Samson MediaOne M4A ][ Para monitorów bliskiego pola

 • 653,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Motywujący odsłuch

 

Aktywne monitory studyjne Samson MediaOne 4a to idealne zestawy głośnikowe do wykorzystania we wszystkich sytuacjach multimedialnych. Wykorzystanie najwyższej jakości podzespołów oraz innowacyjna konstrukcja sprawiają, że monitory MediaOne 4a oferują niesamowite brzmienie bez względu na rodzaj odtwarzanego materiału dźwiękowego. Niezależnie od tego, czy słuchamy muzyki na iTunes czy Spotify, oglądamy filmy na YouTube lub Ustream, gramy na komputerze lub konsolecie, czy też nagrywamy, monitory MediaOne są w każdym przypadku doskonałym wyborem.

 

Słuchanie muzyki

 

W trakcie korzystania z MediaOne 4a nasze doświadczenia związane ze słuchaniem muzyki zostaną przeniesione na zupełnie nowy, wyższy poziom. Bez względu na to, czy słuchamy ulubionych utworów na iTune, Spotify, czy nagrań z CD, muzyka wydobywająca się z tych monitorów będzie brzmieć krystalicznie czysto i niezwykle dynamicznie.

 

Brzmienie video

 

Gdy monitory MediaOne 4a są wykorzystywane w aplikacjach video, wszystko brzmi zupełnie inaczej. Gdy podłączymy te profesjonalnej jakości monitory do komputera, brzmienie nagrań na YouTube, filmów czy też materiałów przekazywanych na żywo będzie bez jakichkolwiek zarzutów. W ten sposób znacznie zwiększymy przyjemność oglądania wszystkich plików video. A jeśli zajdzie taka potrzeba i będziemy musieli ściszyć lub wyłączyć dźwięk, nadal będziemy mogli cieszyć się pełnią brzmienia filmów, korzystając z gałki kontroli głośności Volume oraz wyjścia słuchawek.

 

Granie z pełnią wrażeń audio

 

W grach online zwraca się coraz większą uwagę na wszelkie aspekty audio. Dzięki monitorom MediaOne 4a uczestnicy gier na całym świecie mogą zmaksymalizować swoje wrażenia słuchowe. Świetnie sprawdzają się one współpracując z komputerami, jak również z różnego typu konsoletami multimedialnymi. Te monitory sprawią, że poczujemy się prawdziwymi uczestnikami każdej gry.

 

Moc w konstrukcji

 

Monitory MediaOne 4a cechują się potężnym pełnopasmowym brzmieniem o mocy 40 watów. Ich 4-calowe przetworniki niskotonowe zapewniają w pełni kontrolowane brzmienie w dolnym paśmie, natomiast ich tweetery dbają o naturalne dźwięki w zakresie wysokich częstotliwości bez niepożądanych szumów. Cały system składa się się z dwóch kolumn głośnikowych, których obudowy są wykończone atrakcyjną, czarną, satynową powłoką z winylu. Wygląd tych monitorów jest tak dobry, jak ich znakomite brzmienie.

 

Funkcjonalność w opcjach

 

Na panelu kontroli umieszczonym na ścianie tylnej znajdują się wejścia RCA, złącze do podłączenia pasywnego monitora, wyłącznik zasilania oraz gniazdo zasilania sieciowego. Co więcej, na ścianie przedniej możemy znaleźć gałkę kontroli głośności VOLUME oraz wyjście słuchawek. Dodatkowo wejście 3,5 mm AUX pozwala na podłączenie drugiego źródła sygnału takiego jak odtwarzacz MP3, keyboard lub też każdego innego źródła sygnału stereo.

 

Oferujące znakomitą jakość i wierną reprodukcję dźwięków, aktywne monitory studyjne Samson MediaOne 4a są idealnym systemem głośnikowym dla wszystkich aplikacji multimedialnych i wszędzie tam, gdzie oczekujemy dobrego brzmienia.

 

Dane techniczne:

 

 • Precyzyjnie zestrojone obudowy z tylnym otworem bass-reflex
 • 4-calowe przetworniki niskotonowe z kopolimeru
 • 25-mm tweetery z jedwabną kopułką
 • Wzmacniacz Class A/B o mocy 40 watów (2 x 20)
 • Kontroler głośności, gniazdo słuchawek oraz wejście stereo mini na ścianie przedniej
 • Uniwersalne wejścia RCA
 • Ekranowanie AV dla aplikacji multimedialnych
 • Pasywny crossover zapewniający liniową charakterystykę pracy w całym zakresie audio
 • Eleganckie, matowe, czarne wykończenie winylowe obudów
 • Dołączony przewód głośnikowy o długości 2 metrów i przekroju 1 mm2