Presonus AIR15s ][ Subwoofer aktywny

  • 4 199,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy subwoofera aktywnego Presonus AIR15s

  • 1200W pierdo*nięcia w szczycie, a 600W w mocy ciągłej
  • Niezły skoorczybyk, potrafi pozrzucać porcelanę z meblościanki
  • Podobnie jak niebasowi koledzy ma wbudowany DSP do adaptacji w różnych warunkach
  • Bardzo kompaktowy, brzozowa sklejka robi robotę jeśli chodzi o wagę
  • Grzmi już od 35Hz
  • Wejścia: 2 x XLR/TRS linia combo
  • Wyjścia: 2 x XLR Link Out

 

AIR15s: Mocny, czysty, precyzyjny bas

Zaprojektowany do współpracy z kolumną szerokopasmową subwoofer AIR15s stanowi idealną parę z monitorami PreSonus® AIR10, AIR12 lub AIR15 i wytwarza potężną ilość dawkę czystego, precyzyjnego uderzenia w paśmie basowym. Subwoofer wyposażono w 15-calowy przetwornik niskotonowy napędzany 1200 W [dynamicznie] wzmacniaczem w klasie D, który zapewnia mocne, detaliczne brzmienie w najniższym zakresie do 35 Hz. Subwoofer jest przenośny, więc świetnie sprawdzi się w instalacjach mobilnych, jak i stacjonarnych.

 

Bogaty zestaw regulacji brzmienia

Ponieważ każde pomieszczenie ma inną akustykę i zależnie od sytuacji mamy różne wymagania dotyczące systemu nagłośnienia, subwoofery serii AIR wyposażono w łatwe w obsłudze regulatory i presety DSP. Zaprogramuj swoje subwoofery do typowej pracy w systemie przednim, albo podbij pasmo basowe wybierając preset Mo’Bass. Możesz też wybrać konfigurację szeregową, zmienić polaryzację, użyć filtra dolnoprzepustowego do przestrojenia częstotliwości zwrotnicy, dobrać poziom wyjściowy wzmacniacza mocy, a nawet wyłączyć wskaźnik LED na maskownicy lub ustawić go, by świecił tylko wtedy, gdy działa limiter zabezpieczający – wszystko za jednym dotknięciem przycisku.

 

Do instalacji mobilnych i systemów stacjonarnych

PreSonus AIR15s w trwałej, wytrzymałej obudowie z brzozowej sklejki, jest lżejszy i bardziej kompaktowy niż można spodziewać się po subwooferze tak dużej mocy. Subwoofer posiada zintegrowane złącza dla dostępnych opcjonalnie kółek, podstawki do ustawiania w pionie oraz ergonomiczne uchwyty po obu stronach. Dzięki temu jest łatwy w transporcie, a jednocześnie ma wszystkie funkcje i wydajność wymagane z zaawansowanych instalacjach. Złącza AIR15s obejmują dwa wejścia combo XLR i ¼” TRS o poziomie liniowym z regulacją poziomu, oraz gniazda do łączenia z kolumnami pełno-pasmowymi lub kolejnymi subwooferami w większych systemach. Umieszczony z przodu LED-owy wskaźnik zasilania można wyłączyć w przypadku gdy instalacja ma być mało widoczna.

 

Dobrze gra z innymi

Subwoofery AIR15s najlepiej grają razem z szeroko-pasmowymi kolumnami głośnikowymi z serii AIR, ale świetnie sprawdzą się ze wszystkimi innymi kolumnami szeroko-pasmowymi. Bez względu na to, jaki głośnik szeroko-pasmowy wybierzesz, żeby bas zabrzmiał mocno i wyraźnie subwoofer trzeba zestroić i wyrównać czasowo z kolumną. W przypadku AIR15s jest to bardzo łatwe. Regulowana funkcja opóźnienia sygnału umożliwia wyrównanie czasowe twojego systemu trój-drożnego w sytuacji, gdy szeroko-pasmowa kolumna leży na subwooferze, jest umocowana na sztycy lub stoi obok. Subwoofery z serii AIR wyposażono też w przestrajany filtr dolno-przepustowy umożliwiający precyzyjne dostrojenie częstotliwości zwrotnicy w twoim systemie. W procesorze znajdziesz presety z optymalnymi ustawieniami dla szeroko-pasmowych kolumn AIR10, AIR12 i AIR15.

 

Prosta konfiguracja zestawu subwooferów

Większość subwooferów emituje dźwięki wielokierunkowo wokół całej kolumny, co utrudnia odsłuch i może powodować sprzężenia na scenie. Właściwe ustawienie subwooferów pomaga utrzymać energię z dala od sceny i skierować ją tam gdzie trzeba, czyli w stronę audytorium. Subwoofery serii AIR wyposażono w narzędzia pozwalające w łatwy sposób wybrać układ i ustawienia.

 

Uwierzysz gdy usłyszysz

Wyposażony w uniwersalne złącza, wytrzymałą i odporną w trasie obudowę, pokaźną ilość mocy w klasie D subwoofer AIR15s zapewnia wszechstronność i potężne brzmienie wymagane w instalacjach stacjonarnych. Ponieważ jest stosunkowo lekki i przenośny, dobrze sprawdzi się też w zastosowaniach mobilnych. Chociaż zaprojektowano go do współpracy z pełno-pasmowymi kolumnami serii AIR, AIR15s stanowi świetne uzupełnienie dla kolumn głośnikowych innych marek. Co najważniejsze, ten subwoofer cechuje doskonałe brzmienie i niespotykanie klarowna, naturalna reprodukcja dźwięków w najniższym zakresie. Posłuchaj i przekonaj się, jak grają kolumny z serii AIR u swojego dealera marki PreSonus.

 

Specyfikacja

Rodzaj wzmacniacza: aktywny
moc [W]: 1200 AES
max SPL [db]: 132
pasmo przenoszenia: 35Hz - 150Hz
konfiguracja: 2-drożna
głośnik niskotonowy [cale]: 15
klasa wzmacniacza: D
DSP: Tak
złącza: combo
waga [kg]: 32

 

Filmy i prezentacje wideo

 

Przydatne linki