Fraud Blocker

Solid State Logic SSL 2+ ][ Interfejs audio USB

 • 1 090,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy interfejsu audio Solid State Logic SSL 2+

 • Interfejs audio I / O MIDI | USB-C z 2 wejściami / 4 wyjściami
 • 2 przedwzmacniacze mikrofonowe zaprojektowane przez SSL
 • Legacy 4K - analogowe ulepszenie, inspirowane klasycznymi konsolami SSL
 • 2 x profesjonalne wyjścia słuchawkowe
 • Konwertery AD / DA 24-bit / 192 kHz
 • Łatwy w użyciu Monitor Mix Control
 • Zbalansowane wyjścia monitorowe
 • Dodatkowe niezbalansowane wyjścia RCA do łatwego podłączenia do mikserów DJ
 • Pakiet oprogramowania SSL Production Pack
 • Interfejs audio zasilany z magistrali USB 2.0 dla komputerów Mac / PC

 

Ogólny opis

Tytułem wstępu o SSL2+

Kompaktowy i konkurencyjny cenowo interfejs Solid State Logic SSL 2+ do komputerów 2x4 USB audio / MIDI zapewnia legendarny analogowy charakter SSL, nieskazitelną konwersję i intuicyjny przepływ pracy w stylu konsoli w zasięgu producentów, domowych nagrywaczy, muzyków i autorów piosenek przy ograniczonym budżecie. Wyposazony jest w dwa przedwzmacniacze mikrofonowe zaprojektowane przez SSL - dostępne za pośrednictwem wejść combo XLR-1/4" - mają wiodące w swojej klasie specyfikacje wzmocnienia, headroomu i poziomu szumów do śledzenia mikrofonów, instrumentów elektrycznych lub sygnałów na poziomie liniowym z ultraczystą rozdzielczością. Oba kanały wejściowe, które są ułożone pionowo tak jak to ma miejsce w dużych mikserach studyjnych i nagłośnieniowych, wyposazone są 5-segmentowy LED i zasilanie fantomowe 48 V na każdy kanał. SSL 2+ jest wyposażony w parę wyjść monitorowych i dwa niezależne wyjścia słuchawkowe z szerokim zakresem dynamiki, niezależną kontrolą poziomu za pomocą potencjometrów Alps oraz możliwością wyboru miksu mono / stereo. Dodatkowo posiada cztery niezbalansowane wyjścia RCA - dwa lustrzane wyjścia 1/4 "monitora i dwa wyjścia 3-4 - do kierowania do zewnętrznych wzmacniaczy cue lub jednostek efektów. Wykorzystaj porty wejścia / wyjścia MIDI na tylnym panelu do podłączenia zewnętrznych syntezatory i kontrolery klawiatury bez konieczności integracji oddzielnego interfejsu MIDI.

Więcej szczegółów

Układ interfejsu nawiązuje do klasycznych, wielkoformatowych konsol analogowych SSL, wyposażonych w wyraźne pokrętło poziomu monitora i mniejsze elementy sterujące dla wyjścia słuchawkowego i miksu monitora. Pokrętło miksowania monitora może być używane do przeciwdziałania opóźnieniom podczas nagrywania z wysokim współczynnikiem bufora w programie DAW poprzez pozyskiwanie sygnału monitora bezpośrednio ze ścieżki wejściowej.

Nieskazitelne konwertery

Wyposażony w te same konwertery AKM AD / DA, co cenione produkty we / wy Alpha-Link SSL, SSL 2+ oferuje nieskazitelną konwersję do 24 bitów / 192 kHz. Nagrywaj i miksuj pewnie, wiedząc, że interfejs przechwytuje i odtwarza Twoje utwory bez kompromisów

I / O MIDI

SSL 2+ płynnie integruje się ze sprzętem dla beatmakerów. Wykorzystaj porty wejścia / wyjścia MIDI na tylnym panelu do podłączenia zewnętrznego syntezatora i kontrolera klawiatury bez konieczności integrowania oddzielnego interfejsu MIDI.

Wysokiej jakości komponenty

SSL 2+ jest wyposażony w wysokiej jakości złącza Neutrik i potencjometry Alps, a wszystkie pokrętła i przełączniki przypominają kultowe konsole SSL.

Połączenie z hostem USB typu C lub typu A.

Ponieważ SSL 2+ jest zasilany przez USB, nie ma potrzeby martwić się o kable zasilające, zasilacze sieciowe czy baterie. Ma złącze USB typu C i zawiera kable USB typu C i USB typu C do typu A do połączenia z komputerem Mac / Windows.

Wtyczki i inne szpeje

W pakiecie z SSL 2+ znajduje się SSL Production Pack, inspirująca kolekcja oprogramowania, dźwięków i wtyczek, które nie tylko pomogą zacząć zabawę w nagrywanie, ale także sprawią, że praca będzie zawsze sprawiał ogromną przyjemność. Zestaw zawiera 1,5 GB pętli i sampli z Loopcloud, ponad 2000 dźwięków z Native Instruments, dwa DAW (Pro Tools | First i Ableton Live Lite) oraz własne wtyczki SSL Vocalstrip 2 i Drumstrip.

 

Specyfikacja

Producent Solid State Logic
Model SSL 2+
Kanały nagrywania / odtwarzania 2x4
Liczba wejść mikrofonowych 2
Liczba wejść liniowych 2
Liczba wejść instrumentalnych 2
Liczba wyjść liniowych 4
Wyjścia słuchawkowe 2
Zasilanie phantom tak
Inne złącza USB
Interfejs MIDI tak
Maks. częstotliwość próbkowania (kHz) 192 kHz
Maks. rozdzielczość w bitach 24 bity
Zasilanie z magistrali USB tak
Zawiera zasilacz Nie
Wersja USB USB C
Szerokość w mm 234 mm
Głębokość w mm 157 mm
Wysokość w mm 70 mm

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Solid State Logic SSL 2+ | Interfejs audio, Interfejsy audio, MIDI, Interfejsy i procesory studyjne, Studio i homerecording, SSL, SSL 2+, SSL-2+, SSL2+