Fraud Blocker

Presonus Audiobox iTwo Studio ][ Zestaw do homerecordingu

  • 799,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy zestawu do homerecordingu Presonus Audiobox iTwo Studio

  • Zestaw składa się z AudioBoxa iTwo na USB, słuchawek studyjnych HD7, mikrofonu pojemnościowego M7 z kablem XLR oraz Studio One 4 Artist
  • Idealny dla każdego, kto chce rozpocząć przygodę z nagrywaniem lub potrzebuje małego zestawu do wielu zadań
  • Interfejs mieści się w kompaktowej, stalowej obudowie odpornej na uszkodzenia
  • Mikrofon M7 o charakterystyce kardioidalnej zapewni wysoką jakość dźwięku, a słuchawki HD7 późniejszy odsłuch
  • Wystarczy wyjąć wszystko z pudełka, podpiąć i zacząć zabawę lub podbój internetu własnymi kawałkami ;)

 

Opis ogólny

Wierność dźwięku na każdej platformie

Interfejsy audio AudioBox iOne i iTwo to doskonała propozycja dla podróżujących muzyków, sound designerów i osób tworzących podkasty. Zapewniające wysokiej klasy brzmienie interfejsy czerpią zasilanie przez USB 2.0 i współpracują z komputerami Mac®, PC oraz Apple iPad®. Nieduże, solidnej konstrukcji interfejsy audio rejestrują dźwięk w jakości 24-bity/96 kHz i posiadają wydajne przedwzmacniacze mikrofonowe w klasie A. W zestawie znajduje się uniwersalny i prosty w obsłudze program wielośladowy Studio One® Artist dla komputerów Mac i Windows oraz aplikacja Capture™ Duo do nagrywania dźwięku przy pomocy iPada.

 

Doskonała integracja z oprogramowaniem – tego oczekujesz od PreSonusa!

PreSonus słynie z rozwiązań polegających na pełnej integracji sprzętu i oprogramowania – AudioBoxy z serii „i” nie są wyjątkiem. Oczywiście otrzymasz w zestawie program Studio One Artist. Ale to nie wszystko!

 

Studio One Artist pozwala Ci skupić się na muzyce

Tak jak wszystkie interfejsy i cyfrowe miksery PreSonusa, AudioBox iOne oraz i Two dostarczane są z uznaną, wszechstronną aplikacją do nagrywania i produkcji dźwięków na komputerach z systemem Mac i Windows - Studio One Artist. Studio One to program bardzo łatwy w obsłudze. Aplikację cechuje przejrzysty, czytelny interfejs użytkownika dostępny w jednym oknie. Program posiada też wygodną przeglądarkę plików z funkcją przeciągnij-i-upuść. W rezultacie, swoje pomysły muzyczne możesz szybko rejestrować nie tracąc czasu na kwestie techniczne. Zadania, które w innych programach DAW wymagają kilku kroków w Studio One wykonasz w jednym albo dwóch ruchach.

Ponadto Studio One Artist posiada bogaty zestaw profesjonalnej jakości wtyczek, instrumentów wirtualnych, brzmień, sampli i loopów. Jeśli chcesz jeszcze więcej, skorzystaj z korzystnej oferty rozszerzenia programu do wersji Studio One Producer i Professional.

 

Nagrywaj także na iPada!

Studio One Artist to znakomity program dla komputerów z systemami Mac i Windows, ale pewnie chcesz nagrywać także za pomocą swojego iPada. Do tego właśnie służy bezpłatna aplikacja Capture™ Duo - dwuścieżkowy program do nagrywania dźwięku na iPadzie. Bazujący na programie do rejestracji na żywo PreSonus Capture dla mikserów StudioLive, Capture Duo umożliwia nagrywanie dwóch ścieżek stereo z użyciem interfejsów AudioBox iOne lub iTwo, bądź innego interfejsu obsługującego format Core Audio dla iPada, ale także poprzez mikrofon pokładowy dostępny w tablecie.

Ponieważ program skonfigurowano do pracy z interfejsami AudioBox serii “i” [działają w trybie class-compliant z iPadem, więc nie potrzebujesz żadnych sterowników] po prostu podłącz AudioBox iOne lub iTwo do iPada, uruchom Capture Duo, i możesz zacząć nagrywanie.
Jeśli dwie ścieżki to za mało, nie martw się! Wejdź do App Store i kup niedrogą aplikację wielościeżkową Capture dla iPada. Z Capture dla iPada, możesz zarejestrować do 32 ścieżek w jakości 24-bity/96 kHz!

 

Nagraj na iPada i przesyłaj do Studio One - bezprzewodowo!

Tak, dobrze czytasz! Z Capture Duo lub Capture dla iPada i interfejsem AudioBox z serii “i” możesz nagrać dźwięki na iPada, a następnie bezprzewodowo przesłać swoje ścieżki bezpośrednio z iPada do Maca lub peceta z aplikacją Studio One. W komputerze możesz już edytować, poprawić brzmienie, robić dogrywki i miksować korzystając ze światowej klasy programu wielościeżkowego, jakim jest Studio One.

Pewnie już wiesz, że taka, pełna integracja sprzętu i oprogramowania pomaga osiągnąć muzyczne cele w sposób niemożliwy przy korzystaniu tylko z samego sprzętu albo programów. W przypadku AudioBoxa iOne lub iTwo, Capture Duo/Capture dla iPada, oraz Studio One, urządzenia i aplikacje programowe tworzą jeden, zintegrowany system, w którym możesz nagrywać i produkować swoją muzykę zawsze i gdzie tylko chcesz.

 

Od pierwszej zagrywki do wydawnictwa w Nimbit®

Gdy skończysz miksować swoje dzieła pora pokazać je światu – zrobisz to przez swoje konto na Nimbit Free! Nimbit to wiodący serwis pozwalający dotrzeć Ci prosto do fanów; możesz w nim sprzedawać muzykę i akcesoria przez atrakcyjne witryny w serwisach Facebook, Jango Internet Radio, PledgeMusic i na swojej własnej stronie internetowej. Nimbit jest międzynarodowy, więc możesz wybrać język dla swojej witryny i przyjmować płatności w walutach z całego świata.

Nimbit został tak zaprojektowany, że program zajmuje się tym, co najważniejsze - Ty możesz skupić się na swojej muzyce i fanach. Program zajmuje się całym procesem płatności z twojej sprzedaży a, jeśli chcesz, możesz zlecić w Nimbit również magazynowanie i dostarczanie fizycznych towarów. A to dopiero niektóre z możliwości tego serwisu.

Kiedy Nimbit już będzie dla Ciebie pracował, naturalnie musisz sprawdzać jak ci idzie. Wejdź do głównego panelu Nimbit Dashboard i tam znajdziesz dane dotyczące sprzedaży detalicznej, a także ilości zdobytych fanów. To wszystko znajdziesz w jednym miejscu, na stronie startowej Studio One.

 

Specyfikacja

  AudioBox iOne AudioBox iTwo

Przedwzmacniacz mikrofonowy

Typ złącza
 
XLR żeńskie, symetryczne XLR żeńskie, symetryczne
Pasmo przenoszenia [±3.0 dB] 10 Hz - 40 kHz 10 Hz - 40 kHz
Impedancja wejściowa [symetrycznie] 1.200 Ω 1.200 Ω
THD+N [nieważ, 1 kHz @ +4 dBu Output, jedn. wzm.] < 0.008% < 0.008%
S/N Ratio [jedn. wzm., Ref. = +4 dBu, 20 Hz-22 kHz] > 95 dB > 95 dB
Współczynnik CMR [1 kHz, wzm. 52 dB] > 65 dB  
Zakres regulacji Gain [± 1 dB] od 0 dB do 52 dB od 0 dB do 52 dB
Maks. poziom wejściowy [jednolite wzm. 1 kHz @ 0.5% THD+N] +10 dBu
 
+10 dBu
Zasilanie fantomowe [±2 V DC] +48 V DC +48 V DC

Wejście liniowe

Typ ¼” TRS, żeńskie, symetryczne ¼” TRS, żeńskie, symetryczne
Impedancja wejściowa 10 kΩ 10 kΩ

Wejście instrumentalne

Typ ¼” TS, żeńskie, niesymetryczne ¼” TS, żeńskie, niesymetryczne
Impedancja wejściowa 1 MΩ 1 MΩ
Wyjścia liniowe
Rodzaj ¼” TRS, żeńskie, symetryczne ¼” TRS, żeńskie, symetryczne
Impedancja wyjściowa 51 Ω 51 Ω

Wyjście słuchawkowe

Rodzaj ¼” TRS aktywne stereo  
Maksymalny poziom wyjść. 60 mW/ch. @ obciąż. 60Ω 60 mW/ch. @ obciąż. 60Ω
Pasmo przenoszenia [±1,0 dB]: 20 Hz – 30 kHz 20 Hz – 30 kHz

Wejście/wyjście MIDI

Rodzaj   Dwa 5-pinowe gniazda DIN

Tor cyfrowy

Dynamika konwersji AC [A-waż., 48 kHz] 105 dB 105 dB
Dynamika konwersji CA [A-waż., 48 kHz] 105 dB 105 dB
Rozdzielczość bitowa 24 24
Poziom referencyjny dla 0 dBFS +10 dBu +10 dBu
Częstotliwości próbkowania [kHz] 44.1, 48, 88.2, 96 44.1, 48, 88.2, 96
Zasilanie przez USB przez USB

Budowa

Wysokość 43.5 mm 43.5 mm
Głębokość 135 mm 135 mm
Szerokość 150 mm 192 mm
Waga 0.62 kg 0.62 kg

 

Filmy i prezentacje wideo

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Zestaw do homerecordingu Presonus Audiobox iTwo Studio, Interfejsy audio, MIDI, Interfejsy i procesory studyjne, Studio i homerecording, PRESONUS, presonus itwo, presonus studio, presonus zestaw, presonus słuchawki, zestaw do nagrywania,