Behringer C-1U ][ Pojemnościowy mikrofon studyjny USB

 • 242,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy mikrofonu Behringer C-1U

 • Studyjny mikrofon wielkomembranowy ze złączem USB idealny dla początkujących entuzjastów homerecordingu
 • Możliwość bezpośredniego podłączenia i nagrywania do komputera za pomocą USB
 • Współpracuje z platformami PC (Linux, Win) i Mac, w komplecie niskolatencyjne sterowniki ASIO i WDM
 • Charakterystyka kardioidalna zapobiegająca sprzężeniom
 • Przetwornik ciśnieniowy z amortyzowaną kapsułą
 • Zaawansowane oprogramowanie edycyjne dla PC i Mac (Podifier, Juice, PodNova, Golden Ear, Audacity)
 • Przewód USB w komplecie
 • Obrotowy uchwyt do statywu w komplecie
 • Bardzo trwała obudowa metalowa
 • Wytrzymała konstrukcja zapewniające długotrwałe użytkowanie

 

Ogólny opis

O samym mikrofonie

Mikrofon C-1U to spełnienie marzeń entuzjastów cyfrowych nagrań domowych lub podcastów. Mikrofon jest ten sam mikrofon co mikrofon C-1, z jedną różnicą: ma wbudowany interfejs USB, dzięki czemu można być gotowym do nagrywania szybciej niż kiedykolwiek - przy minimalnym przygotowaniu i wyposażeniu. Dołączony jest nawet kabel USB i obrotowa podstawka do mikrofonu, więc wystarczy go po prostu podłączyć do komputera by zacznąć nagrywać!

 

Co to jest mikrofon pojemnościowy USB

Mikrofony pojemnościowe, podstawowy typ mikrofonu stosowany w studiach nagraniowych i stacjach radiowych, są idealnym wyborem do rejestrowania głosu i instrumentów akustycznych. W przeciwieństwie do mikrofonu dynamicznego mikrofon pojemnościowy zbiera dźwięk z otoczenia, na przykład w pomieszczeniu, a nie tylko wychwytuje to, co dzieje się bezpośrednio przed nim. Jest w stanie uchwycić znacznie więcej szczegółów dzięki szerszej, bardziej płaskiej odpowiedzi częstotliwościowej. Ale konwencjonalne mikrofony pojemnościowe nie są zaprojektowane do współpracy z komputerem - potrzebują przedwzmacniacza mikrofonowego i interfejs audio. Mikrofon C-1U ma wbudowany interfejs USB, który pobiera potrzebną moc bezpośrednio z wejścia USB komputera i nie wymaga żadnych specjalnych sterowników. Wystarczy podłączyć mikrofon by rozpocząć nagrywanie swojego dzieła!

 

Dźwięk, który zadziwia!

Mikrofon C-1U ma duże pasmo przenoszenia oraz rozdzielczość dźwiękową, która zapewniają bogaty w treść dźwięk, który brzmi tak naturalnie, jak to tylko jest możliwe w tym przedziale cenowym. Kardioidalny wzór polarny zapewnia niezrównaną separację źródła dźwięku i odrzucenie sprzężenia zwrotnego. Dzięki  beztransformatorowemu obwodowi wejściowemu FET, C-1U jest w stanie poradzić sobie z ekstremalną dynamiką, aż do 136 dB.

 

Za free!

Jeśli chcemy w pełni korzystać potencjału C-1U do nagrywania, potrzebne będzie oprogramowanie i tak się składa, że dołączono oprogramowanie do nagrywania i edycji - wszystko to jest bezpłatnie i można je pobrać ze strony behringer.com. Wszystko to prosto z pudełka! Dostępne jest również bezpłatne do pobierania ponad 150 instrumentów wirtualnych i wtyczek FX, które zmieniają komputer w potężne domowe lub mobilne studio nagrań.

 

Ale to nie wszystko ...

Mikrofon pojemnościowy C-1U został zaprojektowany tak, aby był przenośnym mikrofonem USB. Wytrzymały, odlewany metalowy korpus mikrofonu jest w stanie wytrzymać rygor wszystkich nocnych maratonów nagrywania - a ponieważ może być zasilany bezpośrednio z portu USB laptopa, można go zabrać wszędzie i nagrywać, kiedy pojawi się inspiracja! To doskonały wybór do wszelkiego rodzaju aplikacji do nagrywania. Mikrofon studyjny C-1U jest dostępny w cenie, która pozostawi wystarczającą ilość gotówki, aby zabezpieczyć inne niezbędne potrzeby, niekoniecznie związane z nagrywaniem :)

 

Specyfikacja

Parametry techniczne

Zasada działania przetwornika kondensator, membrana 16mm
Charakterystyka kierunkowa nerkowa
Zakres częstotliwości 40Hz do 20kHz
Graniczny poziom ciśnienia 136dB akustycznego (1%THD @ 1kHz)
Podłączenie złącze USB
Zasilanie elektryczne 5V, maks.50mA (przez łącze USB)

Parametry fizyczne

Wymiary obwód: 54mm, długość: 169mm
Masa(netto) ok 0,53kg

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki

Słowa kluczowe oznaczające produkt

Studyjny mikrofon pojemnościowy USB C-1U BEHRINGER, Na USB, Mikrofony pojemnościowe, Sprzęt studyjny, Mikrofony, Polecamy, Studio i homerecording, Instrumenty, Mikrofony USB, BEHRINGER, USB C-1U BEHRINGER, C1U, C 1U, C-1U