Fraud Blocker

Behringer NEUTRON ][ Syntezator semi-modular

 • 1 554,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Najważniejsze cechy Neutron Behringer

 • Syntezator z autentycznymi podwójnymi oscylatorami analogowymi 3340
 • Czysta, analogowa ścieżka sygnału oparta na legendarnym projekcie VCO, aby odtworzyć klasyczną jakość dźwięku
 • Półmodularna architektura z domyślnymi trasami
 • Sterowanie kształtem oscylatora płynnie łączy się pomiędzy 5 kształtami (mod tonu, puls, piłokształt, trójkąt, sinus)
 • Niezależne sterowanie oscylatorami
 • Wielozadaniowy VCF z podwójnym wyjściem (np. LP + HP dostępny na gniazdach)
 • 2 analogowe generatory ADSR do modulacji VCF i VCA
 • Wielostopniowe analogowe opóźnienie oparte na legendarnej technologii BBD (Bucket Brigade Delay)
 • Elastyczny LFO z pięcioma kształtami fali, synchronizacją zegara MIDI i synchronizacją klawiszy
 • Obwód overdrive zapewnia bogate analogowe ciepło
 • atryca jack 32 in / 24 out zapewnia niewiarygodną ilość opcji patchowania
 • Wydajne wyjście słuchawkowe z dedykowanym sterowaniem poziomem
 • Zewnętrzne wejście audio do przetwarzania zewnętrznych źródeł dźwięku
 • Kompleksowa implementacja USB / Midi do połączenia z klawiaturą / sekwenserem

 

Ogólny opis instrumentu

 

Behringer NEUTRON to syntezator parafoniczny w postaci modułu, z całkowicie analogową ścieżką sygnału, z reprodukcją klasycznego VCO, w celu zapewnienia optymalnej jakości dźwięku. Jego pół-modułowa architektura oferuje szeroki zakres połączeń, w tym: punkty patch, wyjścia MIDI i wejścia, a także domyślne wewnętrzne trasowanie, które nie wymaga łatania. Sercem syntezatora są podwójne oscylatory analogowe 3340, zapewniające instrumentowi szeroki zakres brzmienia i niespotykane możliwości projektowania dźwięku. Możesz także łatwo mieszać przebiegi oscylatora, jednocześnie płynnie łącząc różne przebiegi, co pozwala uzyskać zupełnie nowe i unikalne kombinacje dla naprawdę wyjątkowego dźwięku.

 

W trybie parafonowym NEUTRON oferuje niezależną kontrolę oscylatorów, co pozwala na jeszcze dokładniejszą kontrolę nad syntezatorem. Jest to idealne rozwiązanie do występów na żywo, które pozwalają na dynamiczne zmiany w czasie rzeczywistym. Instrument jest również wyposażony w indywidualne sterowanie Pulse Width / Tone Mod, umożliwiające precyzyjne dostrojenie dźwięku. Samo-oscylujący, wielozakresowy VCF z podwójnym wyjściem, pozwala modelować dźwięk za pomocą potężnych filtrów. Dwa analogowe generatory obwiedni ADSR zapewniają modulację VCF i VCA dla dalszych opcji modulacji, umożliwiając zmianę stylu i kształtu dźwięku. Pozwala to na tworzenie praktycznie dowolnego dźwięku, od typowo perkusyjnych po melodyjne.

 

NEUTRON jest wyposażony w wielostopniowe opóźnienie analogowe, oparte na klasycznej technologii BBD (Bucket Brigade Delay). System overdrive zapewnia analogowe ciepło i kontur, wyciągając głośną stronę dźwięków. Uwzględniono również generator szumów, który radykalnie zmienia generowanie fal i umożliwia eksperymentowanie z dźwiękiem. Elastyczny LFO ma w sumie pięć przebiegów, a także synchronizację zegara MIDI Clock Sync i Key Sync.

 

Podsumowując wszystkie dostępne kontrolery na pokładzie, syntezator NEUTRON ma 36 gałek i 7 przycisków, dając bezpośredni dostęp do wszystkich parametrów w czasie rzeczywistym. Każde pokrętło ma ząbkowane nakładki, co umożliwia jeszcze łatwiejszą zmianę wybranego ustawienia. Ergonomiczne rozmieszczenie kontrolerów idzie w parze z ich przejrzystymi opisami. Macierz z gniazdami jack w systemie 32 wejść i 24 gniazd zapewnia szeroki zakres opcji łatania, ułożonych zgodnie z ideałami rocznika syntezy. Pozwala to na stałą kontrolę parametrów oraz komunikację z innymi urządzeniami.

 

Oprócz wspomnianej macierzy NEUTRON może również pochwalić się niezależnym wyjściem słuchawkowym z dedykowaną kontrolą głośności dla niezależnego obwodu monitorującego, a także wejściem audio do przetwarzania zewnętrznych źródeł dźwięku, takich jak automaty perkusyjne, klawiatury i wiele innych. Kompleksowa implementacja USB / MIDI jest również dostępna dla połączeń z klawiaturą lub sekwenserem.

 

Filmy i prezentacje produktu

 

 

 

Przydatne linki

link do strony producenta