Fraud Blocker

Superlux HD665 ][ słuchawki dla perkusistów

  • 229,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

SUPERLUX HD 665 to profesjonalne słuchawki monitorowe wyposażone w neodymowe magnesy. Zapewniają one doskonałą izolację i w znacznym stopniu zmniejszają poziom dźwięku zewnętrznego, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem przede wszystkim dla perkusistów i basistów, którzy do tej pory borykali się z problemem zagłuszania sygnału monitorowego przez swoje jakby na to nie patrzeć głośne instrumenty.

 

Zastosowanie 40 milimetrowych, wydajnych, neodymowych przetworników pozwoliło uzyskać oszałamiające basowe dźwięki, które są jednocześnie doskonale zharmonizowane z czystymi wokalami i nieskazitelnymi tonami wysokimi.

 

Regulowany pałąk, a także idealnie wyprofilowanie słuchawek powoduje że korzystający nie odczuwa wcale ich wagi (400 g), co powoduje że słuchawki dobrze trzymają się na głowie nie męcząc użytkownika. Dzięki ruchomym nausznikom zmniejsza się nacisk, który może powodować dyskomfort i zmęczenie, a nawet długie korzystanie będzie komfortowe i przyjemne

 

Ergonomiczna, zamknięta konstrukcja słuchawek z neodymowym magnesem, w połączeniu z regulowanym pałąkiem i ułożeniem nauszników, zapewni Ci komfort korzystania. A dzięki ciekawemu wyglądowi słuchawki będą się świetnie prezentować w każdym miejscu. Dzięki słuchawkom HD-665 możesz cieszyć się znakomitym brzmieniem zarówno orkiestry symfonicznej, filmowych ścieżek dźwiękowych jak i każdych dowolnych, ulubionych beat'ów.

 

Konstrukcja słuchawek Nauszne zamknięte
Średnica membrany 40 mm
Pasmo przenoszenia 10 ~ 20000 Hz
Impedancja 68 Ohm
Czułość 102 dB
Złącze 3.5 mm + przejściówka 6.3 mm
Długość kabla 3 m
Dodatkowe informacje Magnes neodymowy, Odpinany kabel
Waga 400 g
Dołączone akcesoria Etui z materiału, Adapter z 3,5 mm (minijack) na 6,3 mm (jack)