Fraud Blocker

Red's Music MCN2150BLK STUDIO ][ Kabel mikrofonowy XLR / XLR 5m

  • 130,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy kabla mikrofonowego MCN2150

  • Kabel firmy Red's Music z serii Studio o długości 5m
  • Żyły 2 x 0,5mm² o średnicy zewnętrznej 6,8mm
  • Luty z cyny bezołowiowej z dodatkiem srebra
  • Miedziany ekran w oplocie krzyżowym
  • wtyki XLR M, XLR F - Neutrik
  • Rzep do spinania

 

Ogólny opis

Podwyższona trwałość jest tym, co wyróżnia kable Red's Music Studio na tle tańszych produktów tej firmy. Wystarczy wziąć je w dłoń, by wzbudziły zaufanie. Ich sercem są dwie żyły wielodrutowe wykonane z miedzi beztlenowej o konstrukcji linki 28x0,15. Pokryte są izolacją z polietylenu PE w kolorze czerwonym oraz naturalnym, skręcone równolegle i otulone specjalną mieszanką wypełniającą. Dopiero na niej znajduje się oplot z pasemek miedzianych o gęstości krycia minimum 85%. Całość pokryta jest matową powłoką zewnętrzną ze specjalnej mieszanki PVC, która jest samogasnąca i nierozprzestrzeniająca płomienia. Z obu stron złącza posiadają zabezpieczenie przed wyrwaniem kabla. Dzięki imponującej konstrukcji kable te są przystosowane do intensywnego użytkowania, zarówno w studio, jak i na scenie.

 

O producencie

Red's Music to polska firma znajdująca się na rynku od roku 2000. Przez lata zdobywali doświadczenie, które teraz pozwala im budować perfekcyjnie wykonane kable. Każdy z nich jest w 100% wykonany w Polsce i testowany przed opuszczeniem fabryki. Oferują bardzo wysoką jakość za rozsądną cenę.

 

Specyfikacja

Producent Red's Music
Model MCN2150
Kraj produkcji Polska
Długość przewodu 5m
Typ przewodu MIC - 101 (STUDIO)
Złącza 2x XLR Neutrik

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Kabel mikrofonowy STUDIO 5m XLR/XLR MCN2150BLK Red's Music, REDS MUSIC, kabel mikrofonowy, kabel do mikrofonu, kabel reds music, kabel red's music, kabel, kabel xlr,redsmusic, redmusic,red music, reds music