Source Audio C4 Synth ][ Syntezator gitarowy/basowy

 • 1 445,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy efektu gitarowego Source Audio C4 Synth

 • Oryginalny i bardzo ciekawy efekt gitarowy typu syntazator innowacyjnej firmy Source Audio
 • Niespotykane możliwości kształtowania brzmienia dzięki edytorom inspirowanym syntezatorami modularnymi
 • Tworzenie własnych presetów, które można zapisać kostce, w bibliotece w chmurze lub udostępnić społeczności Neuro
 • 128 presetów fabrycznych dostępnych przez MIDI za pomocą opcjonalnego kontrolera MIDI/ hosta USB
 • Ogromna i stale rosnąca biblioteka brzmień stworzona przez Source Audio i społeczność C4 Neuro
 • Dwa tryby pracy: tryb standardowy dla klasycznej obsługi kostki; tryb Preset Mode do zapisywania ustawień użytkownika
 • Stereofoniczne wejścia i wyjścia: za pomocą regulatorów panoramowania Neuro Editora można skierować każdy głos w dowolne miejsce w polu stereo
 • Potężny edytor Neuro Desktop (do pobrania za darmo dla Mac, Windows)
 • Aplikacja mobilna Neuro (do pobrania za darmo dla iOS, Android)
 • Wytrzymała, kompaktowa obudowa z anodyzowanego aluminium z solidnym osprzętem
 • Zawiera zasilacz 9V DC (300mA, pedał pobiera 165mA)

 

Ogólny opis efektu gitarowego

Tytułem wstępu o syntezatorze gitarowym

Porozmawiajmy trochę o historii C4 Synth. Bob Chidlaw (główny inżynier dźwięku w firmie Source Audio), napędzany swoją życiową pasją do syntezatorów modularnych, postanowił zbudować potężną maszynę syntezatorową, która odtworzyłaby doświadczenie tworzenia niesamowitych dźwięków syntezatorowych z jego osobistego syntezatora modularnego Eurorack. Musiał on być w stanie wydobyć potężne, buczące dźwięki prawdziwego modularnego behemota, ale musiał też zmieścić się w kompaktowej obudowie Source Audio One Series. C4 jest, we wszystkich intencjach i celach, syntezatorem modularnym w pudełku.

 

Idąc dalej, wiele możliwości w małym pudełku

C4 Synth łączy w sobie wszystkie narzędzia do tworzenia brzmień klasycznego syntezatora modularnego Eurorack i umieszcza je w kompaktowym i łatwym w użyciu pedale efektów do gitary lub basu. Po wyjęciu z pudełka C4 oferuje sześć dynamicznych brzmień syntezatora, od analogowego vintage'u po całkowicie nowoczesny. Jest to w zasadzie syntezator modularny w małym pedale z niespotykanymi możliwościami śledzenia, błyskawiczną reakcją i niezliczonymi opcjami brzmieniowymi. Dzięki dodatkowemu oprogramowaniu Neuro Desktop Editor (do pobrania za darmo na komputery Mac i Windows) oraz Mobile App. (na iPhone'a i Androida) można z łatwością przeglądać stale rosnącą bibliotekę inspirowanych presetów stworzonych przez zespół Source Audio i rosnącą społeczność entuzjastów C4.

 

Przeglądaj, nagrywaj i graj

To takie proste. Kiedy jesteś gotowy, aby odkryć więcej niż sześć wbudowanych presetów, po prostu skocz do zakładki Neuro Desktop w Neuro Cloud lub do funkcji Browse w aplikacji mobilnej Neuro i sprawdź wszystkie dostępne presety stworzone przez społeczność Neuro i zespół Source Audio. Jest ogromna i wciąż rosnąca kolekcja vintage'owych i współczesnych efektów syntezatorowych, które z pewnością Cię zaskoczą. Kiedy znajdziesz to niesamowite brzmienie, bez którego nie możesz żyć, po prostu kliknij ikonę BURN i załaduj preset bezpośrednio do swojego C4 - będzie na Ciebie czekał na następnym koncercie.

 

Systemy edycyjne Neuro

Z pozoru C4 to prosty interfejs z 4 pokrętłami i wybór sześciu niesamowitych efektów gitarowych i basowych — po prostu podłącz i graj. Jeśli chcesz pójść jeszcze dalej, zalecamy podłączenie C4 do narzędzi Neuro Preset Editing & Browsing. Aplikacja mobilna Neuro jest dostępna za darmo w App Store (iOS) i Google Play (Android). Neuro Desktop Editor jest dostępny do pobrania za darmo dla systemów Mac lub Windows na stronie producenta w zakładce Downloads. W Neuro znajdziesz narzędzia do stworzenia własnej syntezatorowej utopii. Wykorzystaj kolekcję czterech równoległych głosów, trzy kształty fal oscylatora, dziesięć obwiedni, dwadzieścia filtrów modulujących, zniekształcenia, tremolo, pitch shifting, inteligentną harmonizację, syntezę FM, dwa programowalne sekwencery i wiele więcej, aby uzyskać idealne brzmienie.

 

Funkcje MIDI

Synth C4 odpowiada na komunikaty MIDI Program Change (PC) i Continuous Controller (CC) poprzez port mini USB. Port USB obsługuje komunikację między C4 a cyfrowymi stacjami roboczymi audio (DAW) na komputerach Mac i Windows, a także zewnętrznymi kontrolerami MIDI z obsługą hosta USB (polecamy DMC.micro firmy Disaster Area Designs).

 • Zapisywanie presetów — możliwość zapisania do 128 presetów efektów
 • MIDI Mapping — Wykorzystaj Neuro Desktop Editor do łatwego mapowania komunikatów MIDI Continuous Controller (CC) na obszerną listę parametrów
 • Preset Recall — Użyj numerów MIDI CC 103 i 104 aby przywołać dowolny z 128 presetów dostępnych w C4
 • MIDI Clock - Synchronizuj tempo LFO C4 z zewnętrznymi komunikatami zegarowymi MIDI
 • The Neuro Hub - Podłącz C4 do Neuro Hub i używaj komunikatów MIDI CC do sterowania parametrami lub przywoływania brzmień. Uwaga: Od wersji 1.18 Hubu i 1.14 C4, C4 może być dodawany do scen, jest widoczny przez Hub i może być kontrolowany przez komunikaty PC, dając pełny dostęp do 128 slotów brzmień

 

Funkcje neuroedytora

Podłącz C4 Synth do Neuro Desktop Editor (do pobrania za darmo na komputery Mac lub Windows) lub Neuro Mobile App (za darmo na iPhone i Android) i odkryj moc pobierania efektów, dostosowywania i dzielenia się nimi, która jest dołączona do każdego pedału One Series.

 • Rosnąca biblioteka opublikowanych presetów: Aby uzyskać szybki i łatwy dostęp do świata wspaniałych brzmień, spróbuj samplować dźwięki z ogromnej kolekcji opublikowanych presetów stworzonych przez zespół Source Audio i stale rosnącą społeczność C4 Neuro.
 • Niespotykane możliwości rzeźbienia brzmienia: Neuro Desktop oferuje maksymalne możliwości eksploracji brzmienia. Wykorzystaj edytor inspirowany syntezatorem modularnym Neuro do tworzenia własnych presetów C4 Synth, które mogą być wypalone bezpośrednio na pedał, zapisane w prywatnej bibliotece w chmurze lub opublikowane i udostępnione całej społeczności Neuro.
 • Cztery niezależne głosy: Możliwość miksowania dowolnego z czterech niezależnych głosów syntezatora C4. Przypisz dowolny z Voices do kształtu fali oscylatora, monofonicznego lub polifonicznego pitch shiftera, inteligentnego harmonizera, sekwencerów lub sygnału suchego do efektów typu distortion, tremolo i filtr.
 • Trzy typy oscylatorów: Zmieszaj i dopasuj dowolny z trzech kształtów fal oscylatora C4, aby uzyskać czyste brzmienia syntezatora. Do wyboru są oscylatory sinusoidalne, kwadratowe i piłokształtne.
 • Jedenaście nadążnych obwiedni: Wybieraj spośród bogatej kolekcji obwiedni z regulowanym atakiem i zanikiem oraz obwiedniami wyzwalanymi przez ADSR.
 • 25 efektów filtrów: Wybieraj spośród ogromnej kolekcji filtrów, które można kontrolować za pomocą obwiedni lub niezależnie modulowanych LFO.
 • 14 różnych kształtów fal LFO: Użyj LFO (Low Frequency Oscillators) do kontroli modulacji efektów filtrów, vibrato lub tremolo. Do wyboru jest osiem różnych kształtów fal LFO, w tym sinusoida, kwadrat, sample and hold, saw tooth i inne.
 • Dwa programowalne 16-krokowe sekwencery: Uruchamia dwa jednoczesne wzorce sekwencera. Wybierz jeden z kilku zaprogramowanych wzorów sekwencera lub stwórz własny wzór.
 • Złącze USB - Użyj portu mini USB pedału, aby podłączyć C4 do Neuro Desktop Editor, który może być użyty do edycji presetów lub pobrania najnowszego firmware pedału.

 

 

Specyfikacja techniczna efektu

Producent Source Audio
Model C4 Synth
Kod produktu SR SA 249 OS C4
Pobór mocy 165mA
Port USB możliwość podłączenia do komputera Mac lub Windows PC w celu aktualizacji oprogramowania sprzętowego i przyszłego oprogramowania do edycji szczegółowych efektów.
Obudowa Szczotkowane anodyzowane aluminium
Wymiary 11.4cm x 7cm x 5.1cm (łącznie z pokrętłami)
W zestawie Kabel 1/8" do 1/4" do podłączenia aplikacji mobilnej Neuro, zasilacz 9V DC (300mA / ujemna końcówka)

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki