Fraud Blocker

TC Electronic Polytune Clip BK ][ Stroik do gitary na główkę

  • 269,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy Stroika do gitary na główkę TC Electronic Polytune Clip BK

  • Nowatorska technologia PolyTune od TC Electronic w kompaktowej obudowie
  • Wszechstronny stroik z trybami polifonicznym, chromatycznym i Strobo
  • Wysoka dokładność strojenia: ±0,5 centa w trybie chromatycznym, ±0,02 centa w trybie Strobo
  • Jasny wyświetlacz LED dostosowujący się do pozycji za pomocą czujnika grawitacji
  • Zakres strojenia od A0 do C8 z możliwością kalibracji od 435 do 445 Hz
  • Przystosowany do gitar i basów, z funkcjami Capo i Flat tuning
  • Zasilany baterią CR2032, zapewniającą do 18 godzin pracy

 

Ogólny opis

Historia marki TC Electronic

Założona przez braci Kim i Johna Rishoj w przedmieściach Aarhus w Danii, firma TC Electronic zasłynęła dzięki opracowaniu legendarnego pedału gitarowego Stereo Chorus/Flanger (SCF), który był produkowany przez 40 lat i nadal jest poszukiwany ze względu na bogate brzmienie, niski poziom szumów i przejrzysty charakter. Po sukcesie pierwszej linii efektów gitarowych, TC Electronic skupiło się na sprzęcie studyjnym, rozwijając serię procesorów efektów montowanych w racku, w tym ikoniczny TC2290, który stał się standardem w studiach na całym świecie i został wprowadzony do TEC Hall of Fame w 2015 roku.

Nowatorskie podejście do strojenia

PolyTune Clip Black to polifoniczny stroik do gitary na główkę, który oferuje możliwość pracy jako tuner chromatyczny oraz z wykorzystaniem wskaźnika Strobo dla precyzyjnego strojenia. Rewolucyjna technologia PolyTune, opracowana przez projektantów TC Electronics, została zamknięta w miniaturowej obudowie plastikowej, do której przymocowany jest klips ze stali nierdzewnej. Wszystkie części mające kontakt z instrumentem są chronione miękkimi gumowymi poduszkami, co zapewnia bezpieczeństwo gitary podczas montażu stroika. Dodatkowo, czujnik grawitacyjny umożliwia intuicyjne obracanie i wyświetlanie odczytów tunera tak, aby były one zawsze czytelne dla użytkownika.

Wygoda i precyzja strojenia

Algorytmy PolyTune Clip w trybie polifonicznym pozwalają sprawdzić strojenie wszystkich strun jednocześnie podczas grania akordów, a wyświetlacz wskazuje, którą strunę należy dostroić. Tradycjonaliści znajdą równie użyteczny tryb chromatyczny, a dla dokładnego strojenia instrumentu dostępny jest tryb Strobo, działający z dokładnością ± 0.02 centa. Co ciekawe, tuner sam rozpoznaje, czy stroimy jedną czy wszystkie struny jednocześnie i samodzielnie aktywuje odpowiedni tryb. PolyTune Clip działa również z basem (bez trybu polifonicznego), oferuje możliwość strojenia gitary z założonym kapodastrem (Capo) oraz kalibrację do 5 półtonów.

Długotrwała praca bez wymiany baterii

Niezwykle jasny i duży jak na rozmiar urządzenia wyświetlacz nie oznacza problemów z baterią - przewidywany czas pracy baterii to aż 18 godzin! Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się długotrwałym i nieprzerwanym strojeniem swoich instrumentów bez obaw o konieczność częstej wymiany źródła zasilania. PolyTune Clip Black stanowi doskonałe połączenie innowacyjności, funkcjonalności oraz dbałości o detale, co czyni go niezbędnym narzędziem dla każdego gitarzysty poszukującego najlepszego stroika do gitary na rynku.

 

Specyfikacja Techniczna

Dane ogólne

Marka TC Electronic
Model Polytune Clip BK
Typ produktu Stroik do gitary na główkę

Parametry techniczne

Typ polifoniczny/chromatyczny Polifoniczny/Chromatyczny
Format Clip-on
Typ wyświetlacza LED, Strobe
Ton referencyjny A4 = 435 do 445 Hz
Zakres strojenia A0 do C8
Dokładność chromatyka ±0.5 centa
Dokładność strobe ±0.02 centa
Tryby strojenia Capo, Flat, Gitara, Bas
Baterie 1 x bateria CR2032

Parametry fizyczne

Wysokość 1.1 cm
Głębokość 0.98 cm
Szerokość 2.36 cm
Waga 31.75 g

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Tuner na klips Polytune Clip BK TC Electronic, Tunery inne, Efekty i multiefekty, Gitary, wzmacniacze, efekty, TC ELECTRONIC, PolyTune, Poly Tune, tuner, tuner na klips, TC PolyTune