Bugera T5-INFINIUM ][ Wzmacniacz gitarowy typu head

 • 893,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy T5 INFINIUM Bugera

 • Ręcznie budowana 5-watowa głowica gitarowa napędzana 1 x 12AX7 i 1 x lampą EL84
 • Autentyczna konstrukcja przedwzmacniacza - wszystko od czystego brzmienia / crunchu po nowoczesne, hi-gain'owe dźwięki
 • Rewolucyjna technologia Life Tube Multiplier:
  • Przedłuża żywotność drogiej lampy wzmacniacza do 20 razy
  • Zapewnia niesamowitą niezawodność i jednolity ton w całym okresie eksploatacji lamp
  • Ciągle monitoruje wydajność lampy zasilającej i wyświetla uszkodzoną lampę, aby umożliwić łatwą wymianę
  • Zintegrowany pogłos wysokiej rozdzielczości z dedykowaną kontrolą pogłosu
 • Sekcja Vintage Equalizer z dedykowanymi kontrolkami Bass i Treble
 • Przełącznik Phat, aby wzmocnić charakter dźwiękowy gry na gitarze
 • Wbudowany 2-drożny tłumik mocy pozwala uzyskać najwyższy poziom dźwięku na dowolnej głośności
 • Metalowe wykończenie w kształcie klatki i uchwyt w kształcie walizki, utrzymany w stylu vintage

 

T5 INFINIUM

Ponadczasowy design i dźwięk wzmacniacza lampowego stał się niezatarty na niezliczonych, ukochanych utworach obejmujących historię gitary elektrycznej. Z myślą o ostatecznym dążeniu do tych cudownie nasyconych i maślanych, firma Behringer stworzyła wzmacniacz T5.

Wyposażony w wspaniały wygląd i styl, T5 oferuje 5 pięknych, nasiąkniętych lampami watów klasy A we wszystkich swoich ulubionych smakach i wyposażony jest w rewolucyjną technologię multiplikatora lampowego INFINIUM Tube Life - która nie tylko kontroluje stan lampy wyjściowej, ale może również przedłużyć jej żywotność nawet 20 razy. Wbudowany 2-drożny tłumik mocy, pozwala uzyskać najwyższy poziom dźwięku przy dowolnej głośności, aż do 0,1 W - a ultra łatwy w użyciu vintage equalizer (Bass i Treble) sprawi, że wybierzesz ton twoich snów.

Uzupełniliśmy to słodko brzmiącym, wysokiej rozdzielczości pogłosem, który nadaje powietrzu ponadczasowości partiom solowym i rytmicznym oraz przełącznik Phat, aby jeszcze bardziej wzmocnić charakter brzmieniowy gitary. Wszystko to składa się na wzmacniacz lampowy o klasycznej stylistyce i skandalicznym brzmieniu - mały, ale potężny T5 INFINIUM!

 

Klasyczny design All-Tube

T5 INFINIUM oferuje prawdziwą technologię klasy A z interfejsem 12AX7 i stopniem mocy EL84. Mistrzowski, ręcznie wykonany wzmacniacz lampowy, T5, zapewnia słodko zbalansowane harmoniczne i naturalną kompresję lamp, co skutkuje ciepłym zniekształceniem i rozpadem, które pokochałeś z tych starych megalitów z przeszłości - tylko w znacznie więcej przenośny i atrakcyjny pakiet. Ręcznie wybrana lampa przedwzmacniacza 12AX7 w klasycznym przedwzmacniaczu T5 z lat 60-tych zapewnia wszystko, od słodko-mrocznego błękitu po oszałamiający chrupek. Często stosowana w wzmacniaczach w stylu brytyjskim, lampa wyjściowa EL84 jest znana ze swojej wyraźnej i dźwięcznej jakości tonalnej, gdy jest wypychana na maksimum, a T5 wykorzystuje tę moc poprzez wbudowany tłumik mocy - dla najwyższego brzmienia gitary na dowolnym poziomie głośności poziom.

 

Technologia INFINIUM Tube Life Multiplier

Nasza wieloletnia technologia multiplikacji żywotności lamp INFINIUM może przedłużyć żywotność drogich lamp mocy wzmacniacza nawet do 20 razy, oszczędzając ogromne pieniądze i zapewniając integralność dźwięku. W jaki sposób? Ten rewolucyjny układ automatycznie i stale monitoruje wydajność każdej lampy wyjściowej i dynamicznie napędza ją w kierunku docelowego punktu pracy, dla równomiernie rozłożonego obciążenia.

INFINIUM kompensuje również efekty starzenia, automatycznie dostosowując poziomy prądu, aby utrzymać dobrą jakość nowych lamp - nawet gdy napięcia AC spadną poniżej nominalnych poziomów. Podobna technologia jest stosowana od dziesięcioleci w samochodach z napędem na wszystkie koła, gdzie systemy modulują moc płynącą do każdego koła, aby poprawić przyczepność. Po prostu weź pod uwagę wzmacniacze z napędem na 4 koła serii INFINIUM dla swojej gitary.

Wzmacniacze z serii INFINIUM eliminują zgadywanie z wymiany lampy, oświetlając diodę LED obok rury, której żywotność dobiega końca. A dzięki projektowi INFINIUM Auto-Bias, po prostu wymieniasz wskazaną tubę - bez podróży do warsztatu, oszczędzając jeszcze więcej pieniędzy.

 

High-Definition Reverb

Dodając do swojej imponującej listy opcji kształtowania tonów, pogłos T5 o wysokiej rozdzielczości zapewnia doskonałe wykończenie Twojego charakterystycznego brzmienia. Regulowany za pomocą dedykowanego sterownika na przednim panelu, możesz w końcu osiągnąć dowolny pożądany dźwięk - od subtelnego dotyku po przepastny, naturalnie brzmiący pogłos dużej areny.

 

Specyfikacja

Typ wzmacniacza: Lampowy
Lampy preamp: 1 x 12AX7
Lampy końcówka: 1 x EL84
Pętla efektów: Brak
Kanały: 1
Procesor efektów: Reverb
Wyjścia: Jack, słuchawkowe
Impedancja: 4 Ω
Moc: 5W
Uchwyt: Górny

 

Filmy i prezentacje

 

 

Przydatne strony

link do strony producenta


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Bugera T5 INFINIUM, INFINIUM T5, BUGERA, BUGERA T5, T5, INFINIUM