Fraud Blocker

Sennheiser EW-D SK (Q1-6) ][ Nadajnik bodypack

  • 1 497,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy nadajnika do paska Sennheiser EW-D SK (Q1-6)

  • Cyfrowa transmisja w paśmie UHF znacznie zwiększa zasięg, niezawodność i skalowalność.
  • Aplikacja Smart Assist App łączy się przez Bluetooth Low Energy, co usprawnia konfigurację i obsługę na odległość
  • Automatyczne skanowanie tworzy niezawodne połączenia przy minimalnym nakładzie czasu i pracy
  • Zakres dynamiki wejściowego sygnału audio 134 dB eliminuje konieczność regulacji czułości i pozwala zachować każdy szczegół
  • Eliminacja intermodulacji umożliwia umieszczenie kanałów w równomiernie oddalonej siatce strojenia o 600 kHz
  • Szerokość pasma strojenia 56 MHz i równomierne rozmieszczenie kanałów umożliwia obsługę do 90 kanałów
  • 2 240 wybieranych częstotliwości umożliwia precyzyjne dostrojenie
  • Akumulator litowo-jonowy (sprzedawany oddzielnie) zapewnia do 12 godzin pracy (do 8 godzin pracy z 2x dostarczonymi bateriami AA)

 

Ogólny opis nadajnika

Tytułem wstępu o nowym systemie EW-D

1 czerwca 2021 roku firma Sennhesier ogłosiła wypuszczenie na rynek całkiem nowego systemu bezprzewodowego z serii Evolution. System charakteryzuje się nieskazitelnym 24-bitowym dźwiękiem, wyjątkowym zakresem dynamiki i łatwą konfiguracją za pomocą urządzeń mobilnych. Firma Sennheiser tym systemem kolejny raz ustanawia rynkowy standard, do którego dążyć będzie konkurencja na całym świecie.

 

O samym bodypacku

Sennheiser EW-D SK to cyfrowy nadajnik bezprzewodowy typu bodypack kompatybilny z odbiornikami bezprzewodowymi EW-D. Jest lekki i wygodny do noszenia dla wykonawców i prezenterów. Posiada wytrzymałą, całkowicie metalową obudowę, dobrze nadającą się do codziennego użytku na scenie. 

 

Konstrukcja nadajnika

EW-D SK jest wyposażony w blokowane złącze 3,5 mm, które umożliwia podłączenie kompatybilnego mikrofonu typu lavalier lub nagłownego, albo kabla do instrumentu. Dzięki niezwykłemu zakresowi dynamiki 134 dB na wejściu, może on obsługiwać wiele różnych źródeł dźwięku, w tym głośnych wokalistów i wykonawców, połączenia z instrumentami muzycznymi, a nawet sygnały na poziomie linii z mikserów, a wszystko to bez konieczności regulacji wzmocnienia.

 

Szeroka funkcjonalność

Urządzenie jest wyposażone w przycisk wyciszania. Urządzenie szybko paruje się z odbiornikiem przez Bluetooth w odległości do 35 metrów, po naciśnięciu jednego przycisku. Co więcej, EW-D SK wykorzystuje równomiernie oddaloną siatkę strojenia, która równomiernie rozmieszcza 2240 częstotliwości w szerokim paśmie 56 MHz, aby zapobiec problemom związanym z intermodulacją, które występują, gdy wiele nadajników działa w ograniczonej przestrzeni.

 

Łatwość konfiguracji

EW-D SK jest zdalnie konfigurowany i sterowany przez Bluetooth z odbiornika lub aplikacji Smart Assist App zainstalowanej na telefonie/tablecie z systemem iOS/Android. 

 

Długość i wygoda pracy

Nadajnik zapewnia do 8 godzin pracy przy zasilaniu dwiema bateriami AA lub 12 godzin przy zasilaniu akumulatorem litowo-jonowym BA 70 (dostępny osobno). Do akumulatorów BA 70 wymagana jest stacja ładująca L70 USB (dostępna osobno).

 

Specyfikacja nadajnika

Nadajnik EW-D SK

Zasilacz 2 baterie AA 1,5 V (alkaliczne manganowe) lub lub akumulator BA 70
Zużycie < 300 mA
Częstotliość pracy Q1-6: 470-526 MHz
Zakres napięcia wejściowego 2,0 - 4,35 V
Moc transmisji Łącze audio: 10 mW ERP (zakres Y1-3): 12 mW ERP BLE: max. 10mW EIRP
Wymiary 63 x 80 x 20 mm (bez anteny)
Waga około. 120 gramów

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Sennheiser EW-D SK (Q1-6) | Nadajnik bodypack , Systemy bezprzewodowe, Nadajniki, SENNHEISER, EW-D SK (Q1-6), EW-D-SK (Q1-6), EW-DSK (Q1-6), EW-D SK, EW-D-SK, EW-DSK, EWD SK, EWD-SK