TC Electronic Polytune Clip BK ][ Stroik do gitary na główkę

  • 269,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy tunera na klips TC Electronic PolyTune Clip Black

  • Fantastyczny stroik na klips, pokusimy się nawet o stwierdzenie, że najlepszy na rynku
  • Stroi perfekcyjnie, rozróżnia każdy dźwięk nawet podczas grania
  • Radzi sobie nawet z niskimi, djentowymi strojami
  • Załóż na akustyka, elektryka, bas wszystko Ci pięknie nastroi
  • Magia podłogowego PolyTune zamknięta w małym pudełeczku
  • Bierz i się nie zastanawiaj!

 

Ogólny opis

PolyTune Clip Black to polifoniczny tuner gitarowy na klipsie z możliwością pracy jako tuner chromatyczny oraz wskazań Strobo dla precyzyjnego strojenia. Wersja kolorystyczna: czarna.

 

Rewolucyjna technologia PolyTune opracowana przez konstruktorów TC Electronic została upakowana w miniaturowej obudowie z tworzywa, do której przymocowano klips ze stali nierdzewnej, a wszelkie elementy mające kontakt z Twoją gitarą zostały zabezpieczone miękkimi, gumowymi poduszkami. Niezależnie od tego gdzie zamontujesz PolyTune Clip, nie ucierpi przy tym Twój instrument, zaś czujnik grawitacyjny, w który jest wyposażony PolyTune Clip, pozwoli na intuicyjne obracanie i wyświetlanie wskazań tunera w ten sposób, byś zawsze mógł je komfortowo odczytać.

 

Algorytmy PolyTune Clip w trybie polifonicznym pracy pozwalają na sprawdzenie stroju wszystkich strun jednocześnie podczas gry akordami, wyświetlacz wskazuje wtedy, którą strunę należy dostroić. Dla tradycjonalistów nie mniej użyteczny będzie chromatyczny tryb pracy, a do precyzyjnego wystrojenia instrumentu przeznaczono tryb Strobo, działający z dokładnością ± 0,02 centa. Co ciekawe, tuner sam rozpoznaje czy stroisz jedną czy też wszystkie struny jednocześnie, i sam uruchamia odpowiedni tryb pracy. PolyTune Clip współpracuje również z basem (bez trybu polifonicznego), ma możliwość strojenia gitary z założonym kapodastrem (Capo) oraz kalibracji w zakresie do 5 półtonów.

 

Niebywale jasny i duży w stosunku do wielkości urządzenia wyświetlacz nie oznacza problemów z baterią – jej przewidywany czas działania to nawet 18 godzin!

 

Specyfikacja

Rodzaj efektu: Tuner na klips
Seria: PolyTune

Opcje efektu:

Tuner
Zasilanie:

Dedykowana bateria

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Tuner na klips Polytune Clip BK TC Electronic, Tunery inne, Efekty i multiefekty, Gitary, wzmacniacze, efekty, TC ELECTRONIC, PolyTune, Poly Tune, tuner, tuner na klips, TC PolyTune