Fraud Blocker

Fender EXP-1 ][ Pedał ekspresji

  • 299,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy pedału ekspresji Fender EXP-1

  • Dwa tryby Volume i Expression z podświetlanymi diodami LED
  • Kompatybilny z wzmacniaczami Mustang GTX 50 i 100, GT III, IV i V oraz jednostką podłogową Mustang Floor
  • Gniazda wejściowe i wyjściowe Jack 1/4"
  • Możliwość sterowania nożnego
  • Solidna metalowa obudowa
  • Konstrukcja pasywna (nie potrzebuje zasilania)

 
Ogólny opis

Niesamowita moc, nieograniczone możliwości z pedałem EXP-1

Pedał ekspresyjny Fender EXP-1 to rewolucyjny produkt zarówno dla producentów, jak i muzyków. Ten wyjątkowy pedał jest najbardziej wyrafinowanym pedałem ekspresji, jaki kiedykolwiek został wydany, wprowadzając nowe możliwości kontrolowania głośności i innych parametrów we wzmacniaczach Fender Mustang III i innych efektach Mustanga. EXP-1 jest wyjątkowo wszechstronnym narzędziem nadającym się do kontrolowania wielu aspektów brzmienia gitary, w tym głośności, licznych efektów i innych parametrów.

Intuicyjna konstrukcja 

Pedał Fender EXP-1 Expression został zaprojektowany z myślą o użytkowniku. Jego prosta, ale wyrafinowana konstrukcja ułatwia sterowanie i nawigację, a jasne czerwone i zielone diody LED wskazują różne tryby LED we wzmacniaczu. Posiada przełącznik, który pozwala użytkownikowi wybrać dwa tryby Volume i Expression z podświetlanymi diodami LED co czyni go nieocenionym narzędziem dla producentów i muzyków. 

Wysoka wydajność 

Możliwość sterowania głośnością i innymi ustawieniami parametrów we wzmacniaczach Fender Mustang GTX 50 i 100, GT III, IV i V oraz jednostką podłogową Mustang Floor i innych efektach podłogowych Mustanga przenosi wydajność na nowy poziom. Dzięki intuicyjnej konstrukcji i potężnym możliwościom, pedał ekspresji Fender EXP-1 zapewnia producentowi lub wykonawcy niespotykaną dotąd kontrolę nad ich dźwiękiem. Niezależnie od tego, czy śledzisz piosenkę, czy piszesz partyturę, ten unikalny pedał zapewnia, że użytkownik może precyzyjnie kontrolować wszystkie tony.

Przejmij kontrolę za pomocą Fender EXP-1 expression pedal

Pedał ekspresji Fender EXP-1 jest intuicyjny i wydajny, zapewniając producentom muzycznym i wykonawcom narzędzia, których potrzebują, aby wyprzedzić konkurencję. Jego wyrafinowana konstrukcja sprawia, że jest łatwy w użyciu i kontrolowaniu różnych parametrów dowolnego wzmacniacza Fender Mustang lub innych efektów Mustanga. Dzięki szerokiej gamie funkcji parametrów i intuicyjnej konstrukcji EXP-1 jest w stanie spełnić każde żądanie, które może mu zarzucić producent lub wykonawca.

 

Specyfikacja techniczna

Producent Fender
Model EXP-1
Tryby pracy Volume (zielona dioda), Expression (czerwona dioda)
Wejścia Dwa jacki 6,3 mm
Wymiary 220 x 88 x 67 mm
Masa 0,82 kg
Zasilanie Kostrukcja pasywna, nie potrzebje zasilania

 

Filmy i prezentacje

Przydatne linki

 


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Fender EXP-1 || Pedał ekspresji, FENDER, pedał głośności, exp-1, Mustang GTX 50 i 100, GT III, IV i V, Mustang Floor, dwa tryby pracy, 230-1050-000,  2301050000,