Novox NCX ][ Pojemnościowy mikrofon studyjny na USB

  • 599,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy mikrofonu pojemnościowy na USB Novox NCX

  • Mikrofon pojemnośiowy cyfrowy na USB firmy Novox
  • 4 zmienne charakterystyki nagrywania
  • Przycisk Mute, do szybkiego wyciszenia mikrofonu
  • Wyjście słuchawkowe do monitorowania nagrań w czasie rzeczywistym
  • Solidna, aluminiowa konstrukcja ze stabilną podstawą
  • Regulowany kąt pozycji mikrofonu

 

Ogólny opis

Tytułem wstępu o mikrofonie

Novox NCX to profesjonalny, cyfrowy mikrofon USB wyposażony w 3 kapsuły pojemnościowe. Dzięki wysokiej jakości przetwornikom analogowo-cyfrowym jesteś w stanie nagrać dowolny materiał dźwiękowy w jakości studyjnej. 4 zmienne charakterystyki nagrywania zapewniają pełną wszechstronność w szerokim zakresie zastosowań. Dzięki technologii plug and play komputer automatycznie wykrywa i instaluje mikrofon od razu po podłączeniu go do gniazda USB. Mikrofon jest kompatybilny z systemami operacyjnymi PC oraz Mac. W zasadzie nie ważne kim jesteś, youtuberem, gitarzystą, wokalistą, grasz w gry czy potrzebujesz mikrofonu tylko do rozmów, ten mikrofon w założeniu producenta nagra Cię w jakości studyjnej, a dodatkowo, fajną funkcją jest przycisk Mute ulokowany z przodu, którym możemy szybko wyciszyć mikrofon.

Konstrukcja mikrofony

Solidna, aluminiowa konstrukcja jest zintegrowana ze stabilną podstawą. Standardowe gniazdo pozwala umieścić NCX na dowolnym statywie mikrofonowym. Mikrofon jest regulowany co pozwala dostosować ustawienie mikrofonu do Twojej pozycji. Jeśli chodzi o zmienną charakterystykę nagrywania to mamy do wyboru cztery możliwości. Kardioidalna - mikrofon rejestruje dźwięki dochodzące z przodu, izolując niepożądane dźwięki z tyłu i z boków, dookólna - mikrofon rejestruje dźwięki dochodzące ze wszystkich kierunków, ósemkowa - mikrofon rejestruje dźwięki dochodzące z przodu i z tyłu mikrofonu,  stereo - mikrofon rejestruje dźwięki w trybie panoramy stereofonicznej. Wyjście słuchawkowe minijack pozwala podłączyć słuchawki oraz monitorować nagrywany materiał w czasie rzeczywistym.

 

Specyfikacja

Producent Novox
Model NCX
Typ mikrofonu Pojemnościowy
Pasmo przenoszenia mikrofonu 20 ~ 20000 Hz
Łączność Przewodowa
Złącza 1x Jack 3,5 mm, 1x USB B
Kolor Czarny
Dodatkowe informacje Możliwość wyciszania mikrofonu
Wysokość 180 mm
Szerokość 59 mm
Głębokość 59 mm
Waga 700 g
Dołączone akcesoria Kabel USB, Podstawka
Gwarancja 24 miesiące (gwarancja producenta)

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Novox NCX | Cyfrowy mikrofon na usb, NOVOX, NC-X, NC X, Mikrofon USB, USB, NCX USB, NCX-USB, Novox usb, mikrofon cyfrowy