Fraud Blocker

Rode SC16 ][ Przejściówka USB-C / USB-C

  • 75,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy przejściówek USB-C / USB-C Rode SC16

  • Przejściówka USB-C / USB-C od renomowanej australijskiej firmy Rode
  • Do łączenia mikrofonów z portem USB-C kompatybilnymi urządzeniami z USB-C
  • Długość kabla wynosi 300 mm, co zapewnia elastyczność i wygodę użytkowania
  • Wysokiej jakości przewód ekranowany, minimalizujący zakłócenia sygnału
  • Zintegrowany uchwyt kablowy kompatybilny z systemem zarządzania kablami VideoMic NTG
  • Idealna do połączenia VideoMic NTG z mobilnymi urządzeniami USB-C

 

Ogólny opis

O firmie RØDE i jej misji

RØDE to australijska firma, która od ponad 50 lat jest liderem w dziedzinie technologii pro-audio. Jej misją jest wzmacnianie głosu i wizji twórców na całym świecie. Dzięki pasji do innowacji i obsesji na punkcie jakości, RØDE zrewolucjonizowało wiele aspektów nagrywania w domowym studiu, audio do filmów oraz podcastingu. Produkty tej marki są projektowane i produkowane w Sydney, gdzie znajduje się główna siedziba firmy, obejmująca pięć magazynów o łącznej powierzchni ponad 280,000 stóp kwadratowych.

Globalny zasięg i zaangażowanie

RØDE nie tylko prowadzi działalność w Australii, ale posiada również biura na całym świecie, w tym w USA, Chinach i Wielkiej Brytanii. Produkty marki są eksportowane do 119 krajów. Firma jest częścią The Freedman Group, obok takich marek jak Mackie, APHEX, Event i SoundField. Zespół RØDE liczy ponad 600 osób specjalizujących się w różnych dziedzinach, od inżynierii elektroniki po robotykę i akustykę.

Przejściówka USB-C / USB-C Rode SC16

SC16 to wysokiej jakości kabel USB-C do USB-C zaprojektowany do łączenia mikrofonów RØDE z wyjściem USB-C z urządzeniami kompatybilnymi z USB-C. Kabel o długości 300 mm charakteryzuje się ultra elastycznością oraz wbudowanym uchwytem na kabel, który jest kompatybilny z systemem zarządzania kablami VideoMic NTG shock mount. Jest szczególnie odpowiedni do łączenia VideoMic NTG z urządzeniami mobilnymi USB-C, ale będzie również działać z każdym urządzeniem RØDE wyposażonym w wyjście USB-C.

Kluczowe cechy kabla SC16

Kabel SC16 jest ekranowany, co zapewnia wysoką jakość transmisji sygnału bez zakłóceń. Jego długość wynosi 300 mm, co umożliwia łatwe i wygodne połączenie urządzeń bez zbędnego plątania się kabli. Dodatkowo, przejściówka posiada skrzynkę złączową, która ułatwia zarządzanie kablem i utrzymanie porządku podczas użytkowania. Jest to idealne rozwiązanie dla profesjonalistów i amatorów poszukujących niezawodnych rozwiązań w zakresie nagrywania dźwięku.

Zastosowanie kabla SC16

Kabel SC16 jest niezwykle przydatny przy połączeniach mikrofonów RØDE z urządzeniami mobilnymi lub innymi urządzeniami obsługującymi USB-C. Może być używany z takimi produktami jak NT-USB Mini, Wireless GO II czy RØDECaster Pro. Jego uniwersalność i wysoka jakość sprawiają, że jest polecany zarówno dla profesjonalistów zajmujących się nagrywaniem dźwięku, jak i dla entuzjastów multimediów.

 

Specyfikacja Techniczna

Dane ogólne

Marka Rode
Model SC16
Typ produktu Przejściówka USB-C / USB-C
EAN 698813006953

Parametry kompatybilności

Złącze wyjściowe USB Typ-C
Złącze wejściowe USB Typ-C

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Przejściówka USB-C, adapter USB-C, konwerter USB-C, złącze USB-C, przejściówka Rode SC16, adapter Rode SC16, konwerter Rode SC16, złącze Rode SC16