Fraud Blocker

Sennheiser SK 100 G4-B ][ Nadajnik bodypack

  • 1 529,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy nadajnika bodypack Sennheiser SK 100 G4-B

  • Niezawodny nadajnik bodypack do pracy na co dzień na scenie od niemieckiej firmy Sennheiser
  • Wyposażony w kompander HDX i rozszerzony zakres częstotliwości AF, zapewniający doskonałe brzmienie
  • Prosta obsługa dzięki synchronizacji podczerwienią, ładowaniu kontaktowemu, emulacji kabla i intuicyjnemu menu
  • System banków z 12 częstotliwościami i funkcją tone squelch do usuwania zakłóceń RF
  • Zasięg transmisji do 100 metrów, wysoka moc wyjściowa RF (do 30 mW) w zależności od przepisów kraju
  • Możliwość pracy do 8 godzin, kompatybilność wsteczna z poprzednimi systemami ewolucji G1, G2 i G3

 

Ogólny opis

O firmie Sennheiser

O firmie Sennheiser. Sennheiser to firma, której celem jest kształtowanie przyszłości audio poprzez tworzenie unikalnych doświadczeń dźwiękowych dla swoich klientów. Jako przedsiębiorstwo rodzinne trzeciego pokolenia, są równie dumni z ponad 75-letniej historii i osiągnięć w dziedzinie audio, jak i z ambicji kształtowania jej przyszłości. Dowiedz się więcej o tym, co napędza Sennheisera, jakie to jest doświadczenie pracy z nimi i odkryj najnowsze wiadomości o firmie i marce Sennheiser.

Nadajnik bodypack Sennheiser SK 100 G4-B

Nadajnik bodypack Sennheiser SK 100 G4-B to solidne urządzenie przeznaczone do codziennego użytku na scenie w systemach evolution wireless G4 100 G4. Wyposażony w kompander HDX i rozszerzony zakres częstotliwości AF, SK 100 G4-B dostarcza doskonałej jakości dźwięku jako bezprzewodowy nadajnik bodypack. Dzięki praktycznym funkcjom, takim jak synchronizacja podczerwienią, ładowanie przez kontakty, emulacja kabla, wyciszenie RF i intuicyjne menu, urządzenie jest niezwykle łatwe w obsłudze. Wyświetlacz SK 100 G4-B jest łatwy do odczytania, co stanowi prawdziwe udogodnienie na ciemnych scenach. Użytkownik otrzymuje system banków częstotliwości z możliwością do 12 kompatybilnych częstotliwości oraz dźwięk pilota służący do eliminacji zakłóceń RF, kiedy SK 100 G4-B jest wyłączony. Można cieszyć się do 8 godziny pracy urządzenia i wsteczną kompatybilnością z poprzednimi systemami evolution G1, G2 i G3. SK 100 G4-B to urządzenie, na którego wydajność można liczyć.

Prosty, niezawodny bezprzewodowy nadajnik

Prosty i niezawodny bezprzewodowy nadajnik SK 100 G4 oferuje łatwą i elastyczną synchronizację bezprzewodową między nadajnikiem a odbiornikiem za pomocą podczerwieni. Nadajnik charakteryzuje się dużym pasmem częstotliwości, co gwarantuje odbiór wolny od zakłóceń. Funkcja dźwięku pilota eliminuje zakłócenia RF, gdy nadajnik SK 100 G4 jest wyłączony. Synchronizacja podczerwienią ułatwia konfigurację, a obsługa nadajnika SK 100 G4 jest prosta dzięki intuicyjnej nawigacji menu i wyraźnemu, podświetlanemu wyświetlaczowi graficznemu. Kompander HDX dopełnia całość.

Zobowiązanie Sennheiser do jakości

Sennheiser gwarantuje jakość. Bezprzewodowe produkty Sennheiser zapewniają niezawodność, niezbędną na scenie, podczas nabożeństw, w sali konferencyjnej czy w każdej innej sytuacji, gdzie potrzebna jest mobilność oraz czysty, jasny i zrozumiały dźwięk. Możesz polegać na naszych bezprzewodowych produktach każdego dnia. Od ręcznych nadajników z mikrofonem, przez jednostki bodypack, po wszechstronne odbiorniki montowane w szafach rackowych i akcesoria najwyższej jakości - Sennheiser wkłada swoje zobowiązanie do jakości w każdy produkcji bezprzewodowy produkt.

Wytrzymała obudowa metalowa

Obudowa metalowa SK 100 G4 jest wytrzymała. Posiada 42MHz pasma częstotliwości oraz 1680 strojonych częstotliwości UHF dla odbioru wolnego od zakłóceń. Ulepszony system banków częstotliwości umożliwia do 12 kompatybilnych częstotliwości. Dźwięk pilota eliminuje zakłócenia RF, gdy nadajnik jest wyłączony. Urządzenie oferuje rozszerzony zakres częstotliwości AF oraz zwiększony zakres dla czułości audio. Bezprzewodowa synchronizacja nadajników jest możliwa za pomocą interfejsu podczerwieni z odbiornika.

 

Specyfikacja Techniczna

Dane Ogólne

Marka / Producent / Brand Sennheiser
Model SK 100 G4-B
Rodzaj produktu Nadajnik bodypack

Parametry Techniczne

Zakres częstotliwości wejściowych B 626 - 668 MHz
Kompander Sennheiser HDX
Całkowite zniekształcenia harmoniczne ≤ 0.9 %
Stosunek sygnału do szumu ≥ 110 dBA
Moc wyjściowa RF Max. 30 mW
Pasmo przełączania do 42 MHz
Maksymalne odchylenie ±48 kHz
Nominalne odchylenie ±24 kHz
Impedancja wejściowa 40 kΩ, niesymetryczna / 1 MΩ

Parametry Funkcjonalne

Czas pracy Zwykle 8 h
Modulacja Szerokopasmowe FM

Parametry Zasilania

Zasilanie 2 baterie AA, 1.5 V lub akumulator BA 2015
Prąd zużycia przy nominalnym napięciu typ. 180 mA
Prąd zużycia z nadajnikiem wyłączonym ≤ 25 μA

Parametry Napięcia

Maksymalne napięcie wejściowe 3 Veff
Zasilanie 3 V bateria / 2.4 V akumulator

Parametry Częstotliwości

Częstotliwość transmisji Maks. 1680 częstotliwości nadawania co 25 kHz. 20 banków, każdy z maks. 12 fabrycznie zaprogramowanymi kanałami, bez intermodulacji. 1 bank z maks. 12 programowalnymi kanałami.
Odpowiedź częstotliwości AF Mic 80 – 18,000 Hz Line 25 – 18,000 Hz
Stabilność częstotliwości ≤ ±15 ppm

Parametry Środowiskowe

Zakres temperatur -10 °C do +55 °C

Parametry Fizyczne

Wymiary 82 x 64 x 24 mm
Waga 160 g

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Sennheiser SK 100 G4 | Nadajnik bodypack, Nadajniki, Nagłośnienie, Systemy bezprzewodowe, Naglosnienie, SK 100 G4, SK-100 G4, SK100 G4