Fraud Blocker

Behringer DIGITAL SNAKE SD8 ][ Stagebox cyfrowy

  • 1 985,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy stageboxa cyfrowego Behringer SD8

  • Niemiecka firma Behringer specjalizuje się w produkcji sprzętu muzycznego
  • Stagebox cyfrowy z 8 zdalnie sterowanymi przedwzmacniaczami Midas
  • 8 wyjść analogowych, zbalansowanych XLR
  • Kompatybilność z wieloma mikserami cyfrowymi dzięki sieci AES50
  • Zintegrowana technologia SuperMac od Klark Teknik dla maksymalnej stabilności
  • Całkowita integracja z systemem monitoringu osobistego Behringer P-16

 

Ogólny opis

O firmie Behringer

Behringer, niemiecka firma założona w 1989 roku, jest uznawana za jednego z największych producentów sprzętu muzycznego na świecie. Od momentu swojego powstania, marka ta zyskała uznanie zarówno profesjonalistów, jak i amatorów, oferując szeroką gamę produktów. Wśród nich znajdują się miksery, interfejsy audio, głośniki, procesory efektów, wzmacniacze, syntezatory oraz słuchawki i wzmacniacze mocy. Behringer jest synonimem innowacyjności i dostępności, co sprawia, że ich produkty są chętnie wybierane przez szerokie grono użytkowników.

Stagebox cyfrowy SD8

Behringer SD8 to zaawansowany 8-kanałowy system cyfrowego snake'a, który stanowi most łączący zespół muzyczny, inżyniera FOH oraz publiczność. Dzięki SD8 użytkownicy otrzymują 8 zdalnie sterowalnych przedwzmacniaczy zaprojektowanych przez Midas oraz 8 analogowych, serwo-zbalansowanych wyjść XLR na końcu sceny. Całość przesyłana jest przez pojedynczy, wygodny kabel Cat 5e dzięki zintegrowanej technologii SuperMac od Klark Teknik. Oznacza to koniec z problemami związanymi z obsługą ciężkich analogowych snake'ów. SD8 wprowadza użytkowników w erę cyfrową, oferując nie tylko wygodę, ale i wysoką jakość dźwięku.

Zgodność z AES50

System cyfrowego snake'a SD8 został zaprojektowany z myślą o współpracy z potężnym systemem miksowania X32 firmy Behringer. Jednak ograniczenie tak wygodnego i przystępnego cenowo cyfrowego snake'a tylko do współpracy z X32 byłoby niewłaściwe. Dlatego też Behringer opracował go w oparciu o ścisłe wytyczne ustalone przez Klark Teknik. Rezultatem jest cyfrowy snake kompatybilny z każdą konsolą cyfrową posiadającą port Ethernet AES50. Dzięki temu SD8 jest gotowy do współpracy z szerokim zakresem urządzeń, zapewniając łatwą integrację.

Zdalnie sterowane przedwzmacniacze

Dzięki zdalnie sterowanym przedwzmacniaczom w systemie cyfrowym snake'a SD8, konieczność biegania między sceną a stanowiskiem FOH w celu dokonania regulacji należy już do przeszłości. Wykorzystując protokół SuperMAC od Klark Teknik, SD8 pojawia się w systemie operacyjnym cyfrowego miksera, umożliwiając kontrolę nad przedwzmacniaczami bezpośrednio z pozycji frontowej. Co więcej, są to te same wysokiej jakości przedwzmacniacze zaprojektowane przez Midas, które znaleźć można w konsoli X32, co gwarantuje doskonałą jakość dźwięku.

Integracja z systemem monitoringu personalnego P-16

Dodanie systemu cyfrowego snake'a SD8 do zestawu PA otwiera drogę do zaawansowanego systemu monitoringu personalnego bez konieczności rezygnacji z obecnego sprzętu. SD8 posiada łączność Ultranet, która dostarcza kontrolerom monitora personalnego Powerplay P16-M cyfrowy podział sygnału prosto ze stageboxa. To sprawia, że SD8 nie tylko ułatwia życie dzięki zdalnie sterowanym przedwzmacniaczom i eliminacji ciężkich kabli analogowych, ale również umożliwia łatwe wdrożenie zaawansowanego systemu monitoringu personalnego.

 

Specyfikacja Techniczna

Dane ogólne

Marka Behringer
Model SD8
Typ produktu Stagebox cyfrowy

Parametry techniczne

Kanały 8
Wejścia mikrofonowe/przedwzmacniacze 8 x XLR-1/4" combo
Zasilanie Phantom Tak
Wyjścia główne 8 x XLR
Dane I/O 2 x AES50, Ultranet
USB 1 x Typ B
Łączność z komputerem USB
Możliwość montowania w stelażu Tak
Źródło zasilania Standardowy kabel AC IEC

Parametry fizyczne

Wysokość 3.7 cm x 5.9 cm x 13.1 cm
Waga 2.49 kg

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Behringer DIGITAL SNAKE SD8 ][ Stagebox cyfrowy, BEHRINGER