Fraud Blocker

Se Electronics DCM3 ][ Dynamiczny mikrofon lektorski

 • 525,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy mikrofonu lektorskiego Se Electronics DCM3

 • Kardioidalny aparat dynamiczny z przednim układem odniesienia - dostosowany do mowy
 • Opracowany specjalnie dla uzyskania gładkiego, naturalnego dźwięku dla każdego głosu
 • Izoluje głos od niepożądanego hałasu otoczenia
 • Duży zakres obrotu i przetestowany na wszystkich typach wysięgników mikrofonowych
 • Wytrzymała, solidna obudowa i odporne na korozję wykończenie klasy premium
 • Niezawodne połączenie dzięki pozłacanemu złączu XLR

 

Ogólny opis

Tytułem wstępu o mikrofonie

SE Electronics DCM3 posiada specjalnie opracowaną kapsułę kardioidalną z dopasowaną charakterystyką częstotliwościową dającą gładki, naturalny i wyizolowany dźwięk. Dzięki zintegrowanemu pop filtrowi, mocowaniu amortyzującemu i wysoko obrotowemu uchwytowi do statywu mikrofonowego, mikrofon jest dostarczany w komplecie z odpowiednim wyposażeniem potrzebnym do zapewnienia profesjonalnej jakości dźwięku zaraz po wyjęciu z pudełka bez dodatkowych kosztów. Całkowicie metalowa obudowa DCM3, zintegrowane funkcje i eleganckie, nowoczesne wykończenie - eliminują potrzebę zewnętrznego mocowania amortyzatorów lub pop filtrów i pozwalają na uzyskanie wolnych od przeszkód kątów kamery, niezależnie od tego, czy nagrywasz w studiu, w stacji radiowej, czy tworzysz treści w domu. Jest to rewelacyjny mikrofon dynamiczny, którego głwnym obszarem zastosowanie są nadawanie radiowe, podcasting, livestreaming, wokale, głos oraz nagrywanie instrumentów.

Zintegrowany pop filtr

Zapewniając odpowiedni sprzęt, abyś brzmiał jak profesjonalista, zintegrowany filtr pop DCM3 umożliwia natychmiastową kreatywność zaraz po wyjęciu z pudełka.

Kardioidalna dynamika dostosowana do mowy

Kardioidalna konstrukcja DynaCaster DCM3 z przednim zaadresowaniem zapewnia naturalną i intymną jakość dźwięku zarówno dla wokalu, jak i mowy. Opracowana technologia kapsuły izoluje głos od niepożądanych szumów otoczenia, zapewniając wysoką zrozumiałość nawet w głośnym otoczeniu.

Profesjonalne mocowanie i pozycjonowanie mikrofonu

Zintegrowana, opatentowana technologia mocowania amortyzatorów firmy SE pozwala na szybką konfigurację i uzyskanie swobodnego kąta widzenia kamery, ponieważ nie ma potrzeby stosowania nieporęcznego, zewnętrznego mocowania amortyzatorów. Zapewnij sobie idealne ustawienie mikrofonu, aby nie zasłaniać kątów kamery dzięki wysoko obrotowemu uchwytowi do statywu mikrofonowego - przetestowany na szerokiej gamie statywów mikrofonowych i wysięgników biurkowych, dzięki czemu możesz mieć pewność, że DCM3 będzie pasował do Twojego ulubionego statywu.

Odporna na wgniecenia metalowa obudowa

Mikrofon jest zbudowany z solidnej jak skała obudowy i odpornego na korozję wykończenia klasy premium. Mikrofon DCM3 jest zbudowany tak, aby przetrwać lata wymagającego użytkowania.

Oznaki zajebistości - Elegancja, nowoczesności profesjonalizm

Całkowicie metalowa obudowa DCM3, zintegrowane funkcje i eleganckie, nowoczesne wykończenie - eliminują potrzebę stosowania masywnego zewnętrznego mocowania amortyzatorów lub filtrów pop i pozwalają na uzyskanie swobodnego kąta widzenia kamery, niezależnie od tego, czy nagrywasz w studio, w stacji radiowej czy w domu.

Zawartość pudełka

 • Mikrofon DynaCaster DCM3
 • Adapter do gwintów
 • Naklejka z logo sE
 • Podręcznik użytkownika z kartą gwarancyjną

 

Specyfikacja techniczna

Producent Se Electronics
Seria DynaCaster
Model DMC3

Dźwięk

Kapsuła Dynamiczna
Cewka głosowa Miedź
Magnes Neodymowy
Wzór kierunkowy Kardioda
Zakres częstotliwości 40 Hz - 18 kHz
Czułość 2,5 / (-52 dBV)

Moc

Impedancja elektryczna 600 Ohm
Zalecana impedancja obciążenia > 1k Ohm
Łączność 3-pinowe męskie złącze XLR

Parametry fizyczne

Średnica 158 x 86 x 62 mm (dł. x szer. x wys.)
Waga 512 g

Co jest w pudełku

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Se Electronics DCM3 ][ Dynamiczny mikrofon lektorski, Mikrofony lektorskie, SE ELECTRONICS, DynaCaster DCM3, DynaCaster DCM-3, DynaCaster DCM 3, DCM-3, DCM 3, DCM3, Dyna Caster, Dyna Caster DCM3, Dyna Caster DCM 3, Dyna Caster DCM-3