sE Electronic sE Reflexion Filter Space ][ Kabina akustyczna przenośna

  • 1 399,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy przenośnej kabiny akustycznej SE Electronic sE Reflexion Filter Space

  • Przenośna kabina akustyczna renomowanej firmy SE Electronic
  • Nowa, większa i jeszcze lepsza wersja słynnego Reflection Filter Pro
  • Wyposażona w opatentowaną technologię Multi-Layer Air-Gap
  • Zapewnia doskonałą izolację akustyczną w dowolnym pomieszczeniu
  • Składa się z 10 gęstych warstw akustycznych, w tym 7 pionowych pułapek basowych
  • Zawiera mocowanie do statywu, instrukcję obsługi oraz nowy system montażu w kabinie

 

Ogólny opis

O firmie sE Electronic

sE Electronic to renomowany producent sprzętu studyjnego, który zdobył uznanie na całym świecie dzięki swoim innowacyjnym produktom. Firma jest szczególnie znana z produkcji filtrów akustycznych, które stały się niezbędnym narzędziem w profesjonalnych i amatorskich studiach nagraniowych. Produkty sE Electronic są cenione za swoją jakość, efektywność i innowacyjność, co potwierdza model sE Reflexion Filter Space - przenośna kabina akustyczna, która stanowi nowy wymiar w dziedzinie filtrów akustycznych.

Nowy wymiar filtrów akustycznych

sE Reflexion Filter Space to nowa, większa i jeszcze lepsza wersja słynnego Reflection Filter Pro. Ten panel akustyczny oparty na opatentowanej technologii Multi-Layer Air-Gap momentalnie stał się niezbędnym narzędziem w studiach nagraniowych na całym świecie. SPACE (akronim od Specialized Portable Acoustic Control Environment) posiada znacznie większą powierzchnię tłumienia i zapewnia doskonałą izolację akustyczną w każdym pomieszczeniu, umożliwiając profesjonalne nagrania ścieżek wokalnych i instrumentalnych.

Technologia Multi-Layer Air-Gap

SPACE składa się z 10 gęstych warstw akustycznych, które zostały zmontowane zgodnie z opatentowaną technologią Multi-Layer Air-Gap firmy sE. Siedem nowych pionowych kawałków działających jako pułapki basowe pogłębia właściwości tłumienia i zwiększa zdolności rozpraszania. SPACE posiada również nowy system montażu, bardziej solidny uchwyt z regulacją poziomą i pionową oraz blokadą, dzięki czemu panel można ustawić pod dowolnym kątem odpowiednim dla nagrywanego instrumentu.

Zastosowanie sE Reflexion Filter Space

sE Reflexion Filter Space jest rekomendowany do nagrywania wokalu, gitary akustycznej, gitary elektrycznej, basu, instrumentów orkiestrowych i smyczkowych, pianina, instrumentów dętych drewnianych, harmonijki, instrumentów dętych blaszanych, perkusji i pomieszczeń. Filtr jest ręcznie budowany przez zespół sE i wykorzystuje najbardziej zaawansowane technologie wielowarstwowe firmy. Zapewnia on zrównoważone, akustycznie neutralne środowisko wokół mikrofonu i pełne pasmo absorpcji, izolacji i dyfuzji.

Montaż i obsługa sE Reflexion Filter Space

sE Reflexion Filter Space jest wyposażony w specjalistyczne i stabilne elementy montażowe, które umożliwiają łatwe i bezpieczne zamocowanie filtra. Idealne miejsce dla mikrofonu to takie, gdzie kapsuła mikrofonu jest mniej więcej na równi z przednią krawędzią filtra i wyśrodkowana pionowo względem filtra. Dzięki dźwigni na górze uchwytu do statywu mikrofonowego, można przesunąć filtr i zestaw mikrofonowy do przodu lub do tyłu, pozycjonując go tak, aby jego środek ciężkości był zrównoważony bezpośrednio nad statywem mikrofonowym.

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

sE Electronic sE Reflexion Filter Space ][ Kabina akustyczna przenośna, Adaptacja akustyczna, SE ELECTRONICS