Presonus AIR18s ][ Subwoofer aktywny

  • 4 599,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy subwoofera aktywnego Presonus AIR18s

  • Subwoofer aktywny o mocy szczytowej 1200W i ciągłej 600W od firmy Presonus
  • Wyposażony w wbudowany DSP do adaptacji do różnych warunków
  • Kompaktowy, wykonany z lekkiej sklejki brzozowej
  • Generuje dźwięk od niskiego poziomu 35Hz
  • Wejścia: 2 x XLR/TRS line combo, wyjścia: 2 x XLR Link Out
  • Idealnie pasuje do monitorów Presonus AIR10, AIR12 lub AIR15

 

Ogólny opis

O firmie Presonus

Presonus to renomowany producent sprzętu audio, który od lat dostarcza profesjonalistom i entuzjastom najwyższej jakości urządzenia. Firma jest znana z produkcji wysokiej klasy subwooferów aktywnych, które są doceniane za mocne i czyste brzmienie basu. Subwoofer aktywny AIR18s to jeden z flagowych produktów firmy, który łączy w sobie moc, precyzję i kompaktowe rozmiary.

Subwoofer aktywny AIR18s

AIR18s to subwoofer aktywny o mocy szczytowej 1200W i ciągłej 600W. Wyposażony jest w wbudowany DSP, który pozwala dostosować urządzenie do różnych warunków. Mimo swojej mocy, subwoofer jest bardzo kompaktowy, a skrzynia wykonana z litego drewna świerkowego zapewnia odpowiednią wagę. AIR18s potrafi zagrać dźwięki o częstotliwościach sięgających aż do 35Hz.

Wszechstronność ustawień dźwięku

Subwoofer AIR18s posiada szeroki zakres regulacji dźwięku, dzięki czemu można go dostosować do specyfiki każdego pomieszczenia i wymagań użytkownika. Urządzenie posiada łatwe w obsłudze przyciski i predefiniowane ustawienia DSP. Można programować subwoofer do typowej pracy w systemie frontowym, zwiększać pasmo basów wybierając preset MoBass, zmieniać polaryzację, dostosowywać częstotliwość crossovera za pomocą filtru dolnoprzepustowego, regulować poziom wyjściowy wzmacniacza mocy i nawet wyłączać diodę LED na grillu lub ustawić ją tak, aby świeciła się tylko wtedy, gdy działa limiter ochronny.

Subwoofer dla instalacji mobilnych i stacjonarnych

Presonus AIR18s jest subwooferem aktywnym, który sprawdzi się zarówno w instalacjach mobilnych, jak i stacjonarnych. Dzięki solidnej obudowie z litego drewna świerkowego jest lekki i kompaktowy. Subwoofer posiada zintegrowane złącza do opcjonalnie dostępnych kółek, podstawek do pionowego ustawienia oraz ergonomiczne uchwyty po obu stronach. Dzięki temu jest łatwy do transportu, a jednocześnie posiada wszystkie funkcje i wydajność wymaganą od zaawansowanych instalacji.

Współpraca z innymi urządzeniami

Subwoofery AIR18s najlepiej współpracują z głośnikami szerokopasmowymi serii AIR, ale będą dobrze współpracować ze wszystkimi innymi głośnikami szerokopasmowymi. Niezależnie od wyboru głośnika szerokopasmowego, aby bas brzmiał mocno i czysto, subwoofer musi być dobrze dostrojony i zsynchronizowany z głośnikiem. W przypadku AIR18s jest to bardzo proste. Funkcja regulacji opóźnienia sygnału pozwala na precyzyjne dostrojenie systemu trójdrożnego, gdy kolumna szerokopasmowa leży na subwooferze, jest do niego przymocowana lub stoi obok niego.

 

Specyfikacja Techniczna

Dane Ogólne

Marka / Producent / Brand Presonus
Model AIR18s
Rodzaj produktu Subwoofer aktywny

Parametry Wejścia/Wyjścia

Wejścia 2 x XLR-1/4 combo
Wyjścia 2 x XLR

Parametry Techniczne

Zasilanie Aktywne
Rozmiar głośnika niskotonowego 18 calowy Woofer, 3 cewka głosowa
Moc nominalna 600W ciągła
Moc całkowita 1200W dynamiczna

Parametry Akustyczne

Zakres częstotliwości 30Hz-150Hz, 35Hz-150Hz
Częstotliwość crossovera Zmienny filtr dolnoprzepustowy
Maksymalny poziom SPL 129 dB SPL

Parametry Funkcjonalne

Przetwarzanie sygnału Opóźnienie wyprzedzenia do 12m, odwrócenie polaryzacji, predefiniowane ustawienia Ground-stacked/Endfire, strojenie Mo Bass Presonus
Opcje montażu Podłoga

Parametry Zasilania

Źródło zasilania Standardowy kabel zasilający IEC AC

Parametry Fizyczne

Materiał obudowy 0.59 Sklejka brzozowa
Wymiary 660.4 x 490.22 x 655.32 mm
Waga 38 kg

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Subwoofer aktywny PreSonus AIR18s, Subwoofery aktywne i pasywne, Kolumny aktywne, pasywne i wzmacniacze, Nagłośnienie, PRESONUS, Naglosnienie