Fraud Blocker

Sennheiser TeamConnect Ceiling 2 ][ Sufitowy mikrofon konferencyjny

  • 24 959,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy mikrofonu TeamConnect Ceiling 2

  • Sufitowy mikrofon zbudowany w oparciu o opatentowaną technologię formowania wiązki
  • Dyskretny mikrofon konferencyjny podwieszany pod sufiem lub w suficie 
  • Integruje się z dowolnymi systemami konferencyjnymi (np QSC Q-Sys)
  • Otwarty protokół kontroli mediów
  • Zapewnia czytelną zrozumiałość przestrzeni działania

 

Ogólny opis

Tytułem wstępu o samym rozwiązaniu

TeamConnect Ceiling 2 jest zbudowany w oparciu o opatentowaną technologię formowania wiązki mikrofonów. System nie tylko zapewnia doskonałą jakość dźwięku, ale także śledzi każdego rozmówce w sali rejestrując dokładnie to co mówi. Takie rozwiązanie zapewnia wysoką kulturę spotkań i pełen komfort pracy. Uczestnicy spotkania mogą swobodnie poruszać się podczas spotkań bez obaw, że ich myśli, słowa i zdania nie zostaną zarejestrowane w odpowiedni sposób. Nie ma drugiego takiego rozwiązania na rynku jak w Team Connect.

 

Integracja z systemami konferencyjnymi

Team Connect 2 jest łatwy w obsłudze, jest zaprojektowany w taki sposób, że idealnie integruje się z dowolnymi systemami konferencyjnymi przez połączenia analogowe oraz cyfrowe Dante. Power-over-Ethernet (PoE) sprawia, że integracja mikrofonu jest bardzo łatwa. Otwarty protokół kontroli mediów (API) pozwala na indywidualne dostosowanie do własnych potrzeb.

 

Krystalicznie czytelna mowa

Po co tyle zachodu? Czytelna zrozumiałość mowy stała się istotną częścią nowoczesnych stylów pracy, szczególnie podczas konferencji z odległymi uczestnikami. W przeciwieństwie do innych mikrofonów dostępnych na rynku lub zintegrowanych z urządzeniem rozwiązań mikrofonowych, takich jak te w laptopach, unikalna technologia TeamConnect Ceiling 2 transmituje krystalicznie czysty głos do odległych uczestników, tak jakby byli na miejscu.

 

Wygoda użytkowania i instalacji

Niezależnie od tego, czy chodzi o konferencje, prezentacje czy współpracę ze zdalnymi uczestnikami: TeamConnect Ceiling 2 został zaprojektowany tak, aby automatycznie dostosowywać się do każdego możliwego przypadku użycia i jest idealnym rozwiązaniem dla każdej średniej i dużej sali konferencyjnej. Dzięki opatentowanej dynamicznej technologii formowania wiązki, można teraz doświadczać spotkań i konferencji, które są tak elastyczne, jak trzeba: Pojedynczy TeamConnect Ceiling 2 przechwytuje głos z łatwością w promieniu do 60 m2 - bez względu na to, co robi w pokoju.

 

3 warianty instalacji

  • W podwieszanym suficie - zapewnia pełną dyskrecję
  • Podwieszany pod lity sufit na linkach - Zawieszona konstrukcja TeamConnect Ceiling 2 doskonale pasuje do szczególnie wysokich sufitów. Mikrofon jest po prostu zawieszony na suficie dzięki 5-metrowym stalowym linkom, które wchodzą w skład zestawu.
  • Na suficie - Mikrofon sufitowy TeamConnect Ceiling 2 można zainstalować na sufitach za pomocą opcjonalnego wspornika do montażu sufitowego.

 

Specyfikacja

Wymiary 590 x 590 x 43 mm
Mikrofon 28 x wstępnie spolaryzowana kapsuła kondensacyjna Sennheiser KE10
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) max. 104 dB SPL
Waga 5670 g (12,5 funta)
Wyjście audio 1 x 3-pinowe zaciski (Phoenix contact MCVW 1.5-3-ST-3.81); 2 x Digital Dante Network Audio (RJ45, można skonfigurować do AES67 za pomocą kontrolera Dante)
Zakres dynamiczny 93 dB (A)
Napięcie 44-57 V DC (przez PoE IEEE 802.3af klasa 3)
Zakres temperatury Praca: od 0 do 40 ° C (od 32 do 104 ° F)Przechowywanie: od -10 do 60 ° C (od 14 do 140 ° F)
Certyfikat bezpieczeństwa Certyfikat UL62368 (w tym testy i zgodność UL2043)

 

Filmy i prezentacja produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Sennheiser TeamConnect Ceiling 2 | Mikrofon konferencyjny, Mikrofony instalacyjne, Mikrofony i efekty wokalne, Studio i homerecording, SENNHEISER, TeamConnect, Mikrofon sufitowy