Fraud Blocker

Presonus ISPD-4 ][ Podkładki pod monitory

  • 199,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy podkładek pod monitory studyjne Presonus ISPD-4

  • Zestaw 4 podkładek pod monitory studyjne
  • Miękkie na tyle, żeby naszym monitorkom było wygodnie
  • Twarde i gęste na tyle, żeby odizolować sprzęt od biurka lub innej powierzchni
  • Przycięte co do milimetra, żadnych poszarpanych krawędzi, nierówności itp.
  • Wymiary 265mm x 330mm x 40mm

 

Opis ogólny

Drgania to małe skurczybyki

Czy zauważyłeś, że gdy twoje monitory schodzą w dół to schodzi również twoje biurko? Niestety nie ma cudów - drgania to piękne, ale przebiegłe stworzenia - dostaną się wszędzie, jeśli im na to pozwolimy. Na szczęście z pomocą przychodzą nam podkładki studyjne od Preosnusa - zatrzymają cały dźwięk tam, gdzie jego miejsce, czyli na etapie monitora. Koniec z uciekającą od basu myszką. Koniec z skaczącym po biurku kontrolerem MIDI. Presonus ISPD-4 zapewni na twojej przestrzeni nowy ład i porządek o jakim do tej pory mogłeś tylko pomarzyć!

 

Nie tylko na biurko

Podkładki idealnie zadziałają z monitorami, ale nie jest to jedyny sprzęt jaki można na nich postawić. Za głośny czajnik? Mikrofalówka? Lodówka? Problem rozwiązany. Wystarczy postawić je na nowych Presonusach ISPD-4! Wachlarz zastosowań poszerza również możliwość posadzenia na nich hałasującego sąsiada*, choć nie mamy pewności jaka będzie reakcja - no, ale do odważnych świat należy!

 

Dostosuj je do czegokolwiek

Jako, że otrzymujemy 4 sztuki podkładek możemy umieścić je pod każdym rodzajem monitora po prostu regulując ich rozstaw. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie postawić na nich nawet 3-drożne głośniki w pozycji poziomej. Nieźle, co? Dzięki ich gęstości z powodzeniem sprawdzą się przy 8-calowych kolosach i nie spowodują, że sprzęt na który odkładaliśmy pół roku żywiąc się makaronem znajdzie się na ziemi w kawałkach.

 

Przydatne linki i inne informacje

  • Link do strony producenta
  • *Przed zastosowaniem proszę skontaktować się z sąsiadem - nie odpowiadamy za nieautoryzowane próby wyciszania osób trzecich naszymi produktami

 

 


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Podkładki pod monitory PreSonus ISPD-4 , Adaptacja akustyczna, Monitory, słuchawki, adaptacja, Studio i homerecording, PRESONUS, Podkladki pod monitory PreSonus ISPD-4 , Monitory, sluchawki, adaptacja, PreSonus ISPD4, presonus podkladki, presonus ispd