Samson C02 pair ][ Para mikrofonów pojemnościowych

  • 548,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy pary mikrofonów pojemnościowych Samson C02

  • Para mikrofonów firmy Samson typu paluszek
  • Mikrofony pojemnościowe ołówkowe z małą membraną
  • Mikrofony są dopasowane w zakresie czułości ± 0,5 dB względem siebie
  • Kardioidalny wzór polarny, wytrzymałość do 134dB SPL
  • Pozłacane złącza XLR

 

Ogólny opis

Mikrofony pojemnościowe Samson C02 Pencil to mikrofony o małej membranie zaprojektowane tak, aby uchwycić każdy niuans i charakterystykę produkcji. Doskonałe zarówno w zastosowaniach na żywo, jak i do nagrywania, ich membrany o niskiej masie wykorzystują liniową charakterystykę częstotliwościową z optymalnym przetwornikiem przejściowym, co sprawia, że ​​C02 są idealne do nagrywania instrumentów akustycznych. Dzięki zdolności radzenia sobie z poziomami ciśnienia akustycznego do 134 dB SPL, C02 są tak samo idealne do użycia jako nadstawki perkusyjne lub mikrofony talerzowe.

Pakowane jako para, C02s są dopasowane tak, aby ich czułość mieściła się w granicach ± ​​0,5 dB względem siebie. Jest to szczególnie przydatne w zastosowaniach do mikrofonu stereo, w których dokładność jest krytyczna. C02 mają ścisły kardioidalny wzór biegunowy, który przechwytuje dźwięk przed mikrofonem, jednocześnie minimalizując odbiór z boku i tyłu mikrofonów. A więc zwiększenie izolacji i zmniejszenie sprzężenia zwrotnego.

Każdy mikrofon C02 mieści się w ochronnym futerale, a opatentowane mocowane na wstrząsy klipsy zapewniają maksymalną izolację od wibracji, jednocześnie minimalizując hałas. Ponadto dwie dołączone piankowe szyby przednie można zamontować, aby znacznie zmniejszyć hałas powodowany przez wiatr, gdy są używane na zewnątrz, lub w celu zmniejszenia siły wybuchowej w zastosowaniach wokalnych.

 

Specyfikacja

Producent Samson
Model C02 para
Rodzaj Pojemnościowy
Wzór biegunowy Kardioidalna
Pasmo przenoszenia 40 ~ 20000 Hz
Czułość -40 dBV / pa (10mv / pa)
Raded Impedance 200Ω
Równoważny poziom hałasu 22 dB (A ważony IEC / DIN 651)
Maks. SPL 134 dB (THD ≤ 0,5% 1000 Hz)
Zakres dynamiczny 112 dB
Zasilanie Zasilanie Phantom 48 V (IEC 268-15 / DIN 45596)
Wymiary ø 20 x 150 mm
Waga 170g

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Samson C02 | Para mikrofonów pojemnościowych, Mikrofony paluszki, Mikrofony, Studio i homerecording, SAMSON, Samson C02, C02, C-02, C 02