Fraud Blocker

Samson XP308i ][ Przenośny zestaw nagłośnieniowy

 • 2 917,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy zestawu nagłośnienia Samson XP308i

 • Kompaktowy przenośny system nagłośnieniowy z dwiema dwudrożnymi kolumnami głośnikowymi oraz powermikserem o mocy 300 watów
 • Praktyczna konstrukcja umożliwiająca połączenie wszystkich elementów w jedną całość
 • Wbudowany wzmacniacz Class D o mocy 2 × 150 watów
 • 8-calowe przetworniki niskich częstotliwości w dwudrożnych obudowach z portem wylotowym
 • Korekcja tonów niskich i wysokich dla kanałów wejściowych miksera
 • Wyjście monitorowania z dwoma gniazdami 1/8 cala umożliwiające podłączenie zewnętrznych aktywnych monitorów

 

Ogólny opis

Przenośny, świetnie brzmiący system PA

Expedition XP308i zapewnia odpowiednią moc wszędzie tam, gdzie tego potrzebujemy. Potężne i pełnopasmowe brzmienie zawarte w łatwo przenośnym opakowaniu sprawia, że XP308i jest idealnym kompleksowym systemem, który znajduje zastosowanie w różnego typu aplikacjach związanych z pracą z żywym dźwiękiem. Samson Expedition XP308i (XP308i) jest niezwykle kompaktowym i mobilnym systemem nagłośnieniowym dzięki swej przemyślanej i lekkiej konstrukcji, która umożliwia wzajemne połączenie wszystkich elementów w jedną, łatwą w transporcie całość. XP308i posiada dwudrożne kolumny głośnikowe i ma wbudowany mikser ze  zmacniaczem Class D o mocy 300 watów (2 × 150 W), które zapewniają niesamowicie czyste i potężne brzmienie stereo. Kolumny głośnikowe systemu to dwudrożne konstrukcje typu bass reflex wyposażone w solidne 8-calowe przetworniki niskotonowe, które zapewniają głęboki bas. Współpracują one z 1-calowym tytanowym tweeterem połączonym ze specjalnie zaprojektowaną tubą o obszarze pokrycia 60 × 90 stopni. Dzięki temu uzyskuje się dobrze zrównoważone i głośne brzmienie na całym obszarze pokrycia dźwiękiem.

Mikser audio

8-kanałowy mikser XP-308i może być odłączony od kolumny głośnikowej i ustawiony na stole. Znajdująca się z tyłu ruchoma podpórka umożliwia ustawienie miksera pod kątem wygodnym do obsługi kontrolerów. Mikser posiada cztery wejścia mic/line, dwa wejścia stereo, korektor barwy tonów niskich i wysokich dla każdego wejścia kanału oraz zasilanie fantomowe. W celu zapewnienia dodatkowej uniwersalności zastosowań oraz wygody użytkowania, XP308i posiada wbudowaną stację dokującą iPoda, dzięki której można podłączyć większość modeli iPod i bez problemów odtwarzać nagraną na nich muzykę. Wszystkie te użyteczne funkcje zawarte w jednym przenośnym i znakomicie brzmiącym systemie sprawiają, że Expedition 308i jest jednym z najbardziej wszechstronnych i kompleksowych przenośnych systemów PA dostępnych na rynku.

Twój muzyczny głos

Chociaż XP308i został zaprojektowany dla zapewnienia wysokiej jakości dźwięków jako muzyczny system nagłośnieniowy, niezrównana jest wszechstronność oraz zakres zastosowań, w jakich można użyć tego systemu. Niezależnie od tego, czy jesteśmy wokalistami wykonującymi swoje utwory w kawiarniach, całym zespołem ćwiczącym nowy materiał, czy też DJ-em zabawiającym osoby przebywające w małych klubach lub barach, XP308i zapewni odpowiednie brzmienie do danej sytuacji. Ten system nagłośnieniowy również doskonale sprawdza się podczas różnego typu występów muzycznych w roli monitorów podłogowych.

Profesjonalne brzmienie biznesu

Z XP308i twój głos będzie brzmieć jeszcze bardziej doniośle i przekonywająco z podium sali konferencyjnej. Ten system jest doskonałym rozwiązaniem dla liderów biznesowych, którzy prowadzą różnego typu prezentacje. Niezależnie od stosowanych aplikacji (prezentacje PowerPoint, spotkania firmowe, imprezy biznesowe itp.), XP308i umożliwi przekazanie naszych idei w sposób jasny, skuteczny i niezwykle zwięzły, a tym samym ułatwi nam wykonanie naszej pracy. W niektórych sytuacjach szczególnie przydatna jest obecność wbudowanej stacji dokującej iPod, która pozwala na odtwarzanie klipów audio z odtwarzacza MP3, dzięki czemu możemy podnieść poziom doznań słuchowych każdej publiczności i zwiększyć jej interaktywność.

Akademicki akompaniament

Oprócz cech przydatnych studentom, nauczycielom i profesorom wykorzystującym XP308i w takich samych okolicznościach jak liderzy biznesu (prezentacje, odtwarzanie podkładu audio), ten system posiada kilka funkcji, które są niezwykle użyteczne w edukacji muzycznej. XP308i jest idealnym partnerem podczas dyrygowania dużymi zespołami. XP308i pozwoli dyrygentom trzymać w ryzach nawet głośno grających perkusistów. Dzięki zintegrowanej stacji dokującej iPod soliści oraz małe zespoły mogą ćwiczyć wraz z wcześniej przygotowanym akompaniamentem. Możliwość odtwarzania materiałów audio z użyciem XP308i sprawia, że analiza nagranej muzyki jest znacznie łatwiejsza, a cały proces edukacji jest o wiele bardziej interaktywnym doświadczeniem.

Zabierz go w plener

Oprócz zapewnienia nieskazitelnej jakości dźwięków w różnego typu zastosowaniach muzycznych, mobilność XP308i sprawia, że ten system jest też doskonałym wyborem w niezliczonych aplikacjach związanych z rekreacją. Dla instruktorów prowadzących zajęcia w terenie XP308i jest idealnym partnerem podczas zajęć z grupami w klubach fitness, na siłowniach czy salach gimnastycznych. XP308i świetnie sprawdza się też na otwartej przestrzeni. Prywatki, imprezy sportowe, czy też różnego typu wiece i przemarsze będą mogły mieć o wiele ciekawszą oprawę. Nie musimy już korzystać z mało wygodnych megafonów. XP308i potrafi wzbudzić emocje kibiców, którzy będą w stanie wznieść ducha zespołu na wcześniej nie widziany poziom, czy po prostu zapewnić muzyczną rozrywkę na klasycznej imprezie przed zawodami czy koncertem.

Podsumowanie

Samson Expedition XP308i jest idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie potrzebny jest mały system PA i znakomite brzmienie.

Dodatkowe cechy

 • Wbudowany cyfrowy procesor efektów pozwalający na dodanie pogłosu w kanałach mikrofonowych
 • Wbudowana stacja dokująca iPod
 • Przełącznik Music/Speech do ustawienia ogólnej korekcji brzmienia systemu
 • 6-segmentowy miernik poziomu sygnału z kontrolką przesterowania
 • Wyjścia nagrywania RCA do połączenia z zewnętrznym rejestratorem

 

Specyfikacja techniczna

Producent Samson
Model XP308i
Liczba głośników 2 szt.
Liczba głośników satelitarnych 2 szt.
Maksymalna moc rms 300 wat
Głośnik niskotonowy Nie
Moc głośników satelitarnych 150 wat
Częstotliwość głośnika satelitarnego 20hz-20khz
Urządzenia wejścia / wyjścia Stacja dokująca, 4 x wejście XLR, 6 x wejście jack 6.35mm, 1 x wyjście RCA, 1 x wyjście jack 6.35mm
Kolor Czarny
Wymiary 51 x 48,5 x 27 cm
Masa netto 16.8 kg

 

Filmy i prezentacja produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Samson XP308i 300W | Przenośny zestaw nagłośnieniowy, Samson, Systemy prezentacyjne, Nagłośnienie, Zestawy nagłośnieniowe, Kolumny aktywne, pasywne i wzmacniacze, SAMSON, XP308i, XP-308i, XP 308i