ART zDirect ][ Pasywny DI-Box

  • 215,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy ART zDirect

  • W pełni pasywna konstrukcja transformatora o wysokiej wydajności. Nie wymaga baterii.
  • Przełączane tłumienie wejścia (0, -20, -40 dB)
  • Przełączany filtr dolnoprzepustowy
  • Przełączane odwrócenie fazy
  • Złącza XLR dla zbalansowanych wyjść
  • Konwertuje wejścia 50 kiloomów na wyjścia symetryczne 600 omów

 

Ogolny opis

Zdirect to wysokiej jakości, całkowicie pasywny interfejs, który umożliwia podłączenie sygnałów poziomu instrumentu, linii lub głośnika do miksera lub innego zbalansowanego wejścia poprzez wysokiej jakości transformator izolujący audio. Wejście 1/4 ″ o wysokiej impedancji jest konwertowane przez transformator na izolowane, zbalansowane źródło sygnału o niskiej impedancji. Transformator audio Zdirects ma wyjątkowo płaskie i szerokie pasmo przenoszenia i może obsługiwać wysokie poziomy sygnału, zachowując jednocześnie izolowane, zbalansowane wyjście o niskiej impedancji. Daje to Zdirect bardzo czysty i neutralny dźwięk z szeroką gamą źródeł sygnału i przy długich przebiegach sygnału w środowiskach o wysokim poziomie szumów. Przełączniki Input Attenuator pozwalają na szeroki zakres poziomów sygnału, a gniazdo Input Thru pozwala na oderwanie łańcucha sygnału. Przełącznik Ground Lift pozwala w razie potrzeby całkowicie oddzielić uziemienie sygnału wejściowego i wyjściowego w celu odizolowania dwóch systemów, zmniejszając w ten sposób buczenie i szum pętli masy.

 

Więcej o samym zDirect

To, co dodatkowo wyróżnia Zdirect spośród innych skrzynek „DI”, to rozszerzone funkcje i wszechstronność. Dodaliśmy przełączany filtr dolnoprzepustowy, który odcina wszystkie zakłócenia o bardzo wysokich częstotliwościach. Ten filtr Bessela na wyjściu jest umieszczony poza zasięgiem audio i ma przede wszystkim na celu zmniejszenie zakłóceń częstotliwości radiowych, zanim dostaną się do głównego systemu. Filtr jest również bardzo skuteczny w redukowaniu wszelkich artefaktów szumu cyfrowego komputera podczas używania Zdirect jako interfejsu między komputerową stacją roboczą audio a monitorami. Przełącznik odwrócenia fazy, chociaż zwykle nie jest dołączony do twojego run of the mill D.I. box, został dodany, aby umożliwić zmianę polaryzacji sygnału bezpośrednio u źródła. Ta funkcja jest szczególnie przydatna, gdy łączysz bezpośrednie dotknięcie z sygnałem mikrofonu w miksie. Kompaktowa, anodyzowana na czarno obudowa z aluminium i jej pasywna konstrukcja pozwalają Zdirect na lata bezproblemowego działania w zakresie dźwięku na żywo, instalacji trwałej / stałej, D.J. i praktycznie każdej aplikacji PA. Pełen zestaw funkcji, solidna konstrukcja i zaawansowane specyfikacje sprawiają, że Zdirect jest oczywistym wyborem.

 

Specyfikacja

Złącza wyjściowe XLR
Złącza wejściowe jack 1/4" TRS
Odcięcie uziemienia tak, pełna izolacja wejść od obudowy i wyjść
Przełacznik fazy tak
Filtr załączany dolnoprzepustowy (LowPass) +3 dB @30 kHz
Tłumik PAD 0 dB/-20 dB/-40 dB
Zniekształcenia THD <0.01% @1 kHz, <0.05% @100 Hz
Pasmo przenoszenia 10 Hz – 50 kHz (+/-0.5 dB @+4 dBu)
Wymiary 44.5 mm × 107 mm × 89 mm
Waga 0.34 kg
Impedancja wejściowa 50 kOhm
Impedancja wyjściowa 600 Ohm
Ilość kanałów

1

 

Przydatne linki

Słowa kluczowe oznaczające produkt

ART zDirect | Pasywny DI-Box, Akcesoria i inne, Inne, Polecamy, Różne, Instrumenty, DI-boxy, ART, Rozne, artz, art z direct, zdirect