Fraud Blocker

Behringer QX602MP3 ][ Mikser z efektami MP3 i USB

  • 567,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy Mikser audio z efektami MP3 i USB Behringer QX602MP3

  • Niemiecka firma Behringer specjalizuje się w produkcji sprzętu muzycznego
  • Mały mikser audio idealny dla profesjonalistów i amatorów
  • Wyposażony w 2 przedwzmacniacze mikrofonowe XENYX z Phantom Power
  • 3-pasmowy brytyjski korektor EQ na każdym kanale
  • Zintegrowany odtwarzacz MP3 do odtwarzania plików z USB
  • Wbudowany procesor efektów 24-bit z presetami reverb i delay

 

Ogólny opis

Behringer - lider w branży muzycznej

Założona w 1989 roku niemiecka firma Behringer szybko zdobyła uznanie na światowym rynku jako jeden z największych producentów sprzętu muzycznego. Sławę przyniosły jej innowacyjne rozwiązania i szeroka oferta produktów, które zaspokajają potrzeby zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. Wśród nich znajdują się mikser audio, interfejsy audio, głośniki, procesory efektów, wzmacniacze, syntezatory oraz słuchawki i wzmacniacze mocy. Behringer jest synonimem wysokiej jakości dźwięku i niezawodności, co zostało docenione przez użytkowników na całym świecie.

Mikser audio QX602MP3 - kompaktowy i wszechstronny

Behringer QX602MP3 to ultra-kompaktowy mikser audio 2-bus z 6 wejściami (2 mikrofonowe, 2 stereo), który umożliwia osiągnięcie dźwięku najwyższej jakości dzięki dwóm wbudowanym przedwzmacniaczom mikrofonowym XENYX o jakości studyjnej z dostępnym zasilaniem Phantom Power oraz ultra-muzycznym korektorom kanałowym „British EQ”. Dodatkowo wyposażony jest w wysokiej klasy odtwarzacz MP3 umożliwiający dostęp do plików audio z pamięci USB oraz wbudowany 24-bitowy procesor efektów stereo z presetami rewerbu i delayu klasy studyjnej, co czyni go niezwykle wszechstronnym i niesamowicie przystępnym cenowo mikserem.

Przedwzmacniacze XENYX - czystość dźwięku

QX602MP3 czerpie swoją nazwę od legendarnych przedwzmacniaczy mikrofonowych XENYX, które zdobyły uznanie inżynierów dźwięku na całym świecie. Te nowoczesne przedwzmacniacze reprezentują znaczący krok w ewolucji technologii audio i mogą śmiało konkurować nawet z najdroższymi samodzielnymi przedwzmacniaczami mikrofonowymi. Oferują one zdumiewające 130 dB zakresu dynamiki oraz pasmo przenoszenia rozciągające się od poniżej 10 Hz do ponad 200 kHz. Wyposażony w te wyjątkowe przedwzmacniacze, QX602MP3 zapewnia tak przejrzyste i krystalicznie czyste wykonanie, że można odnieść wrażenie, iż ktoś wymienił mikrofony podczas nieobecności użytkownika.

„British EQ” - muzyczny charakter

Konsolki brytyjskie z lat 60. i 70. zmieniły brzmienie rock and rolla – bez nich inwazja brytyjska mogłaby się nie wydarzyć. Te legendarnie brzmiące pulpity szybko stały się obiektem pożądania inżynierów i producentów na całym świecie. Korektor kanałowy w mikserze QX602MP3 bazuje na tej samej technologii, umożliwiając nadanie sygnałom niesamowitego ciepła i szczegółowego charakteru muzycznego. Nawet przy obfitym stosowaniu, te korektory zachowują słodką łagodność i doskonałą jakość dźwięku.

Odtwarzacz MP3 na pokładzie

Jedną z najciekawszych funkcji systemu QX602MP3 jest wbudowany odtwarzacz MP3. Wystarczy podłączyć ulubioną playlistę (za pomocą pamięci USB) i korzystać z panelu sterowania z czterema przyciskami umożliwiającymi losowe odtwarzanie, pauzę/odtwarzanie, przewijanie do tyłu i do przodu. Od muzyki w tle po wysokiej rozdzielczości ścieżki do karaoke - ten odtwarzacz MP3 poradzi sobie ze wszystkim.

Procesor Multi-FX na pokładzie

Występy na żywo wymagają wysokiej jakości cyfrowych efektów FX, a QX602MP3 oferuje idealne połączenie dwóch najbardziej lubianych i skutecznych - rewerbu i delayu. Idealne do dodawania ciepła i głębi głosowi oraz instrumentom, nasz światowej klasy 24-bitowy silnik FX z presetem Reverb/Delay został specjalnie zaprojektowany, aby nadać występom profesjonalne wykończenie. A jeśli użytkownik ma już ulubiony zewnętrzny procesor efektów, funkcjonalność Aux Send i Stereo Return miksera QX602MP3 z pewnością wywoła uśmiech na jego twarzy.

 

Specyfikacja Techniczna

Dane ogólne

Marka Behringer
Model QX602MP3
Typ produktu Mikser audio z efektami MP3 i USB
Typ miksera Analogowy

Parametry techniczne

Kanały 6
Wejścia mikrofonowe przedwzmacniacze 2 x XLR
Zasilanie phantom 2 kanały
Wejścia linowe 6 x 1/4"
Wyjścia główne 2 x TRS 1/4"
Inne wyjścia 2 x TRS 1/4"
Wejścia/wyjścia send/return 1 x 1/4", 2 x 1/4"
Słuchawki 1 x 1/4"
USB 1 x Typ A
Pasma EQ 3-pasmowy
Efekty Pogłos, Opóźnienie

Parametry fizyczne

Wymiary 7.62 cm x 19.56 cm x 23.11 cm
Waga 1.32 kg

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Behringer QX602MP3 ][ Mikser z efektami MP3 i USB, Analogowe miksery audio, BEHRINGER