Fraud Blocker

Neumann KMS 104 BK ][ pojemnościowy mikrofon wokalny do ręki

 • 3 149,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy mikrofonu Neumann KMS 104 BK

 • Kardioidalny, wysokiej klasy mikrofon wokalny pojemnościowy 
 • Przeznaczony do pracy na scenie ale także do nagrań w studio
 • Wbudowany pop filtr
 • Niski poziom szumów własnych
 • Układ chroniący przed powstawaniem niechcianych przydźwięków
 • Wytrzymała konstrukcja
 • Wykończenie w kolorze czarnym

 

Ogólny opis

Krótka historia firmy Neumann

Firma Neumann powstała w 1928 roku a jej założycielem był niemiecki wynalazca Georg Neumann. Producent przez wiele lat tworzył sprzęt fonograficzny i różnego rodzaju akcesoria z nim związane, jednak dziś firma jest znana przede wszystkim za sprawą wysokiej klasy mikrofonów studyjnych. Sprzęt firmy Neumann używany jest w najlepszych studiach na całym świecie, a niektóre tańsze modele mikrofonów doskonale sprawdzą się podczas tworzenia domowego studia nagrań. W 1991 roku firma nawiązała współpracę z marką Sennheiser, co miało znaczny wpływ na większą dostępność sprzętu w sklepach muzycznych w wielu krajach.

 

Więcej o Neumann KMS 104 BK

Neumann KMS 104 BK to mikrofon pojemnościowy dostępny w kolorze czarnym o charakterystyce kardioidalnej. Sprzęt oferuje bardzo wysoką jakość nagranego i nagłośnionego dźwięku, który jest pozbawiony zniekształceń, dzięki czemu można cieszyć się głębokim i naturalnym brzmieniem. Neumann KMS 104 BK został wyposażony w już wbudowany pop filtr, który pozwala nagrywać dźwięk bez ryzyka powstania przydźwięków podczas wymawiania twardych głosek. Mikrofon docenią nie tylko wokaliści, ale także osoby pracujące w zawodzie lektora, które poszukują urządzenia z bardzo niskim poziomem szumów własnych.


Jakość i wygoda

Wybierając mikrofon Neumann KMS 104 BK można liczyć na nagrywanie i nagłaśnianie dźwięku bez zniekształceń, dzięki czemu zarówno głos jak i instrument będą brzmieć dokładnie tak, jak słyszy je użytkownik. Mikrofon posiada wbudowany pop filtr oraz bardzo niski poziom szumów własnych, co bardzo korzystnie wpływa na komfort podczas pracy. Jedną z dodatkowych zalet urządzenia jest jego konstrukcja, która niweluje ryzyko przydźwięków i pisków, jakie mogą powstać w trakcie używania mikrofonu w bezpośrednim sąsiedztwie innych sprzętów elektronicznych. Wokaliści, którzy naprawdę wiedzą o mikrofonach i mają już kilka własnych, prawie na pewno dodadzą ten mikrofon do swoich kolekcji.

 

Zawartość zestawu

 • Mikrofon KMS 104 BK
 • Uchwyt SG 105
 • Wyściełana torba nylonowa

 

Specyfikacja

Typ mikrofonu Pojemnościowy
Wzór polarny Kardioidalny
Pasmo przenoszenia 20Hz-20kHz
Maksymalny SPL 150dB
Impedancja wyjściowa 50 omów
Stosunek sygnału do szumu 76dB (ważony)
Hałas własny 18dB (ważony)
Zasilanie Phantom 48v
Kolor Czarny
Złącze XLR
Wymiary 17,78 x 4,57 cm
Waga 0,3 kg
Dołączone akcesoria Uchwyt mikrofonowy do statywu oraz etui

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Neumann KMS 104 BK | Pojemnościowy mikrofon wokalny do ręki , Studio i homerecording, Mikrofony i efekty wokalne, Mikrofony wokalne, NEUMANN, KMS 104 BK, KMS-104 BK, KMS104 BK, KMS104BK, KMS 104-BK, KMS-104-BK, czarny KMS 104