Fraud Blocker

Tannoy Gold 5 ][ Monitor studyjny bliskiego pola

  • 1 029,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy monitora Gold 5

  • Monitor bliskiego pola firmy Tannoy
  • Model Gold 5 o mocy 200W
  • Technologii Tannoy Dual Concentric Driver Technology
  • Monitor klasy AB
  • Zakres częstotliwości 70 Hz - 20 kHz
  • Waży 5,8 kg

 

Ogólny opis

Seria Gold

Monitor referencyjny bliskiego pola Tannoy GOLD został stworzony, aby sprostać wymagającym potrzebom profesjonalistów w środowiskach nagrywania, transmisji i postprodukcji. Zaprojektowany zgodnie z najwyższymi standardami i jakością wykonania, GOLD 5 zrobi robotę doświadczonym uszom. Wbudowany wzmacniacz bi-amp o łącznej mocy 200 W zapewnia precyzyjne odtwarzanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości. Legendarna technologia przetworników współosiowych firmy Tannoy odpowiada za wiodącą w swojej klasie spójność fazową i obrazowanie punktowe. 5 calowy przetwornik współosiowy nowej generacji zapewnia niezrównaną precyzję dźwięku i wyjątkową dynamikę. Regulacja czułości wejścia, tonów niskich i wysokich pozwala zoptymalizować dźwięk pod kątem warunków odsłuchu.

 

Klasa AB

Obowiązkiem każdego wzmacniacza jest pobranie małego sygnału wejściowego i przekształcenie go w głośniejszy sygnał wyjściowy, który zachowuje charakterystykę oryginalnego sygnału i jest wystarczająco duży, aby sprostać wymaganiom głośnika. Podczas gdy wzmacniacze klasy A brzmią świetnie przy niskiej głośności, tracą ogromną ilość energii, która jest tracona w postaci ciepła. I chociaż wzmacniacze klasy B są znacznie bardziej wydajne, mają tendencję do wprowadzania dużych zniekształceń do miksu. Wzmacniacz klasy AB łączy liniową wydajność klasy A z wyższą wydajnością klasy B, tworząc znacznie lepszą konstrukcję wzmacniacza.

 

Czy jest elastyczny w różnych warunkach?

Idealnym środowiskiem do odsłuchu jest pomieszczenie, które jest „płaskie”, czyli ani zbyt refleksyjne (pogłosowe), ani zbyt pochłaniające (gdzie dźwięk jest przytłumiony). Ale ponieważ wszystkie pomieszczenia nie są takie same pod względem akustycznym, GOLD 5 jest przystosowany do pracy w różnorodnych środowiskach. Kontrola trymowania HF i przełącznik filtra na tylnym panelu są dostarczane w celu dostosowania charakterystyki niskiej częstotliwości monitora do wpływu warunków brzegowych.

 

Specyfikacja

Producent Tannoy
Model Gold 5
Moc 200 W
Odtwarzacz basowy 5 "
Głośnik wysokotonowy 0,75 "
Zakres częstotliwości 70 Hz - 20 kHz
Maks. SPL 107 dB
Wejścia XLR, Jack 6,3 mm TRS, Jack 3,5 mm TRS
Liczba sztuk 1
Kolor Czarny
Wymiary 294 x 182 x 252 mm
Masa 5,8 kg

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Tannoy Gold 5 | Monitor studyjny bliskiego pola, Monitory odsłuchowe, Monitory, słuchawki, adaptacja, Studio i homerecording, TANNOY, Monitory odsluchowe, Monitory, sluchawki, adaptacja, gold, gold 5, tannoy gold,gold-5