ART Dual zDirect ][ Podwójny pasywny DI-Box

  • 245,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy Dual zDirect

  • W pełni pasywna konstrukcja transformatora o wysokiej wydajności. Nie wymaga baterii.
  • Przełączane tłumienie wejścia (0, -20, -40 dB).
  • Przełączany filtr dolnoprzepustowy.
  • Przełączany podnośnik masy (w pełni izoluje wejścia od obudowy i wyjść).
  • Konwertuje wejścia 50 kiloomów na wyjścia symetryczne 600 omów.
  • Przełączane odwrócenie fazy.
  • Wytrzymała obudowa z wytłaczanego aluminium.

 

Ogólny opis

DUALZDirect zapewnia dwa niezależne, całkowicie pasywne interfejsy o wysokiej jakości, które umożliwiają podłączenie sygnałów poziomu instrumentu, linii lub głośnika do miksera lub innych zbalansowanych wejść poprzez wysokiej jakości transformatory izolujące audio. Każde z wejść single-ended 1/4 ″ o wysokiej impedancji jest konwertowane przez transformator na izolowany, zbalansowany sygnał wyjściowy o niskiej impedancji. Transformatory audio DUALZDirect mają wyjątkowo płaskie i szerokie pasmo przenoszenia i mogą obsługiwać wysokie poziomy sygnału. Daje to DUALZDirect bardzo czysty i neutralny dźwięk z szeroką gamą źródeł sygnału i długich przebiegów sygnału w środowiskach o wysokim poziomie szumów. Przełączniki wejściowe ATTENUATOR pozwalają na szeroki zakres poziomów sygnału, a gniazda wejściowe THRU pozwalają na odgałęzienie łańcucha sygnału. Przełączniki GROUND LIFT pozwalają całkowicie oddzielić uziemienie sygnału wejściowego i wyjściowego, w razie potrzeby, w celu odizolowania dwóch systemów, zmniejszając w ten sposób szum i szum pętli masy.

 

Więcej o samym Dual zDirect

To, co dodatkowo wyróżnia DUALZDirect na tle innych skrzynek „DI”, to rozszerzone funkcje i wszechstronność. Dodaliśmy przełączalne FILTRY dolnoprzepustowe, które eliminują wszystkie zakłócenia o bardzo wysokich częstotliwościach. Te filtry Bessela na wyjściach są umieszczone poza zakresem audio i mają przede wszystkim na celu zmniejszenie zakłóceń częstotliwości radiowych, zanim dostaną się one do głównego systemu. Filtry są bardzo skuteczne w redukowaniu wszelkich artefaktów szumu cyfrowego komputera podczas używania DUALZDirect jako interfejsu między komputerową stacją roboczą audio a monitorami. Przełączniki PHASE INVERT, choć normalnie nie są dołączone do twojego DI boxa „run of the mill”, zostały dodane, aby umożliwić Ci zmianę polaryzacji sygnału bezpośrednio u źródła. Ta funkcja jest szczególnie przydatna, gdy łączysz bezpośrednie dotknięcie z sygnałem mikrofonu w miksie. Kompaktowa, anodowana na czarno obudowa z aluminium i jej pasywna konstrukcja pozwalają DUALZDirect na lata bezproblemowego działania w zakresie dźwięku na żywo, instalacji stałej / stałej, D.J. i praktycznie każdej aplikacji PA. Pełen zestaw funkcji, solidna konstrukcja i zaawansowane specyfikacje sprawiają, że DUALZDirect jest oczywistym wyborem.

 

Specyfikacja

Pasmo przenoszenia 10 Hz - 50 kHz, ± 0,5 dB przy +4 dBu
Całkowite zniekształcenia harmoniczne 0,01% typowo przy 1 kHz <0,05% przy 100 Hz +18 dBu
Separacja kanałów > 80 dB (typowo)
Połączenia wejściowe 1/4 ″ TRS niesymetryczne (2), 50 kΩ
Poprzez połączenia 1/4 ″ TRS (2)
Połączenia wyjściowe XLR męski symetryczny (2), 600 Ω
Tłumienie wejścia Przełączane, (0-20, -40dB)
Typ filtra / odpowiedź Przełączany, dolnoprzepustowy, -3 dB przy 30 kHz
Wymiary 1,85 ″ wys. X 4,6 ″ szer. X 3,9 ″ głęb. (47 mm x 117 mm x 99 mm)
Waga 0,0,40 kg

 

Przydatne linki

Słowa kluczowe oznaczające produkt

ART Dual zDirect | Podwójny pasywny DI-Box, Akcesoria i inne, Inne, Polecamy, Różne, Instrumenty, DI-boxy, ART, ART Dual zDirect, podwójny di box, DualzDirect, DualZ, Dual Z, di box dual z, di box z