Fraud Blocker

QSC E218SW ][ Subwoofer pasywny

  • 10 358,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy subwoofera E218SW QSC

  • Pasywny subwoofer PA z serii E 
  • Wysoka wydajność, profesjonalna jakość dźwięku
  • Głośniki 2x18 calowy o ciągłej mocy 1600 W
  • Wytrzymała farba teksturowana zawodowej klasy
  • Perforowany stalowy grill wyłożony pianką
  • Łatwy w transporcie, wyposażony w kółka
  • Zawiera wkręcaną tyczkę pod kolumnę

 

Ogólny opis

Odrobina historii o QSC

Firma została założona w 1968 roku przez Patricka Howe Quiltera, który pełni funkcję przewodniczącego rady dyrektorów. Quilter był wówczas studentem inżynierii z dużym zainteresowaniem elektroniką i muzyką. W 1967 roku Quilter dowiedział się, że basista w licealnym zespole swojego brata szukał niedrogiego wzmacniacza basowego. Kiedy Quilter dowiedział się, że jego budżet wynosi 250,00$, powiedział: „Prawdopodobnie mógłbym zrobić coś za takie pieniądze”, dając początek pierwszemu wzmacniaczowi QSC. Mając wielu przyjaciół i znajomych muzyków szukających go do robienia wzmacniaczy gitarowych, opuścił szkołę, aby założyć firmę z finansowym wsparciem rodziny i przyjaciół. Początkowo firma działała w sklepach w Costa Mesa w Kalifornii, połączenie produkcji i sprzedaży detalicznej pod jednym dachem. Wzmacniacze zostały zbudowane z tyłu i wyprzedane z przodu. Pierwsi pracownicy byli głównie przyjaciółmi, którzy pomagali. [Potrzebne źródło] Wczesne wzmacniacze gitarowe nosiły nazwy takie jak Duck Amp i Quilter Sound Thing. Firma przyjęła nazwę Quilter Sound Company, która ostatecznie została skrócona do inicjałów „QSC” i przez wiele lat była znana jako QSC Audio Products, Inc. Firma została oficjalnie przemianowana na QSC, LLC w 2015 roku. Do dziś należy do czołówki producentów wzmacniaczy i kolumn nagłośnieniowych na świecie. 

 

O serii E

Seria E to gama pasywnych głośników oferujących solidną konstrukcję, niezawodność i ogólną jakość dźwięku przekraczającą oczekiwania. Przeznaczone do wzmocnienia dźwięku w zastosowaniach rozrywkowych, w tym występach na żywo, DJ-ach i muzyce tanecznej, karaoke i wydarzeniach tak różnych jak my wszyscy,.. głośniki serii E zapewnią wyjątkowe rezultaty i satysfakcję. Opierając się na sprawdzonej metodologii "Systems" QSC, wydajność kolumn głośnikowych E jest jeszcze lepsza w połączeniu ze wzmacniaczami QSC GXD lub PLD oraz cyfrowym mikserem QSC TouchMix, a także dzięki wykorzystaniu wbudowanego DSP i fabrycznie ustawionych ustawień wstępnych. Te presety obsługują różnorodne aplikacje, w tym nagłośnienie na żywo (z subwooferem i bez niego), monitorowanie sceny, muzyka taneczna i karaoke.

 

Modele z serii E

Seria E składa się z sześciu modeli wykonanych z odpornej sklejki i pokrytych czarną, teksturowaną farbą. Wytrzymałe kratki wyłożone pianką zapewniają ochronę głośników niskotonowych i elegancki wygląd. Modele E110, E112, E115 oraz E215 są wyposażone w metalowy grill, podwójne gniazdo, o średnicy 35 mm, który pozwala na montaż głośnika w pionie na słupie lub pochylenie o 10° w dół, aby polepszyć oglądalność i zmniejszyć odbicia od ściany tylnej. Obsługiwanych jest wiele opcji montażowych za pomocą śrub oczkowych z serii E lub śrub M8. Połączenia wejściowe obejmują podwójne NL4 oraz gniazda śrubowe. Dodatkowo modele E215 i E218SW mają ergonomiczne, aluminiowe uchwyty ułatwiające przenoszenie.

 

O samej kolumnie E218SW

QSC E218SW to wysokowydajny subwoofer z bezpośrednim promieniowaniem o dwóch, 800-watowych, 18-calowych, aluminiowych głośnikach niskotonowych. Zaprojektowano go, aby uzyskać wysoką jakość uderzenia dla występów na żywo z kick-drumem i basem w PA lub dla wysoko-poziomowej, wysokoenergetycznej muzyki tanecznej. W przypadku aplikacji przenośnych zawiera punkty mocowania dla czterech opcjonalnych kółek. Impedancja 4 Ohm subwoofera oznacza, że jedna obudowa może być optymalnie zasilana przez tańszy wzmacniacz.

 

Specyfikacja

Konfiguracja 2 x 18-calowy, subwoofer nie zasilany
Pasmo przenoszenia (-6 dB) 37 Hz - 230 Hz
Pasmo przenoszenia (-10 dB) 32 Hz - 230 Hz
Moc 2: ciągły / szczytowy 1600 W / 6400 W
Skuteczność 101 dB, 1 W przy 1 m
Skuteczność (szczytowe SPL @ 1M) 136 dB
Sterowniki LF HF Sterownik 457 mm (18 ") z cewką drgającą 102 mm (4") N / D
Impedancja nominalna 4 Ω
Krzyżowanie Zalecane LPF 80 - 120 Hz
Złącza wejściowe 2 x NL4, 1 x bariera ochronna
Obudowa Prostokątna, sklejka, czarne wykończenie lakieru. Cztery boczne uchwyty. Tylny panel do opcjonalnych kółek 4 "Perforowana kratka ze stali lakierowanej proszkowo z piankową wyściółką.
Montaż i zawieszenie Nie dotyczy
Masa netto 76,4 kg
Waga wysyłki 83 kg
Wymiary (WxHxD) 1180 x 616 x 640 mm

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Kolumna niskotonowa 6400W E218SW QSC, kolumna niskotonowa, kolumny, Nagłośnienie, QSC, E218SW, E-218SW, E 218SW, QSC E218SW, QSC E218SW, QSC E 218SW, kolumna niskotonowa QSC, Subwoofer QSC, subfoower pasywny, kolumna niskotonowa, E218SW QSC, E-218SW QSC