Presonus Eris E4.5 BT [para] ][ Aktywne monitory studyjne

  • 999,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy monitorów odsłuchowych Presonus Eris 4.5 BT

  • Para niewielkich, ale naprawdę monitorów studyjnych z Bluetoothem
  • Kevlarowy głośnik o średnicy 4.5 cala, odporny na fałsze wokalisty niczym kamizelka z CSa na naboje ;)
  • Driver z jedwabną kopułką dla jak najdelikatniejszego oddania wysokich tonów
  • Wejścia TRS i RCA na pokładzie (plus dwupasmowy korektor)
  • Z przodu Aux in oraz wyjście słuchawkowe
  • Innowacyjne rozwiązanie w postaci przełącznika Acoustic Space, który umożliwi dostosowanie odsłuchów do pomieszczenia, w którym gramy ;)

 

Opis ogólny

Dźwięk, któremu możesz zaufać

Studyjne monitory PreSonus z serii Eris wykorzystywane są na całym świecie przez realizatorów dźwięku, którzy chcą usłyszeć każdy szczegół swoich nagrań. Eris E4.5 BT są idealne do gier i domowych produkcji wideo. Wykorzystują tę samą technologię co większe modele Eris w celu zapewnienia studyjnej jakości dźwięku o wyrównanej i precyzyjnej charakterystyce częstotliwościowej. Ale są przy tym wystarczająco kompaktowe, by wszędzie się zmieścić.

 

Czysty dźwięk ogólny, łagodna góra i szeroki optymalny punkt odsłuchu

Każdy monitor studyjny serii Eris wykorzystuje specjalny głośnik niskotonowy z plecionki kompozytowej. Splot i natura 4,5-calowego głośnika niskotonowego Eris E4.5 BT zapewniają mocny bas, który możesz poczuć, a także ogólnie czystsze brzmienie. Jednocalowy głośnik wysokotonowy z jedwabną kopułką wytwarza okrągłe i szlachetne brzmienie, precyzyjnie oddając transjenty i wysokie częstotliwości. Głośnik wysokotonowy został skonstruowany w taki sposób, aby emitował dźwięk z dosyć szeroką dyspersją, co tworzy duży obszar optymalnego odsłuchu, więc możesz się poruszać i ciągle słyszeć wierny obraz stereo. Przy pokładowej mocy 25 W na stronę głośniki monitorowe serii Eris BT są bardzo mocne, a jednocześnie zapewniają czysty i dokładny dźwięk.

 

Łatwa regulacja

Na charakterystykę monitora wpływa jego umiejscowienie i akustyka pomieszczenia. Dlatego właśnie aktywne multimedialne monitory referencyjne Eris E4.5 BT oferują elementy sterujące do regulacji wysokich i niskich częstotliwości, dzięki czemu Twoje głośniki Bluetooth zawsze brzmią najlepiej. Wygodne w obsłudze pokrętło do regulacji głośności, znajdujące się na przednim panelu, ustawia poziom obu monitorów i wbudowanego wzmacniacza słuchawkowego.

 

Wygodna bezprzewodowa łączność Bluetooth

Dzięki czterem różnym typom wejść audio można łatwo przesyłać dźwięk do monitorów Eris E4.5 BT z niemal każdego źródła. Szybka, niezawodna, stereofoniczna łączność Bluetooth 5.0 umożliwia bezprzewodowe przesyłanie dźwięku ze smartfonu, tabletu, laptopa lub innego źródła Bluetooth. Graj w gry, słuchaj muzyki, a nawet twórz treści, i to bez przewodów, z wyjątkiem kabli zasilających. Jeśli chcesz mieć połączenie przewodowe – powiedzmy, z komputera, gramofonu, telewizora czy innego źródła sygnału liniowego – Eris E4.5 BT posiada na tylnym panelu wejścia TRS ¼” i RCA oraz wejścia stereofoniczne 1/8″ na panelu przednim. Dostępny z poziomu przedniego panelu wzmacniacz słuchawkowy o głośnym i czystym dźwięku pozwala pracować i grać po cichu, bez przeszkadzania domownikom.

 

Precyzyjnie zdefiniowane

Tak jak wszystkie monitory firmy PreSonus, tak i Eris E4.5 BT oferuje spójny, precyzyjny odsłuch z wyrównaną charakterystyką częstotliwościową, co sprawiło, że studyjne i multimedialne monitory Eris stały się popularne na całym świecie. Ich kompaktowa i potężna konstrukcja sprawia, że są idealnym rozwiązaniem do każdej niewielkiej przestrzeni. Chcesz więcej głębokiego basu? Para kompaktowych monitorów E4.5 BT z potężnym, aktywnym subwooferem PreSonus Temblor T8 tworzy prawdziwy pełnopasmowy system dźwiękowy, który zmieści się w każdym miejscu.

 

Specyfikacja

Dane ogólne

Odpowiedź częstotliwościowa 70 Hz - 20 kHz
Bluetooth Wejście stereo bezprzewodowe, wersja 5.0
Częstotliwość crossover 2.8 kHz
LF Amplifier Power 25W/speaker
HF Amplifier Power (not biamped)
Peak SPL (@ 1 meter) 100 dB
LF Driver 4.5"
HF Driver 1” silk dome
Impedancja wejściowa 10 kΩ

Poencjometry, przełączniki

MF Control Variable (-6 to +6 dB)
HF Control Variable (-6 to +6 dB)
Low Cut Flat, 80 Hz, 100 Hz
Acoustic Space Flat, -2 dB, -4 dB

Dane fizyczne

Szerokość 6.42" (163 mm)
Gębokość 7.09" (180 mm)
Wsokość 9.45" (241 mm)
Waga 13 lb. (5.9 kg)

 

Filmy i prezentacje wideo

 

Przydatne linki