Rode BLIMP ][ Osłona mikrofonowa przeciwwietrzna

  • 1 299,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy osłony Rode Blimp 

  • Drastycznie redukuje wiatr i hałas podczas pracy
  • Akceptuje większość mikrofonów typu shotgun o długości 325 mm i średnicy 19-22 mm.
  • Zawiera system zawieszenia Rycote Lyre z wewnętrznymi prowadnicami dystansowymi
  • Lekki szkieletowy uchwyt z gwintem 3/8"
  • Kabel Mogami ze złączami Neutrik i Switchcraft XLR
  • W zestawie filtr przeciwwiatrowy Dead Wombat

 

Ogólny opis

Rode BLIMP to kompletna ochrona przed wiatrem i wstrząsami dla mikrofonów NTG1, NTG2 i NTG3 oraz innych mikrofonów typu shotgun o długości do 325 mm (12 ¾”) różnych producentów. Obecnie nowy Blimp posiada system Rycote Lyre, zapewniający najlepsze zawieszenie mikrofonu i izolację. Lyre powstał z jednoczęściowego wytrzymałego tworzywa termoplastycznego i zapewnia lepsze zawieszenie w porównaniu z tradycyjnymi elastycznymi rozwiązaniami, a przy tym nie ulega zniszczeniu, nie zgina się i nie pęka.

Uchwyt nowego Blimpa również został całkowicie przeprojektowany. Znacznie ograniczono jego wagę, co wpłynęło na poprawę ergonomii w zastosowaniach przenośnych. W uchwycie umieszczono mocny kabel Mogami, który wewnątrz Blimpa przechodzi poprzez złączkę w cienki, elastyczny przewód wysokiej jakości, redukując w ten sposób przenoszenie drgań do mikrofonu. Dzięki nowemu uchwytowi i systemowi zawieszenia konstrukcja Blimpa jest o ponad 25% lżejsza (550 g bez mikrofonu i osłony Dead Wombat).

Blimp pasuje do każdej standardowej tyczki mikrofonowej z gwintem 3/8". Można jeszcze dodatkowo zredukować wagę, zastępując standardowy uchwyt opcjonalnym, mniejszym - Universal Blimp Mount. W zestawie znajduje się ochrona przeciwwietrzna Dead Wombat. Pewności dodaje pełna 10-letnia gwarancja*, która świadczy o tym, że Blimp jest obecnie najlepszą osłoną mikrofonową na rynku. Potwierdzają to również nagrody: 2009 Red Dot Award oraz International Design Award za nieprzeciętną konstrukcję.

*Z gwarancji wyłączone są: zużycie, wynikające z normalnego użytkowania, futrzana osłona Dead Wombat oraz usterki, wynikające z używania niezgodnego z przeznaczeniem, modyfikacji lub niewłaściwego przechowywania i przenoszenia.

 

Specyfikacja

Waga 550g
Rozmiary 285,00 mm wys. X 490,00 mm szer. X 125,00 mm głęb
Gwarancja 10 lat gwarancji

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

RODE BLIMP | Osłona mikrofonowa przeciwwietrzna, Akcesoria mikrofonowe, Osłony przeciwwietrzne, Różne, Instrumenty, RODE, Blimp

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 05/09/2023

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 05/09/2023

05-09-2023
Kochani! Cieszymy się, że możemy podzielić się z Wami najnowszymi dostawami, które dotarły do naszego sklepu muzycznego w ostatnich dniach. Pamiętajcie, że te informacje nie odzwierciedlają dostępności produktów w sklepie, ale są jedynie wskazówką, jakie nowe produktu, instrumenty trafiły do naszego sklepu. Ponadto, nie wszystko można znaleźć na naszej stronie internetowej,...