Fraud Blocker

Tascam DR-05X ][ Przenośny rejestrator cyfrowy

  • 588,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy rejestratora Tascam DR-05X

  • Nowa cecha: Może być użyty jako interfejs audio USB z komputerami Mac i Windows (dwa wejścia, dwa wyjścia).
  • Jak każdy rejestrator dźwięku, ma jedną zasadniczą cechę, nagrywa. Wszystko i wszędzie.
  • Wbudowany dookólny mikrofon pojemnościowy stereo dla żywego dźwięku o wysokiej jakości i rozdzielczości.
  • Ma niewielkie wymiary, jest poręczny i łatwy w obsłudze.

 

Ogólny opis

TASCAM to profesjonalny dział audio TEAC Corporation z siedzibą w Montebello w Kalifornii. Tascam jest uważany za wynalazcę Portastudio, pierwszego wielościeżkowego domowego studia nagraniowego opartego na kasecie. Tascam wprowadził również pierwsze niedrogie, masowo produkowane rejestratory wielościeżkowe z Simul-Sync przeznaczoną do nagrywania muzyków. Tascam produkował również magnetofony szpulowe i miksery audio dla domowych rejestratorów od wczesnych lat siedemdziesiątych do połowy lat dziewięćdziesiątych.

 

Więcej o samym DR-05X

Firma TASCAM zaprezentowała nam model DR-05X, którego cechuje lekkość, intuicyjny interfejs i jakość nagrań. Posiada dookólny mikrofon pojemnościowy, dzięki czemu możemy śmiało nagrywać m.in. mowę czy instrumenty akustyczne, warto zaznaczyć, że ten model ma wbudowany stroik chromatyczny, możesz zawsze nastroić swój instrument, o ile nie wyczerpią się baterie, dlatego zawsze warto mieć zapasowe dwa paluszki AA. "Stary kupiłem TASCA, chodź, nagrajmy gitary" i wychodzi człowiek z domu i zatrzymuję się na chwilę zadając sobie pytanie "Kurde, wziąłem TASCAMA?", czasem nam się to zdarza w przypadku innych, równie lekkich przedmiotów, nie mniej całe szczęście, że to nie waga decyduje o tym jak będzie funkcjonować rejestrator :) Idealną funkcją jest również możliwość wykorzystania portu USB, który służy jako interfejs, a z tyłu został wbudowany gwint, żebyśmy bez obaw, że spadnie i się porysuje, mogli z niego korzystać z wygodą.

 

Filmy i prezentacje

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Przenośny rejestrator cyfrowy, Studio i homerecording, Rejestratory, Polecamy, TASCAM, Tascam DR-05X, DR05X, DR 05X, TASCAM DR