Fraud Blocker

Samson XP150 150W ][ Przenośny zestaw nagłośnieniowy

 • 1 665,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Bardziej mobilne niż kiedykolwiek wcześniej


Samson Expoedition XP150 to kompleksowe rozwiązanie PA, które łączy potężne brzmienie stereo z mobilnością i łatwością użytkowania. Przemyślana konstrukcja XP150 sprawia, że ten modułowy system waży niecałe 10,9 kilograma. XP150 jako wybitnie przenośny system nagłośnieniowy znakomicie sprawdzi się w szkołach, podczas konferencji i prezentacji, a także jest świetnym wyborem w przypadku instrumentalistów oraz wokalistów.

 

Odłączany 5-kanałowy mikser posiada wbudowany 150 W wzmacniacz mocy Class D (2 × 75W). Mikser posiada trzy kanały mikrofonowo-liniowe ze złączami wejściowymi XLR oraz 1/4 cala, które umożliwiają podłączenie mikrofonów lub urządzeń sygnału liniowego. Jest on też wyposażony w jeden kanał stereo z wejściami 1/4 cala oraz 3,5 mm, co pozwala na podłączenie takich urządzeń zewnętrznych audio jak odtwarzacze MP3, keyboardy oraz wielu innych. Do dyspozycji mamy też wbudowany cyfrowy procesor efektów, który daje możliwość dodania pogłosu do wokalu lub brzmienia instrumentu. Każdy z kanałów jest też wyposażony w dwupasmowy korektor barwy (tonów niskich i wysokich).

 

Dwudrożne kolumny głośnikowe typu bass reflex systemu XP150 zapewniają czyste i potężne brzmienie stereo. Wytwarzają one głębokie brzmienie basu wraz z czystą i głośną reprodukcją klarownej góry dzięki zastosowaniu 6-calowych przetworników niskotonowych oraz specjalnie zaprojektowanych 1-calowych przetworników wysokotonowych z obszarem pokrycia 60° x 90°. W celu zapewnienia większej użyteczności obudowy kolumn, które są wykonane z ABS-u o wysokiej udarności, posiadają one zintegrowane otwory 1 3/8 cala osadzenia na statywach głośnikowych. Dzięki temu mogą być użyte wraz z lekkimi statywami głośnikowymi Samson LS2 (sprzedawane oddzielnie). Konstrukcja typu kickback sprawia, że mogą też być używane jako monitory podłogowe.

 

Samson XP150 można rozpatrywać jako kompletny przenośny system PA, który jest znakomity do użycia w małych oraz średniej wielkości aplikacjach związanych z muzyką, edukacją, biznesem, a także rekreacją.

 

Mobilna muzyka

 

Możliwości wykorzystania XP150 w odniesieniu do zastosowań muzycznych są nieporównywalne z każdym innym systemem. Niezależnie od tego, czy jesteśmy autorami własnej muzyki, którzy występują w kawiarniach, całym zespołem grającym próbę w małej salce, czy też DJ-em zabawiającym osoby w małym klubie lub barze, Samson XP150 sprawi, że muzyka będzie świetnie brzmieć i pasować do danej okoliczności. Ten system nagłośnieniowy doskonale sprawdza się podczas różnego typu występów muzycznych w roli monitorów podłogowych.

 

Wykonaj pracę

 

Z XP150 twój głos będzie brzmieć jeszcze bardziej doniośle i przekonywająco z podium sali konferencyjnej. Ten system jest doskonałym rozwiązaniem dla liderów biznesowych, którzy prowadzą różnego typu prezentacje. Niezależnie od stosowanych aplikacji (prezentacje PowerPoint, spotkania firmowe, imprezy biznesowe itp.), XP150 umożliwi przekazanie naszych idei w sposób jasny, skuteczny i niezwykle zwięzły, a cały wykład uczyni wyjątkowo ciekawym. Ten system sprawia, że naszą pracę możemy wykonać jeszcze lepiej. Dzięki obecności gniazda wejściowego 3,5mm można podłączyć przewodem odtwarzacz MP3 w celu prezentowania podkładu audio i innych materiałów dźwiękowych, a tym samym podnieść poziom doznań słuchowych każdej publiczności.

 

Szybka edukacja

 

Oprócz cech przydatnych studentom, nauczycielom i profesorom wykorzystującym XP150 w takich samych okolicznościach jak liderzy biznesu (prezentacje, odtwarzanie podkładu audio), ten system posiada kilka funkcji, które są niezwykle użyteczne w edukacji muzycznej. Expedition XP150 jest idealnym partnerem podczas dyrygowania małymi grupami i zespołami. Dzięki obecności złączy stereo 1/4 cala oraz 3,5 mm, soliści oraz małe zespoły mogą ćwiczyć wraz z keyboardami, automatami perkusyjnymi oraz odtwarzaczami MP3/CD. Odtwarzanie wcześniej przygotowanych akompaniamentów i innych materiałów audio przy wykorzystaniu XP150 sprawia, że analiza nagranej muzyki jest znacznie łatwiejsza, a cały proces edukacji jest o wiele bardziej interaktywnym doświadczeniem.

 

Występy w plenerze

 

Mobilność XP150 sprawia, że XP150 jest doskonałym wyborem w niezliczonych aplikacjach związanych z rekreacją. Dla instruktorów prowadzących zajęcia w terenie XP150 jest idealnym partnerem podczas zajęć z grupami w klubach fitness, na siłowniach czy salach gimnastycznych. XP150 świetnie sprawdza się też na otwartej przestrzeni. Prywatki, imprezy sportowe, czy też różnego typu wiece i przemarsze będą mogły mieć o wiele ciekawszą oprawę. Nie musimy już korzystać z mało wygodnych megafonów. XP150 potrafi wzbudzić emocje kibiców, którzy będą w stanie wznieść ducha zespołu na wcześniej nie widziany poziom, czy po prostu zapewnić muzyczną rozrywkę na klasycznej imprezie przed zawodami czy koncertem.

 

Samson Expedition XP150 jest idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie potrzebny jest najmniejszy system PA i znakomite brzmienie

 

Specyfikacja:

 

 • Kompleksowy przenośny system nagłośnieniowy ważący niecałe 11 kilogramów
 • Odłączany 5-kanałowy amplimikser o mocy 150 watów (2 × 75W) ze wzmacniaczem Class D
 • 6-calowe przetworniki niskich częstotliwości w dwudrożnych obudowach z portem wylotowym
 • Obudowy elementów wykonane z ABS-u o wysokiej udarności
 • Trzy kanały Mic/Line z wejściami XLR oraz 1/4 cala
 • Kanał stereo z wejściami 1/4 cala oraz 3,5 mm umożliwiający podłączenie zewnętrznych urządzeń takich jak odtwarzacze MP3, keyboardy i innych
 • Korekcja tonów niskich i wysokich dla kanałów wejściowych miksera
 • Wbudowany cyfrowy procesor efektów
 • Zintegrowane gniazdo statywu głośnikowego 1 3/8 cala
 • Obudowy kolumn o konstrukcji „tilt back” umożliwiają używanie ich jako monitory podłogowe
 • Dołączone okablowanie
 • Opcjonalny lekki statyw głośnikowy LS2 (sprzedawany oddzielnie)