Fraud Blocker

Ohana SK-28 ][ Ukulele Sopranowe

  • 1 542,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Cechy szczególne ukulele Ohana SK-28

  • Wykonane z litego drewna ukulele koncertowe z serii Vintage
  • Płyta wierzchnia wykonana z litego mahoniu premium
  • Boczki i tył z litego mahoniu premium
  • Wykończenie satynowe
  • Klucze Open Geared

 

Ogólny opis

Ohana jest wśród ukulele marką premium, tak jak na ten przykład wśród akustyków jest nią Martin lub Furch, a w śród gitar elektrycznych Fender. Firmy te wyznaczającą nową jakość i standardy, które reszta próbuje dogonić. Wiąże się to oczywiście z ceną tych instrumentów - nie są one tanie, ale stosunek ceny do jakości jest absolutnie zachowany.

Pierwsze ukulele pochodzące z II połowy XIX wieku, zostały wykonane przez rodziny Nunes i Dias z Portugalii. Pomimo, że instrumenty popularność zyskał na Wyspach Hawajskich, to warto wiedzieć, że te instrumenty trafiły tam z innej wyspy a mianowicie z portugalskiej Madery. Pierwszymi wytwórcami tych instrumentów byli Manuel Nunes, José do Espírito Santo oraz Augusto Dias.

Seria Ohana 28 oferuje wszystkie konstrukcje z litego mahoniu klasy premium, z tym samym kultowym wiązaniem linowym, które można znaleźć w instrumentach z XIX wieku. Teraz dostępne w Polsce w skali od Sopranino do Concert. Inspirowane stylem vintage modele tej serii są jednymi z najpopularniejszych wśród przyjaciół Ohany.

 

Brzmienie

Ukulele brzmi naprawdę głośno i głęboko a jego waga świadczy o solidności wykonania całej konstrukcji. Płyta wierzchnia równo rezonuje i łatwo się wzbudza nawet przy graniu wysokich dźwięków. Podsumowując - SK-22Z to kolejny przykład na to, że Ohana "najpierw strzela do konkurencji, a dopiero później zadaje pytania" ;)

 

Specyfikacja

Kolor Natural
Płyta wierzchnia Lity mahoń premium
Wykończenie - płyta wierzchnia Satynowe
Tył Lity mahoń premium
Wykończenie - tył Satynowe
Gryf Lity mahoń premium
Wykończenie - gryf Satynowe
Podstrunnica Hardwood
Mostek Hardwood
Klucze Gotoh friction
Elektronika Brak
Ilość progów 12
Binding na korpusie "Wiązanie linowe"
Menzura 13-3/4”
Szerokość gryfu 1-5/16”

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Ohana SK-28 | Ukulele Sopranowe, Lite, Ukulele sopranowe, Ohana Sopranowe, Sopranowe, Ohana, Gitary, Gitary i basy, Ukulele, Polecamy, Gitarówka, Gitarowka, SK28