Fraud Blocker

Monacor PAB-88/SW ][ Zestaw głośnik. dwudroż.- para

  • 1 140,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Atrakcyjna i efektywna seria zestawów głośnikowych PA, zaprojektowana zarówno do instalacji wymagających dużej skuteczności jak i do użytku w restauracjach, pubach, hotelach, dyskotekach, salach konferencyjnych oraz przy imprezach sportowych. Pary wysokiej jakości zestawów głośnikowych PA

 

2-drożne zestawy głośnikowe w obudowie z tworzywa ABS, funkcjonalne i atrakcyjnie wyglądające (PAB-88 i PAB-68 w obudowie bass-reflex). Wyposażone w polipropylenowy głośnik basowy (z częściowo wentylowanym napędem) i kopułkowy głośnik wysokotonowy z nasadką tubową (prowadnica falowa). Wysokiej klasy zwrotnica głośnikowa o dużej stabilności czasowej, dzięki trwałym kondensatorom foliowym. 
Pod względem brzmieniowym można wyróżnić 2 grupy:
PAB-88/... i PAB-58/... zachwycają naprawdę szybkim i doskonałym dźwiękiem o wysokiej skuteczności i szerokim zakresie dynamiki, dlatego polecane są do zastosowań PA oraz muzyki o wysokim poziomie głośności.
PAB-68/... i PAB-4... cechują się dobrze zbalansowanym i czystym dźwiękiem, zapewniają wierne odtwarzanie zarówno mowy, jak i wymagającej muzyki.

 

Dodatkowa charakterystyka zestawów:

 

  • Zestawy PAB-88/... i PAB-68/... są wyposażone w diodowy wskaźnik poziomu na przednim panelu
  • Zestawy PAB-4... dostępne również w wersji 16Ω, co umożliwia równoległe podłączenie do 4 zestawów głośnikowych na kanał wzmacniacza

 

Wszystkie zestawy głośnikowe z tej serii wyposażone są w uchwyty ścienne.


Moc muzyczna 120WMAX
Moc znamionowa 75WRMS
Pasmo przenoszenia 40-20 000Hz
Impedancja
SPL (1W/1m) 92dB
Max SPL 111dB
Wymiary 250x420x240mm
Waga 7kg
Połączenia terminale śrubowe
Sposób montażu 2 x gwint M6