Ohana VK-70 ][ Ukulele Sopranowe

  • 1 185,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Cechy szczególne ukulele Ohana VK-70

  • Ukulele sopranowe firmy Ohana z serii Solid Top
  • Płyta wierzchnia wykonana z litego świerku
  • Wykończenie satynowe
  • Klucze Grover

 

Ogólny opis

Ohana jest wśród ukulele marką premium, tak jak na ten przykład wśród akustyków jest nią Martin lub Furch, a wśród gitar elektrycznych Fender. Firmy te wyznaczającą nową jakość i standardy, które reszta próbuje dogonić. Wiąże się to oczywiście z ceną tych instrumentów — nie są one tanie, ale stosunek ceny do jakości jest absolutnie zachowany. Ohana Vita oparta jest na modelu preferowanym w latach czterdziestych XX wieku przez Roya Smecka. Unikalna konstrukcja tego modelu sprawia, że ​​jest to pod względem akustycznym bardzo interesujący instrument. Lity świerk na topie w połączeniu z tym jedynym w swoim rodzaju kształtem gruszki sprawi, że powiesz „Viva la Vita!”. Gdy pierwszy raz zobaczyliśmy to Ukulele, wszyscy krzyknęliśmy, o! Mandolele! Bo to jest Mandolele ;)

 

Brzmienie

Ukulele brzmi naprawdę głośno i głęboko a jego waga świadczy o solidności wykonania całej konstrukcji. Płyta wierzchnia równo rezonuje i łatwo się wzbudza nawet przy graniu wysokich dźwięków. Podsumowując — VK-70 to kolejny przykład na to, że Ohana "najpierw strzela do konkurencji, a dopiero później zadaje pytania" ;)

 

Specyfikacja

Kolor Natural
Płyta wierzchnia Lity świerk
Wykończenie — płyta wierzchnia Satynowe
Tył Mahoń
Wykończenie — tył Satynowe
Gryf Mahoń
Wykończenie — gryf Satynowe
Podstrunnica Hardwood
Mostek Hardwood
Klucze Grover Open Geared
Elektronika Brak
Ilość progów 12
Binding na korpusie Kremowy ABS
Menzura 13-3/4”
Szerokość gryfu 1-5/16”

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Ohana VK-70 | Ukulele Sopranowe, Ukulele sopranowe, Ohana Sopranowe, Sopranowe, Lity top, Laminat, Ohana, Gitary, Gitary i basy, Ukulele, ukulele, Polecamy, Gitarówka, Gitarowka, vk70