne obudowy zapewniają stabilność na scenie. Specjalnie zaprojektowany włącznik zapewnia beztrzaskową i wieczną pracę, a cztery potencjometry [Gain, Level, Bass i Treble] odpowiedzialne za stopień przesterowania sygnału, regulację zawartości tonów niskich i wysokich gwarantują łatwą i precyzyjną kontrolę. Kolejny przełącznik na panelu to Voice, służący do zmiany trybu pracy dolnego pasma.


Efekt może być zasilany standardowym zasilaczem [9V] lub za pomocą baterii, której gniazdo znajduje się na spodniej ściance. To co najlepsze często nie jest widoczne na zewnątrz i tak jest tym razem. Możliwość czterokrotnego zwiększenia napięcia w przeciwieństwie do typowych efektów podłogowych zaowocowało wręcz dramatycznym wzrostem dynamiki i headroomu. A wszystko bez najmniejszego śladu przesterowania i gwarancją osiągnięcia bogatego, czystego brzmienia. Ponadto wzorowa praca w trybie True Bypass skutkuje pełnym pasmem przenoszenia, a urządzenie nie wykazuje tendencji do generowania choćby najmniejszych szumów.

 

Specyfikacja

Typ efektu: Distortion
Rodzaj: Gitarowy
Zasilanie: Bateria 9V, Zasilacz 9V
Potencjometry efektu: Bass, Gain, Level, Treble
Opcje efektu: Przełącznik VOICE - zmiana trybu pracy dolnego pasma
True Bypass: Tak
Wejście stereo: Nie
Wyjście stereo: Nie
Wejściowa impedancja: 1 MΩ
Wyjściowa impedancja: 100 Ω
Zakres dynamiki: brak danych
Pasmo przenoszenia: brak danych
Wymiary: 72 mm x 122 mm x 50 mm - 300 g (bez baterii)

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki

Słowa kluczowe oznaczające produkt

Efekt gitarowy TC Dark Matter TC Electronic, Efekty gitarowe, Gitary, wzmacniacze, efekty, Instrumenty, Efekty i multiefekty, TC ELECTRONIC, Dark Matter, TC DM, TC Dark Matter, TC Electronic DM, TC Electronic Dark Matter, distortion, overdrive