Fraud Blocker

sE Electronics RNR1 Rupert Neve ][ Mikrofon wstęgowy

  • 7 999,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy mikrofonu wstęgowego sE Electronics RNR1 Rupert Neve II

  • Precyzyjny mikrofon wstęgowy od renomowanej firmy sE Electronics
  • Projektowany we współpracy z legendarnym inżynierem dźwięku, Rupertem Neve
  • Dwa niestandardowe transformatory zaprojektowane przez Ruperta Neve
  • Bardzo szeroka odpowiedź częstotliwościowa dzięki zintegrowanemu układowi
  • Ręcznie napinana aluminiowa wstęga o grubości 2,5 µm
  • Unikalny design z precyzyjnie frezowanymi i karbowanymi krawędziami
  • W zestawie znajduje się specjalnie zaprojektowany uchwyt amortyzujący

 

Ogólny opis

Historia i misja sE Electronics

sE Electronics to firma rodzinna, która z dumą tworzy każdy produkt opuszczający jej fabrykę. W ciągu ponad 20 lat projektowania i budowania mikrofonów, marka ta ugruntowała swoją pozycję jako twórca precyzyjnych narzędzi dla artystów, stworzonych przez artystów. Zespół sE działa na zasadzie braku kompromisów, maksymalizując wydajność na każdym poziomie cenowym. Reputacja, którą zbudowali, tylko wzmacnia ich zaangażowanie w prowadzeniu branży w kierunku innowacji.

Początki i rozwój firmy

Założyciel firmy, Siwei Zou, studiował kompozycję w Konserwatorium Muzycznym w Szanghaju, stając się uznanym dyrygentem i kompozytorem. Jest również utalentowanym fagocistą! Podczas wizyty w Kalifornii na stypendium, Siwei znalazł okazję do połączenia swojej wiedzy muzycznej z miłością do projektowania. Zaczął budować mikrofony pojemnościowe pod własną marką "sE", co jest hołdem dla sztuki inżynierii dźwięku. Niedługo potem sE Electronics otworzyło własny zakład produkcyjny w tętniącym życiem kosmopolitycznym mieście Szanghaj. W przeciwieństwie do wielu innych firm w regionie, sE prowadzi własne zespoły projektowe, inżynieryjne i produkcyjne. Każdy etap tworzenia odbywa się pod czujnym okiem zespołu, we współpracy z cenionymi artystami.

Współpraca z branżą muzyczną

Stale rosnąca rodzina artystów sE jest najcenniejszym atutem firmy. Ich wkład w produkty jeszcze nieistniejące oraz ciągłe ulepszanie obecnej linii produktów utrzymuje firmę na czele innowacji. Sieć szanowanych dealerów i dystrybutorów na całym świecie dostarcza produkty do rąk użytkowników oraz zapewnia pierwszorzędne wsparcie klienta. Ostatnim, ale nie mniej ważnym elementem sukcesu są utalentowani i pełni pasji pracownicy firmy.

RNR1 Rupert Neve II – Mikrofon wstęgowy

Mikrofon RNR1 Rupert Neve II to pierwszy na świecie mikrofon od legendarnego Ruporta Neve'a. Wyposażony w niestandardowe transformatory i dyskretną elektronikę zaprojektowaną przez człowieka stojącego za przemysłem nagraniowym, RNR1 słyszy więcej niż jakikolwiek inny mikrofon wstęgowy na planecie. Jego ultra-szerokie pasmo przenoszenia jest zachowane dzięki zintegrowanej elektronice.

Zastosowanie i cechy szczególne

Mikrofon RNR1 Rupert Neve II jest idealny do nagrywania wokali, gitary akustycznej, wzmacniaczy gitar elektrycznych, instrumentów smyczkowych i orkiestralnych, pianina, instrumentów dętych drewnianych i blaszanych, zestawów perkusyjnych oraz pomieszczeń. Posiada ręcznie napinaną aluminiową wstęgę o grubości 2.5µm oraz unikalny design z precyzyjnie frezowanymi krawędziami. Dodatkowo wyposażony jest w niestandardowy uchwyt antywstrząsowy oraz pozłacane złącza XLR.

 

Specyfikacja Techniczna

Dane ogólne

Marka sE Electronics
Model RNR1 Rupert Neve II
Typ produktu Mikrofon wstęgowy
EAN 0850426001491

Parametry techniczne

Przetwornik Ręcznie wykonana wstęga aluminiowa 2,5 µm
Złącze 3-pinowe męskie złącze XLR
Zasilanie 48V Phantom Power
Elektronika Aktywna
Impedancja elektryczna 200 Ohmów
Złącza kompatybilne XLR3F

Parametry akustyczne

Charakterystyka kierunkowa Ósemkowa
Pasmo przenoszenia 20 Hz - 20 kHz
Czułość 25 mV/Pa
Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 137 dB
Poziom szumów własnych 17 dB
Stosunek sygnał/szum 77 dB
Filtr dolnoprzepustowy 100 Hz

Parametry fizyczne

Średnica mikrofonu 47 mm
Długość mikrofonu 268 mm
Waga mikrofonu 860 g

Zawartość opakowania

Co w pudełku Mikrofon RNR1, Dedykowany uchwyt amortyzujący, Drewniane pudełko, Metalowa walizka, Adapter gwintowy, Instrukcja obsługi

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Mikrofon studyjny, mikrofon profesjonalny, mikrofon nagraniowy, mikrofon studyjny, mikrofon studyjny kierunkowy, mikrofon studyjny o dużej membranie, mikrofon studyjny pojemnościowy, mikrofon studyjny do instrumentów, mikrofon studyjny do wokalu