Fraud Blocker

Samson MXP124FX MixPad ][ Mikser audio

  • 799,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy miksera MixPad MXP124FX

  • Analogowy mikser audio o wysokim headroomie firmy Samson
  • Cztery przedwzmacniacze mikrofonowe klasy A z 3-pasmowym korektorem
  • Wyposażony w 48-woltowe zasilanie phantom dla mikrofonów pojemnościowych
  • Wszystkie kanały mikrofonowe są wyposażone w wzmocnienie wejściowe i filtry górnoprzepustowe
  • Wbudowane kompresory studyjnej jakości na 2 kanałach, regulowane pokrętłami
  • Wbudowany interfejs USB oraz procesor efektów studyjnej jakości

 

Ogólny opis

Przenośny, łatwy w użyciu i pełen funkcji zapewniających optymalną kontrolę nad wydajnością, Samson MixPad MXP124FX reprezentuje nową erę możliwości dla przystępnych cenowo mikserów. Mikser oferuje cztery kanały z preampem mikrofonowym MDR, każdy z 3-pasmowym korektorem, regulacją wzmocnienia, filtrem górnoprzepustowym oraz wysyłką Aux przed tłumikiem. Ma też suwaki a nie pokrętła co jest nietypowe dla tak małego miksera. Dwa z kanałów mikrofonowych są wyposażone w kompresory z regulacją pokrętłem, zapewniające studyjną jakość sterowania dynamiką. Ponadto MXP124FX oferuje cztery kanały Stacked-Stereo, które zwiększają wszechstronność i przenośność wejść. Wyjątkowa elastyczność wyjściowa sprawia, że ​​MXP124FX jest godnym towarzyszem niezależnie od wielkości sali, zapewniając precyzyjną kontrolę fadera głównego miksu, a także wyjście Mix 2, monitorowanie słuchawkowe z kontrolą poziomu i wyjście RCA do nagrywania występu. MXP124FX ma możliwość wyboru 48-woltowego zasilania phantom, dzięki czemu można swobodnie miksować ciepłą, naturalną reakcję swoich ulubionych mikrofonów pojemnościowych. Model MXP124FX, dodatkowo przystosowany jest do występów na żywo, zawiera pokrętła w jasnych kolorach, a także 4-segmentowy wskaźnik poziomu LED zapewniający bezpieczną i wydajną pracę w ciemnym otoczeniu.

 

Wbudowane efekty

Pracując na MixPad MXP124FX możesz wybierać spośród 100 cyfrowych efektów z 24-bitową rozdzielczością. Te studyjnej jakości efekty obejmują opóźnienie, pogłos, tremolo, chorus i wiele innych. Wyślij tyle lub najmniejszą część każdego kanału do procesora efektów, a następnie włącz powrót efektów do głównego miksu – to dziecinnie proste! :)

 

Interfejs USB do nagrywania

Niezależnie od tego, czy prowadzisz próby ze swoim zespołem, miksujesz dźwięk na żywo, czy tworzysz materiał do transmisji, MixPad MXP124FX ułatwia nagrywanie miksu. Wystarczy podłączyć wyjście USB do komputera i nagrać miks stereo bezpośrednio w programie DAW. Możesz także użyć połączenia USB do miksowania sygnału stereo z DAW, co ułatwia integrację dźwięku z komputera z miksem na żywo.

 

Specyfikacja

Rodzaj miksera Analog
Kanały 12
Fadery 4x60mm
Wejścia - przedwzmacniacze mikrofonowe 4 x XLR
Zasilanie phantom Tak
Wejścia:linia 12 x TRS
Wejścia:inne 2 x RCA
Wyjścia:główne 2 x TRS
Wyjścia:bezpośrednie 2 x TRS
Wyjścia:inne 2 x RCA
Wysyła Aux 1 x Pre
Wysyła i powrót I/O 1 x TRS (Wyślij)
Wyjście słuchawkowe 1x 1/4"
Procesor efektów Tak
Interfejs USB Tak
EQ 3-zakresowy (wysoki, średni, niski), filtr górnoprzepustowy
Wymiary 7,62 x 32,77 x 29,71 cm
Waga 2,5 kg

 

Filmy i prezentacja produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Samson MXP124FX MixPad | Mikser audio, Nagłośnienie, Miksery audio, powermiksery, Miksery analogowe stół, SAMSON, Naglosnienie, Miksery analogowe stol, MXP124FX, MXP-124FX, MXP 124FX, MixPad, Mix Pad