Fraud Blocker

sE Electronic sE Reflexion Filter X ][ Kabina akustyczna przenośna w kolorze czarnym

  • 444,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy kabiny Relfexion Filter RF-X

  • Wystarczająco wytrzymały, aby sprostać najbardziej wymagającym środowiskom pracy
  • Czterowarstwowa konstrukcja zapewnia utworom niemal zerowe zabarwienie dźwięku
  • Opatentowana technologia filtra akustycznego SE
  • Lekki korpus i zacisk zapewniają łatwą i usprawnioną obsługę
  • KOnstrukcja pozwalająca na uzycie praktycznie dowolnego statywu mikrofonowego,
  • Reflexion Filter RF-X stosuje strukturę wielowarstwową.

 

Ogólny opis

RF-X wyprodukowany jest w oparciu o tę samą technologię, co flagowy RF-Pro. Jest rozwiązaniem dla artystów i realizatorów dysponujących szczuplejszym budżetem. Z nową lekką obudową i przekonstruowanym systemem mocującym oferuje niezrównaną wydajność i łatwość użycia. No i nie potrzeba już "wyczynowego" statywu! Dzięki sprytnej konstrukcji RF-X można bez obaw stosować nawet z tanimi statywami mikrofonowymi.

Nowe materiały użyte do produkcji RF-X zostały dobrane tak, by uczynić go lżejszym od poprzedników, jednocześnie zapewniając mu wytrzymałość, co gwarantuje że RF-X jest produktem uniwersalnym, przystosowanym do użycia nawet w niesprzyjających warunkach. RF-X zbudowany jest z 4 warstw filtrujących, w skład których wchodzi zewnętrzny kompozytowy panel, warstwa wełny mineralnej, komora powietrzna oraz wewnętrzna warstwa pianki akustycznej. Ta wielowarstwowa budowa odróżniająca RF-X od konkurencji, zapewnia minimalną koloryzację brzmienia podczas nagrywania.

Uchwyt RF-X został również przeprojektowany tak, aby był jak najlżejszy, a jednocześnie przystosowany do stabilnego użytkowania z każdym statywem mikrofonowym. Rozwiązanie zostało maksymalnie uproszczone, co pozwala korzystać z RF-X w każdej pozycji, czyniąc go idealnym rozwiązaniem do nagrań wokalnych i instrumentalnych. 

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

sE Electronic sE Reflexion Filter X | Kabina akustyczna przenośna, Adaptacja akustyczna, Monitory, słuchawki, adaptacja, Studio i homerecording, Instrumenty, SE ELECTRONICS, Reflexion Filter X, RF-X, RF X, RFX, Kabina akustyczna