Presonus DP V2 || Przedwzmacniacz lampowy Bluetube

  • 1 199,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy przedwzmacniacza lampowego BlueTube DP v2 Presonus

  • Ten przedwzmacniacz jest niczym słoneczny żar w spokojne, wakacyjne popołudnie
  • Ociepli aż dwa sygnały, które mu podasz - możesz też zrobić to na sumie miksu lub z dowolnym stereo
  • Na pokładzie odwracanie fazy, filtr 80Hz, Pad i zasilanie phantom
  • Jak ci się zachce eksperymentować i stać się tranzystorowcem to cyk i lampki wyłączone
  • Piękne mierniki VU w stylu z lekka wyntydżowym, podświetlane żółtym światłem wskazówki będą skakać w rytm podawanego na wejście sygnału

 

Konkret w każdym calu

Każdy kanał BlueTube DP został wyposażony w: tłumik Pad -20 dB, układ odwrócenia polaryzacji, filtr górnoprzepustowy 80 Hz oraz moduł zasilania Phantom +48 V. Wśród regulatorów ulokowanych na płycie czołowej znajdziemy regulator wzmocnienia stopnia tranzystorowego oraz włącznik funkcji Tube Drive. W przypadku, gdy ów przycisk jest wyciśnięty wewnętrzny układ przedwzmacniacza lampowego jest nieaktywny, co powoduje, że przedwzmacniacz nie wpływa na brzmienie, jest transparentny i cechuje się znikomym poziomem szumów. Na panelu czołowym zawarto również podświetlane, analogowe mierniki VU niezależne dla każdego kanału dające możliwość wizualnego monitoringu poziomów sygnałów.
Wejścia analogowe zrealizowano na profesjonalnych złączach Combo firmy Neutrik umożliwiających podłączanie kabli z wtykami XLR i jack 1/4 cala. Wyjścia zrealizowano na niezależnych złączach XLR i jack 1/4 cala.


PreSonus BlueTube Dual Path jest przedwzmacniaczem, który znakomicie współpracuje zarówno z wszystkimi typami mikrofonów, w tym: pojemnościowymi, dynamicznymi i wstęgowymi, jak i instrumentami, w tym: instrumentami klawiszowymi, gitarami akustycznymi i elektrycznymi oraz basowymi. BlueTube DP jest znakomitym rozwiązaniem dla studiów projektowych dającym ogromne możliwości brzmieniowe przy zaskakująco przyjaznej cenie.

 

Na podgrzanie atmosfery

TubePre V2 ociepli wszystko. Gdy pokrętło drive ustawimy od 0 do 25% uzyskamy delikatnie ciepły sound, który fajnie przesteruje najgłośniejsze frazy wokalu i nada pazurka transjentom na gitarach. Od 25% do 50% zaczyna się robić gorąco, ponieważ takie ustawienie powoduje już konkretny, bardzo charakterny, lampowy overdrive. Idąc na pełną moc i decydując się na wykręcenie gałki na maksa otrzymujemy lampowe, przesterowane piekło, które można wykorzystać na wiele kreatywnych sposobów w swoich miksach.

 

Specyfikacja

Wejścia

Typ połączenia Neutrik® Combo
Impedancja mikrofonu XLR 1.3 kΩ
Impedancja wejścia instrumentalnego 1 MΩ
THD+N nieważ, tranzystor <0.005%
THD+N nieważ, lampa 0.01% do 30%
Sygnał/szum >95 dB
Zakłócenia zasilacza >98 dB

Wyjścia

Typ połączenia XLR i ¼” TS
Impedancja 51Ω

Zasilanie

Zewnętrzny zasilacz +12 VDC, 1A, środkowy pin +

Dane fizyczne

Wymiary 1/2U
Wysokość 1.75” (44.45 mm)
Głębokość 5.5” (139.7 mm)
Szerokość 9.5” (241.3 mm)

 

Filmy i prezentacje wideo

 

Przydatne linki

Słowa kluczowe oznaczające produkt

Przedwzmacniacz lampowy Bluetube DP V2 Presonus, Przedwzmacniacze, Interfejsy i procesory studyjne, Studio i homerecording, Instrumenty, PRESONUS