sE Electronic SE X1 Studio Bundle ][ Zestaw nagraniowy

  • 1 270,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

sE Electronics X1 Studio Bundle to prawdopodobnie najlepszy w tym przedziale cenowym zestaw najwyższej klasy narzędzi do nagrywania w domowym studio, jaki można znaleźć na rynku. Sprzęt z tego kompletu pozwoli ci uzyskać niezwykłe rezultaty w trakcie nagrywania w domu, jak i w profesjonalnych warunkach studyjnych.

Elementy zestawu sE X1 Studio Bundle: Zestaw X1 Studio Bundle mieści się w jednym kartonie i zawiera: filtr akustyczny RF-X, cieszący się ogromną popularnością wielkomembranowy mikrofon pojemnościowy sE X1 o charakterystyce kardioidalnej, najnowszy uchwyt antywstrząsowy, filtr przeciwpodmuchowy (taki sam zestaw jak z modelem sE 2200a II) oraz 3-metrowy przewód mikrofonowy.

Mikrofon pojemnościowy sE X1:
Jeżeli nagrywasz linie wokalne, gitarę akustyczną, smyczki bądź instrumenty perkusyjne - sE X1 jest dla ciebie. Perfekcyjnie sprawdzi się przy rejestracji instrumentów akustycznych także w większym składzie, Charakterystyka mikrofonu została dopasowana do głosów zarówno męskich jak i żeńskich. Mikrofon posiada ręcznie wytwarzaną kapsułę, tłumik 10 dB, filtr dolno-zaporowy i jest pokryty specjalną, tłumiącą szumy, gumowaną powłoką w kolorze czarnym. sE X1 to najlepiej sprzedający się mikrofon wśród wszystkich mikrofonów marki sE Electronics.

sE RF-X Reflexion Filter: sE Electronics RF-X to najnowszy, niezwykle wydajny filtr akustyczny w rodzinie uznawanych w branży za standard filtrów akustycznych mark sE. Oparty na tych samych, opatentowanych w USA rozwiązaniach co model RF-Pro filtr RF-X jest odpowiedzią na potrzeby coraz większej liczby artystów nagrywających swoją muzykę przy ograniczonym budżecie. Będący uosobieniem prostoty filtr RF-X ma lekką konstrukcję i posiada uchwyt nowego typu, dzięki, czemu jest niezwykle skuteczny w każdych warunkach.

Uchwyt anty-wstrząsowy sE:
Uchwyty przeciwwstrząsowe sE zostały zaprojektowane do ochrony kapsuły mikrofonu przed nadmiernymi drganiami i izolują mikrofon od wibracji zewnętrznych, które w przeciwnym wypadku mogłyby przedostać się do nagrań. Uchwyt antywstrząsowy sE posiada specjalny zacisk dla mikrofonu, dający pewność, że twój X1 będzie solidnie umocowany; ten rodzaj mocowania pasuje także do wielu innych mikrofonów studyjnych sE. Do uchwytu można, w przeznaczonym do tego miejscu, zamontować osłonę przeciw-podmuchową sE.

Metalowa osłona przeciw-podmuchowa sE:
Filtr przeciwpodmuchowy sE to niezbędny element zestawu w trakcie nagrywania ścieżek wokalnych. Osłona jest wykonana z nieznacznie wygiętej, metalowej siatki i chroni mikrofon przed głoskami wybuchowymi i sybilantami, jednocześnie nie tłumiąc wysokich częstotliwości. Dzięki temu twoje nagrania wokalne zawsze zabrzmią naturalnie. Dodatkowo filtr chroni kapsułę mikrofonu X1 przed parą wodną i kurzem, zapewniając bezawaryjne użytkowanie przed długie lata.

3-metrowy kabel mikrofonowy sE Electronics:
W zestawie sE Electronics X1 Studio Bundle otrzymasz także profesjonalny, posiadający izolację kabel mikrofonowy o długości 3 metrów.

Zestaw sE X1 Studio Bundle to niepowtarzalny zestaw narzędzi dla artystów nagrywających w domu, którzy chcą przenieść swoją twórczość na wyższy poziom.

Dane:

Pasmo przenoszenia 20 Hz - 20 KHz
Czułość -32 dBV/Pa (25.1 mV/Pa)
Charakterystyka kierunkowa nerkowa
Impedancja ≤ 200 Ω
Równoważny poziom szumu 16 dB (A ważone)
Maksymalny poziom SPL (0.5% THD dla 1000 Hz) 125 dB
Zasilanie Zasilanie fantomowe 48 V ±4 V
Złącze 3-pinowe