Neumann KMS 104 Plus ][ pojemnościowy mikrofon wokalny do ręki

 • 2 649,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy mikrofonu Neumann KMS 104 Plus

 • Kardioidalny, wysokiej klasy mikrofon wokalny pojemnościowy 
 • Dodatkowe wzmocnienie niskich częstotliwości dźwięku
 • Naturalna jakość nagłaśnianego i nagrywanego brzmienia
 • Wbudowany pop filtr
 • Ochrona przed powstawaniem niechcianych przydźwięków
 • Wytrzymała konstrukcja
 • Wykończenie w kolorze niklowym

 

Ogólny opis

Krótka historia firmy Neumann

Firma Neumann powstała w 1928 roku a jej założycielem był niemiecki wynalazca Georg Neumann. Producent przez wiele lat tworzył sprzęt fonograficzny i różnego rodzaju akcesoria z nim związane, jednak dziś firma jest znana przede wszystkim za sprawą wysokiej klasy mikrofonów studyjnych. Sprzęt firmy Neumann używany jest w najlepszych studiach na całym świecie, a niektóre tańsze modele mikrofonów doskonale sprawdzą się podczas tworzenia domowego studia nagrań. W 1991 roku firma nawiązała współpracę z marką Sennheiser, co miało znaczny wpływ na większą dostępność sprzętu w sklepach muzycznych w wielu krajach.

 

Więcej o Neumann KMS 104 Plus

Sceniczny, kardioidalny mikrofon pojemnościowy Neumann 104 Plus jest ulepszoną wersją popularnego modelu KMS 104. Główną różnicą względem poprzednika jest jeszcze większa wrażliwość na niskie tony, dzięki czemu bas w nagranym dźwięku będzie jeszcze głębszy i wyraźny. Mikrofon posiada wbudowany pop filtr, który niweluje ryzyko powstawania niechcianych przydźwięków w trakcie wymawiania twardych głosek. Konstrukcja urządzenia pozwala nagrywać i nagłaśniać dźwięk przy minimalnym stopniu szumów własnych, co bardzo korzystnie wpływa na jakość dźwięku i komfort pracy.


Dla muzyka i lektora

Mikrofon pojemnościowy Neumann KMS 104 Plus z pewnością usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających wokalistów, którym zależy na możliwie jak najwierniejszym odwzorowaniu naturalnego brzmienia. Wbudowany pop filtr ułatwi także pracę osobom pracującym jako lektor. Dzięki takiej konstrukcji użytkownik nie musi się martwić o powstawanie przydźwięków, jakie mogą się pojawić z powodu nagłych podmuchów powietrza w trakcie wymawiania twardych głosek. Mikrofon pojemnościowy Neumann KMS 104 Plus jako, ze jest scenicznym mikrofonem wokalnym idealnie sprawdzi się w rekach świadomych wokalistów także podczas nagrań w studio, nie tylko na scenie. Wokaliści, którzy naprawdę wiedzą o mikrofonach i mają już kilka własnych, prawie na pewno dodadzą ten mikrofon do swoich kolekcji.

 

Zawartość zestawu

 • Mikrofon KMS 104 Plus
 • Uchwyt SG 105
 • Wyściełana torba nylonowa

 

Specyfikacja

Typ mikrofonu Pojemnościowy
Wzór polarny Kardioidalny
Pasmo przenoszenia 20Hz-20kHz
Maksymalny SPL 150dB
Impedancja wyjściowa 50 omów
Stosunek sygnału do szumu 76dB (ważony)
Hałas własny 18dB (ważony)
Kolor Niklowy
Zasilanie Phantom 48v
Złącze XLR
Wymiary 17,78 x 4,57 cm
Waga 0,3 kg
Dołączone akcesoria Uchwyt mikrofonowy do statywu oraz etui

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki

Słowa kluczowe oznaczające produkt

Neumann KMS 104 Plus | Pojemnościowy mikrofon wokalny do ręki , Studio i homerecording, Mikrofony i efekty wokalne, Mikrofony wokalne, NEUMANN, KMS 104 Plus, KMS-104 Plus, KMS 104 Plus, KMS104 Plus