sE Electronic sE Z5600a II ][ Pojemnościowy mikrofon studyjny

  • 4 777,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Mikrofon sE Z5600A to zdobywca wielu nagród przyznawanych przez redakcje magazynów zajmujących się profesjonalnymi zastosowaniami audio z całego świata. Przysporzył sobie tysiące fanów. Wszystko to dzięki nadzwyczaj czystemu i detalicznemu brzmieniu, palecie 9 charakterystyk i świetnie zaprojektowanej obudowie.

sE Z5600A to ulepszony model, używany w wielu najlepszych, profesjonalnych studiach nagraniowych. To niesamowicie wszechstronny mikrofon a zarazem jeden z najlepszych mikrofonów do „wokalu” na rynku. Dzięki 9 charakterystykom kierunkowym [w tym najbardziej popularnym kardioidalnej, superkardioidalnej i ósemkowej], Z5600A znajdzie zastosowanie w ogromnej ilości aplikacji: od omikrofonowania zestawu perkusyjnego, przez wokal, po szeroko pojęty „overhead” przy nagraniach chóru. Wszyscy użytkownicy chwalą jakość i brzmienie wokali, określając je jako naturalnie ciepłe i niewiarygodnie szczegółowe.

sE Z5600A zapakowany jest w drewnianą elegancką skrzyneczkę, która wraz z koszem, zasilaczem [z przełącznikiem charakterystyk mikrofonu] i okablowaniem, mieści się w oryginalnej aluminiowej walizce typu „flightcase”.

Dane
Pasmo przenoszenia 20Hz-20KHz,
Czułość 14.1mV/Pa - 37 ± 1dB [0dB=1V/Pa 1000Hz],
Charakterystyki kardioidalna, dookólna, ósemkowa oraz 6 charakterystyk pośrednich przełączanych na panelu zewnętrznego zasilacza,
Impedancja wyjściowa ≤ 200W,
Poziom szumów 16dB [A ważone],
Max SPL dla 0.5% THD przy 1000Hz 130dB,
Zasilanie zewnętrzny zasilacz [w komplecie].