Fraud Blocker

Mipro ACT 80 R (5F) ][ Odbiornik nakamerowy

  • 1 800,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy ACT-80R (5F)

  • Odbiornik nakamerowy do systemu bezprzewodowego MIPRO
  • Najbardziej kompaktowa i najmniejsza obudowa w branży. Wyposażony w lekką, ale wytrzymałą obudowę z tworzywa sztucznego wzmocnionego magnezem i włóknem szklanym do zastosowań scenicznych.
  • Szybkie i łatwe sterowanie menu oraz wskaźniki dostępne za pomocą trzech przycisków.
  • Funkcje są kompatybilne z odbiornikami cyfrowymi serii MIPRO ACT-8.
  • Podświetlany ekran LCD oraz dwie elastyczne, miękkie anteny.

 

Ogólny opis

Kompaktowy cyfrowy odbiornik "Digital Diversity" nakamerowy firmy MIPRO z serii ACT 800 to idealne rozwiązanie do zastosowań mobilnych. Odbiornik umieszczony jest w gustownej i wytrzymałej obudowie z tworzywa sztucznego wzmocnionej magnezem i włóknem szklanym. Dwie elastyczne anteny zapewniają najwyższą jakość odbioru. Na jakość sygnału nie ma wpływu siła sygnałów RF ani odległość od nadajnika. Syntetyczny obwód UHF PLL i technologia podwójnej anteny zapewniająca najwyższą jakość odbioru. Udoskonalony zespół obwodów RF poprawia charakterystykę przeciwzakłóceniową i zgodność systemu z pasmem o szerokości 64 MHz, umożliwiając wybór większej liczby kanałów wolnych od zakłóceń. Na jakość dźwięku w pełnym zakresie nie ma wpływu siła sygnałów RF ani odległość robocza. Cyfrowo przetworzone obwody RF i technologia DigitnamicPlus eliminują szumy kompandera, zapewniając bezprzewodową jakość dźwięku, która z łatwością konkuruje z transmisją kablową. Zastrzeżone 256-bitowe szyfrowanie zapewnia bezpieczną transmisję audio, zapobiegając nieautoryzowanemu podsłuchaniu. Pierwszy na świecie ACT (Automatic Channel Targeting) zapewnia precyzyjną i szybką synchronizację częstotliwości z nadajnikami.

 

Specyfikacja

Opakowanie Kompaktowa obudowa z tworzywa sztucznego wzmocnionego magnezem i włóknem szklanym
Instalacja Odbiornik nakamerowy, do zastosowań mobilnych
Pasmo częstotliwości i modulacja UHF. Modulacja cyfrowa
Pasujące nadajniki ACT-800H Handheld, ACT-80T / ACT-80TC Bodypack, TA-80 Plug-on Transmitte
Zakres częstotliwości 540~604MHz
Pasmo 64 MHz
Wstępnie ustawione częstotliwości 12 kompatybilnych częstotliwości bez zakłóceń bez żadnych ograniczonych warunków w grupie 1-10. 16 kompatybilnych częstotliwości bez zakłóceń w grupie 11-16. Łącznie 216 wstępnie ustawionych częstotliwości.
Tryb odbioru Odbieranie różnorodności cyfrowej. Eliminuje zanik sygnału, a jakość dźwięku nie pogorszy się w miarę osłabiania sygnału lub transmisji na duże odległości.
Szyfrowanie Szyfrowanie 256 bitów zapobiega nieautoryzowanemu słuchaniu.
Wymiary (szer. X wys. X gł.) 63 × 82 × 23 mm
Waga 92 g
Zasilanie 2 × alkaliczne AA
Akcesoria Montaż stelaża i kabla

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Odbiornik nakamerowy ACT 80 R (5F) Mipro, Odbiorniki, Systemy bezprzewodowe, MIPRO, ACT 80 R (5F) Mipro, ACT80R (5F) Mipro, ACT-80R (5F) Mipro, ACT 80 R Mipro, ACT80R Mipro, ACT-80R Mipro, ACT 80 R, ACT80R, ACT-80R