Fraud Blocker

Orange PPC112 Vintage 30 ][ Kolumna gitarowa 1x12

  • 2 079,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy kolumny gitarowej 1x12 Orange PPC112

  • Wysokiej jakości kolumna gitarowa 1x12 legendarnej brytyjskiej firmy Orange
  • Zamknięta obudowa z 18mm sklejki brzozowej, nieco większa od standardowej 1x12
  • Większa wewnętrzna objętość zapewniająca pełniejsze brzmienie i doskonałą projekcję dźwięku
  • Unikalne prowadnice poprawiają odpowiedź basową kolumny akustycznego sprzężenia z podłogą
  • Wykończona w stylu Orange z 1968 roku, z głośnikową tkaniną w na grillu i sklejkową konstrukcją
  • Wyposażona w pojedynczy głośnik Celestion Vintage 30

 

Ogólny opis

O firmie Orange

Od momentu założenia firmy Orange w 1968 roku, jej założyciele byli przekonani, że nikt inny nie przykładał tak dużej wagi do innowacji w projektowaniu wzmacniaczy gitarowych i technologii dźwięku jak oni. Ich najnowsze projekty wzmacniaczy nadal odzwierciedlają to podejście, a szczególnie dumni są z ostatnich innowacji Orange w dziedzinie projektowania transformatorów. Aby osiągnąć te sukcesy, spędzili lata na badaniach, eksperymentach i testach, doskonaląc to, co już było najlepsze. Jednak nie chodzi tylko o transformatory, lampy i projektowanie obwodów. Chodzi o to, jak dźwięk jest postrzegany - coś, co zawsze nazywali ‘brzmienie Orange’… chodzi o fizyczną przyjemność, jaką dźwięk wzmacniacza sprawia gitarzyście podczas gry. To jest naprawdę ważne. ‘Brzmienie Orange’ nie pojawiło się nagle, zajęło wiele lat doskonalenia i dopracowywania go.

Opis kolumny gitarowej Orange PPC112

PPC112 to jedna z najpopularniejszych obecnie dostępnych kolumn gitarowych 1x12”. Jej zamknięta obudowa, wykonana z 18-milimetrowej sklejki brzozowej, jest nieco większa niż standardowa 1x12, co daje PPC112 większą objętość wewnętrzną i tym samym pełniejsze brzmienie z doskonałym projekcją dźwięku. Kolumna, która mieści pojedynczy głośnik Celestion Vintage 30, posiada również unikalne prowadnice na podstawie umożliwiające akustyczne sprzężenie kolumny ze sceną w celu poprawy odpowiedzi basowej.

Cechy szczególne kolumny Orange PPC112

PPC112 charakteryzuje się większą objętością wewnętrzną dzięki zamkniętej obudowie wykonanej z 18-milimetrowej sklejki brzozowej, co przekłada się na pełniejsze brzmienie i doskonałę projekcję dźwięku. Kolumna wyposażona jest w głośnik Celestion Vintage 30, który zapewnia doskonałe dźwięk i precyzyjną odpowiedź. Klasyczny styl Orange to legendarna kolorystyka z roku 1968, winyl o charakterystycznej fakturze, tkanina maskownicy głośnika, sygnaturka ‘ramki obrazu’ oraz konstrukcja z 18-milimetrowej sklejki brzozowej.

Więcej o głośniku Vintage 30

W 1986 roku na scenie rockowej zadebiutował nowy typ gitarzysty. Aby sprostać wymaganiom gitarzystów i ich coraz bardziej zaawansowanych wzmacniaczy, opracowano nowoczesny głośnik gitarowy zdolny do obsługi znacznie większej mocy i przesterowania. Aby to osiągnąć, zastosowano magnes ‘H’ (najbliższy pod względem wydajności Alnico) w połączeniu z nowym stożkiem i cewką głosową wykorzystującymi nowoczesne materiały. Głośnik Vintage 30 wyróżnia się ogromną ilością szczegółów i złożonych tonów, ciepłym basem, słynnym bogatym średnim pasmem oraz pięknie szczegółowymi wysokimi tonami.

 

Specyfikacja Techniczna

Dane Ogólne

Marka / Producent / Brand Orange
Model PPC112
Rodzaj produktu Kolumna gitarowa 1x12

Parametry Wejść i Wyjść

Układ głośników 1 x 12
Wejścia 1/4 jack
2 x równoległe gniazda jack do połączenia z kolejną kolumną o impedancji 16 Ohm Tak

Parametry Techniczne

Producent głośników Celestion
Impedancja 16 Ω
Moc 60W

Parametry Funkcjonalne

Akcesoria Brak
Uchwyt Na górze
Konstrukcja z 18mm sklejki brzozowej Tak

Parametry Estetyczne

Wytrzymała siatka z tkaniny papierowej Tak
Prowadnice Tak
Metalowe elementy Tak

Parametry Fizyczne

Wymiary 550 x 450 x 290 mm
Waga 14.75 kg

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Kolumna gitarowa Orange PPC112 60W, Gitary, wzmacniacze, efekty, Instrumenty, Wzmacniacze i kolumny gitarowe, Kolumny gitarowe, ORANGE, PPC112, Orange PPC 112, PPC 112 60 W, Kolumna Orange PPC 112