Mooer GE100 ][ Multiefekt gitarowy z Pedałem ekspresji

  • 445,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy multiefektu gitarowego Mooer GE100

  • Multiefekt gitarowy, który świetnie sprawdzi się na początku przygody z tego typu sprzętem
  • Spory wachlarz możliwości - 66 rodzajów efektów, 23 rodzaje drive'ów i 7 symulacji kultowych wzmacniaczy
  • Na pokładzie tuner, tap tempo, metronom czy podkłady perkusyjne
  • Wbudowany pedał ekspresji
  • Bardzo dobrze sprawdza się po wpięciu do wzmacniacza, jak i na wyjściu słuchawkowym
  • W zestawie dedykowany zasilacz

 

Ogólny opis

Multiefekty odkąd pojawiły się na rynku gitarowym, wzbudzały i wzbudzać będą kontrowersje. Na początku trudno było uwierzyć, że istnie urządzenie, które nie dość, że zastąpi wszystkie kostki w pedalboardzie, to jeszcze ma imitować brzmienie wzmacniaczy lampowych.  Patrząc na pierwsze konstrukcje tego typu, można dojść do konkluzji, że stwierdzenie iż nie były za dobre jest mocno dalekie od prawdy. Czasy się zmieniły, więc technologia poszła na przód. W dzisiejszych czasach wiele zespołów, czy nawet domowych gitarzystów decyduje się na cyfrowe rozwiązania, głównie ze względu na wygodę, ale i jakość, którą zapewniają. Nie każdy musi zaczynać od GE300, dlatego Mooer przygotował bardziej intratne rozwiązanie, które wprowadzi nas w świat cyfrowego grania.

 

Mooer GE100 to mały przyjemny multiefekt, który otwiera przed nami wiele nowych możliwości. GE100 ma w sobie 66 rodzajów efektów, takich jak delay, chorus, reverb, flanger czy phaser. Do tego mamy 23 rodzaje drive'ów, od klasycznych fuzzów, po naprawdę ostre distortion. Jako wisienka na torcie mam 7 modulacji wzmacniaczy, które świetnie sprawdzą się w jazzie, bluesie, rocku, funku czy metalu. Ma wbudowane wyjście słuchawkowe, dzięki czemu możemy ćwiczyć nawet późną nocą, odkrywać co raz to nowe brzmienia.

 

Aby nie zapomnieć o skrupulatnym ćwiczeniu, Mooer GE100 oferują kilka rodzajów metronomu, oraz kilka podkładów perkusyjnych, do których bez problemu możemy improwizować. Kiedy jednak przy mocniejszym graniu gitarka postanowi nam się rozstroić, na pomoc przychodzi nam wbudowany stroik.

 

Podsumowując, Mooer GE100 to świetny sprzęt na rozpoczęcie przygody z nowymi brzmieniami. To idealny sposób aby zapoznać się z efektami gitarowymi i nauczyć się ich obsługi, oraz wybierać takie, które pasują do naszej muzyki.

Przedłużona gwarancja

Zarejestruj swój produkt na www.w-distribution.de/Warranty i przedłuż gwarancję na 4 lata. Sprawdź warunki gwarancji na stronie

 

Specyfikacja

Ilość presetów 80
Wejście 1/4” mono audio jack
Wyjście 1/4” mono audio jack
AUX IN 1/8” stereo audio jack
Wyjście słuchawkowe 1/8” stereo audio jack
Rozmiary 140 mm x 230 mm x 60 mm
Waga 730 g
Akcesoria Instrukcja, Zasilacz 9V DC, Kabel USB

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki

Słowa kluczowe oznaczające produkt

Mooer GE100 | Multiefekt gitarowy z pedałem ekspresji, Polecamy, Gitarówka, Efekty gitarowe, Efekty i multiefekty, Gitary, wzmacniacze, efekty, Efekty, Instrumenty, MOOER, Mooer GE100 | Multiefekt gitarowy z pedalem ekspresji, Gitarowka